Joby (oneblock) nápad • Minicraft.cz



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let

Podle mě by se měli upravit joby a udělat je lepší (nápady sou jenom na joby co za to stojí)

 

Stavitel: měli by se přidat 1.16 bloky

Turista: měl by se odstranit z duvodu že hrac bez VIP nic nebude využivat a job je uplně zbytečny

Lovec: Přidat 1.16 moby (divné že tam už piglin je)

Horník: měli by se přidat za ničení óréček + netherack

 

když jsme u toho oneblocku a u 1.16 tak by se měla upravit nether sekce ve oneblocku na 1.16 bloky








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Ten nápad s oreckama je testra to jsem Zapoměl dodat







GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Posílal jsem saffovi rozsáhlý mail, kde mimo jiné byla sekce i s joby. Mohl by něco z toho nebo v menší míře přidat i na další survival servery.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Čo tak rozpísať niektoré gejmrovone nápady sem na fórum, kde by sa mohli posúdiť z viacerých strán, vychytať mušky a následne tak zaslať saffovi, kde sú není tieto nápady v takom znení, ako by to chceli všetci, ale idú len od jednej strany?

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Podle mě Milka má pravdu sehnat všechny nápady co vás napadne a pak jen vychytat ty mouchy tak prosím jestli m někdo nějaký návrh s jobama ať je napíše sem Ja začnu přidat noční boost (jak je na skyblocku) na oneblock







GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

To můžu @MILENAJETETA, není problém.... varoval jsem vás :D

Jen se to pokusím trochu ostrouhat, protože jsem tam vypsal přímé specifikace. Spíše to sem hodim jako výňatek a proto říkám, že to je pouze jedna z několika částí daného jobu. Je tam toho mnohem víc a zaspamoval bych tím strašně moc toto vlákno. Jedná se totiž o nejdelší mail, co jsem mu kdy poslal a jeden z největších, co dostal.

 

Tento bod není do jobů, ale souvisí s Horníkem...

"6. Všechny vykopané ore se jako spawnery budou dávat do invu ihned. To platí i pro obsidian, magma block a crying obsidian. Pokud bude plný inv, tak se item vyhodí pod hráče."

 

"Hornik na lvlu 100 - Vytěžíš 1 ore a vytěží ti to všechny ore na sebe napojené a  + 2 blocky všech ore okolo celého toho ložiska, aby se zajistilo, že se vykope ložisko vždy celé (drop bude klasický podle toho jestli máš silch touch nebo fortune).

V kombinaci se 6. bodem to bude často otázka místa v invu."

 

"Dřevorubec na lvlu 50 - Získá efekt z pluginu Tree Asist, zvaného podle módu Tree Capitator, který všichni znají. Tento efekt by fungoval pouze na stromy (i celé jungle tree), nikoliv ručně položené blocky, aby se neničili stavby.

Sklízení listí pomocí nůžek bude mít větší dosah a to sphere velikosti 1 jako z WE.
5% šance na získání 2 jablek."
 
"Stavitel na lvlu 100 - Sleva v shopu v sekci Bloky na všechno +10%"
 
"Lovec na lvlu 75 -
Z mobů získáváš +15% XP lvlů navíc.

Proti mobům máš +5% dmg."

 

"Kopač na lvlu 50 -
Přesně jako u horníka stačí vykopat 1 block a vytěží se celé ložisko.
Bude to kopat Gravel a Clay.
Při kopání Gravelu budeš mít 1% šanci na získání Coal ore.
 
Kopač na lvlu 75 -
Při kopání Gravelu budeš mít 2% šanci na získání Coal ore.
Při kopání Gravelu budeš mít 1% šanci na získání Iron ore." - + další ore na dalších levelech postupně podle vzácnosti a ceny
 
"Farmář lvl na lvlu 50 -
Sklízení úrody (plně vzrostlý wheat, mrkve, brambory, nether warty, beetrooty,...) pomocí motyky bude mít větší dosah a to v podobě +ka, tedy 3x3 protínající block, který hráč zničil. Asi víš jak to myslim... prostě ne jako crafting 3x3, ale plusko. (Funguje i do výšky.)
Bude moci i s motykou pokládat seedy nebo jiné sazenice (ne stromy a kytky) ve stejné oblasti jako ničí úrodu. To, co má pokládat bude brát podle toho, co má k motyce v invu nejblíže a to počínaje pravým políčkem vedle ní. Pokud bude v druhé ruce, tak nebude pokládat nic.
Ve stejné oblasti také bude přetvářet trávu na farmland pravým kliknutím.
5% šance na sklizení více úrody než normálně. Tedy třeba z oblilí je 1-2 wheaty, ale tady bude mít 1-3."

 

"Bylinkář na lvlu 50 -
Sklízení kytek pomocí motyky bude mít větší dosah a to 3x3 blocků bez rohů. (Funguje i do výšky.)

5% šance na získání 2 kytek oproti 1."

 

Tak, toto jsou dané návrhy. Další jsem už psát nechtěl, protože už jsem to chtěl odeslat, ale jestli na něco přijdu k ostatním, klidně to doplním. Sice jsem původně chtěl, aby to byl takovej boom, ale nevadí.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
A milko nemůžeš prosím přidat noční boost na oneblock docela to tam chybí