Seznam nápadů, návrhů a úprav • Minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Zdarec baqvaláni, majstři, AT a zástupci ostatních hovadin fóra.

Za tu dobu, co tu jsem a sleduju fórum, jsem viděl velkou spoustu nápadů a návrhů, které nebyly vůbec špatné, ale zapomělo se na ně nebo se prostě neudělalo vůbec nic. Tímto jsem prošel všechny vlákna staré maximálně 12 měsíců a vypsal zde asi ty největší nebo nejzajímavější z nich. Všechny byly schválené hráči, či měli kladnou odezvu... nebo zapomenuté. Uznejte, už to chtělo nějakej seznam.

Tímto prosím AT, aby toto vlákno připnul. Děkuji

Nové minihry
Prison > nejlépe místo PvP
Annihilation - klasická stará verze s velkými mapami jako je písečný Canyon nebo Kingdoms
Módovaný server
Sumo
GunGame


Minihry do rotace (Arcade tomu říkám)
Sumo
GunGame
SheepWarfare
SkyWars
Zombies
The Bridge
BuildBattle


Aktualizace stávajících
Více arén na šachy - třeba 4
ClanWars (přidání na všechny minihry)
Vylepšení AC (hlavně na PvP minihrách)
Jobs na Survival serverech
SkyWars - přidat na ně lucky blocky.


Nové funkce
Přidání delaye pro odesílání zpráv pro nové hráče do 5h na každém Survival serveru a do 2h na zbylých minihrách.
Hlasování o mutování hráčů jako v CSku
Armorstand editor na Survival servery
Přidání příkazu pro hráče, kdy byl naposled daný hráč online
Ukládání checkpointů na dlouhých a těžkých mapách na Parkouru
Přidat na různé chaty jako je klan (/cc) nějaký trvalý příkaz jako je plotchat. 1 příkazem zapnete, píšete si jak dlouho chcete a pak znovu a píšete opět do globalu.

Zapomenuté relativně dobré nápady/úpravy
Parkour
Spam a chat (hlavně Survival)
Kariho varianta SkyWars

NOVÝ RANK

Název mluví sám za sebe. Mezi hráči začíná převládat názor, že by se měl udělat nový rank. Saffe, můžeš to vytáhnout klidně z mailu jestli chceš ;)






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Aile už jedno podobné vlákno urobil, nestačilo to tam dopísať?








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Nič proti, ale stačí zadať do googla 3 slová, dať vyhľadávať a tam nájde ten Arcade plugin, ako tomu hovoríš. Samozrejme nápad to nie je zlý, ale extrémne zdĺhavý.

A k tomu novému ranku, tak za mňa blbosť. Rankov je už dostatok a zbytočne pridávať ďalší? 

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

@Legenda02 To byly jeho nápady. Tohle je seznam z fóra za poslední rok.

@MILENAJETETA Já tomu jen říkám Arcade, zní to lépe než "Rotující minihry". Co se týče ranku, tak ano, těch tam je dost, ale 1 poslední navíc ničemu neuškodí. Myslím, že pak už se nebude přidávat žádný nejspíše.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Nezdá sa to, ale aj s tým 1 rankom je kopec zbytočnej roboty. Napríklad úprava komplet všetkých serverov a ich pluginov, kde musí saff pridať ďaľší rank. A inak, aké práva by mal tento rank mať? Určite žiadne GM a WE práva nedostane, ani AT príkazy (mute,kick,warn), tak nechápem podstatu tejto myšlienky. Skorej by to chcelo navrhnúť nejaké super práva pre SP++, než rank vymýšľať.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Tady se o tom bavit nechci, je to tu jen jako seznam. Proto poprosím připnout, dík.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Szyho27
Helper

241 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Zdravím, přidám se do debaty, chci hlavně zareagovat na to, co mi přijde z toho nejzbytečnější, což jsou "Nové funkce"

Přidání delaye pro odesílání zpráv pro nové hráče do 5h na každém Survival serveru a do 2h na zbylých minihrách.

- Proč by měli být omezování, nikde jsem tohle předtím neviděl a spíše to hráče odláká, protože hodně z nich komunikuje přes chat.

Hlasování o mutování hráčů jako v CSku

-Čistě ne, hráči to budou zneužívat, domlouvat se s tím aby jim ostatní nedali mute a aby byli "nesmrtelní", bude lepší to nechat na AT.

Armorstand editor na Survival servery

-Zbytečné entity, pokud chceš používat ASTy, běž na FC, tam také nemáš omezení v tom, že jsi jenom ve survivalu.

Přidání příkazu pro hráče, kdy byl naposled daný hráč online

-Jedna věc co je z toho normální, ale napůl i zbytečná.

Ukládání checkpointů na dlouhých a těžkých mapách na Parkouru

-Druhá věc co je normální, také jediná užitečná, něco takové už totiž je, jenže to vůbec nefunguje.

Přidat na různé chaty jako je klan (/cc) nějaký trvalý příkaz jako je plotchat. 1 příkazem zapnete, píšete si jak dlouho chcete a pak znovu a píšete opět do globalu.

-Třetí věc co je normální, ale napůl zbytečná.








Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let

Hoj,

K tomu delayi v chatu, znám jeden server(kdyby někdo chtěl jméno, klidně napíšu), no a tam je omezený teleport a nějaké příkazy po dobu, kdy hráč získá nějaké itemy(na zkoušku na vyšší rank, je to mod server), a poté se mu ten delay zruší. Na klasickém survu by stačil ty hodiny. Přece jenom 5(např.) hodin není taková hrůza.

Prison jsem navrhoval já, taky bych ho uvítal.

Stejně tak mod server jsem navrhoval já, taky bych ho uvítal.

Ail






email > ailexxxcz@seznam.cz



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Za delay v chate pre nových hráčov som rázne proti.

Taktiež hlasovanie o mute pre hráčov nie. Hráči by to zneužívali. Napr. Bohatý hráč podplatí iných a mutnú takto nejakého iného hráča zbytočne.

Armor stand editor by mi prišiel ako fajn nápad, keby sa za to platili vyššie peniaze a mohlo by sa to používať iba za poplatok. Príklad 1 použitie /ast - 1 000 000.

Príkaz pre sledovanie aktivity pre hráčov by mohol byť i celkom fajn nápad.

Z nápadov na server sa mi páči jedine prison na ktorý som počul už množstvo nápadov, že ho pridať a určite niektoré nápady majú i pár rokov.

K ostatným nápadom už nič moc nemám, akurát k tomu new ranku je to stále zbytočnosť a podobne myslený názor má na to i Saff. Ako som už písal, vhodnejšie by bolo vymyslieť ďalšie výhody pre SP++.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz