Lucky block skywars • Minicraft.cz



HalFoxCZ
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: HalFoxCZ
Od HalFoxCZ » přes 3 let

Chtěl bych se zeptat, jestli by nebylo možné přidat skywars s lucky blokama, či aspoň nějakým jiným vylepšením. Bylo by to podle mně zábavné, a mohl bych klidně naprogramovat program, podle kterého by to fungovalo. Mohl bych udělat i nějaké mapy, aby zde nebyla pouze jedna jako na skypvp, která brzy omrzí. Občas moc nevím, co na serveru dělat, a tohle, jelikož je to rychlá a jednoduchá minihra, by mohla mně, a i další hráče byvit. Navíc by se dalo předejít tomu, co se děje na skypvp, že dva hráči mají full dia arrmor s nejlepšímy enchanty, a jakmile chce někdo jít do arény, tak ho okamžitě zabijí. Podle mně by bylo dobré udělat zase po čase nějakou novou minihru. Livanec.






HalFoxCZ - just a furry MC player



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Zdarec,

LuckyBlockWars tu kdysi bylo, vlastně v době kdy jsem se sem poprvé připojil (2015). Nebyla by to špatná nostalgie. Klidně ať to přidají, ale s jakýmkoliv programováním bych úplně z tvé strany nepočítal. Jsem pro. Jen doufám, že se to bude hrát víc než SkyWars, které tu lidi velmi brzy omrzelo a  hraje se to vlastně jen na streamech.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



HalFoxCZ
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: HalFoxCZ
Od HalFoxCZ » přes 3 let

Aha. Ja tady hraju jen asi tak tři roky, a nikdy jsem tu skywars ani neviděl. Ale dneska jsem se poté, co jsem napsal ten návrh koukal na starý chanelog, a našel jsem tam, že tu kdysi byl i UHCrun. Prvně mně napadl ten, ale řekl jsem si, že tu asi není z nějakého důvodu. Ale s tím programováním si mylsím, že to to muže bej tocela nadějný. Programovat umím docela dobře, a i mám teď kroužek na programování. Teď zrovna ještě mám rozdělaný lucky block mode, kde jsou po rozbití přidělen nějaký efekt, ale dá se to velice rychle předělat, aby padali speciální itemy. Ale děkuji ti za odpověď. Nečekal jse m takhle rychlou odezvu :D. A nebo udělat něco jinýho s lucky blokama, ať je tam sranda. Je dobrý někoho sledovat, jak zničí lucky block, a vyskočí na něho wither, nebo něco podobnýho :p .

 

Livanec






HalFoxCZ - just a furry MC player



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

@Livanec tady nejde o to jestli umíš nebo ne. Tady jde o to, že nejsi DEV ani jiný člen AT. Navíc by stačilo použít staré pluginy nebo najít nějakou novější verzi a to poté mírně upravit, což není zase nějaký extra problém. Vytvářet plugin pro minihru, která už je je zcela zbytečné.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



HalFoxCZ
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: HalFoxCZ
Od HalFoxCZ » přes 3 let

Aha, tak takhle to je. Jsem to jen nepochopil, jak to myslíš :D. Jsem myslel, že tím myslíš něco jiného, ale to nic. Takhle to chápu .

 

Ještě mně teď napadlo udělat nějaký technic creative, kde by mohli hráči testovat nebo stavět věci, které chtějí postavit na Technic survivalu, tak aby nezískávali pracně věci, a pak nezjistily, že to nefunguje. Protože co s tim, pak, ne? Co myslíš, je to dobrej nápad? Tohle ale budu kdyžtak řešit v jiným vláknu, tohle je na ten lucky skywars






HalFoxCZ - just a furry MC player



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Ahoj, páči sa mi tvoj nápad a som za. Je vidieť, že máš tu chuť pomôcť prípadne tvojími vedomosťami serveru, čo je v tejto dobe dosť cenné.

 

GejmronCZ said:

@Livanec tady nejde o to jestli umíš nebo ne. Tady jde o to, že nejsi DEV ani jiný člen AT. Navíc by stačilo použít staré pluginy nebo najít nějakou novější verzi a to poté mírně upravit, což není zase nějaký extra problém. Vytvářet plugin pro minihru, která už je je zcela zbytečné.

Gejmron


Gejmron, prosím ťa. Do kedy sa majú používať staré pluginy z roku 2015, ktoré už nemajú ani aktívneho developera? Prečo by nemohol šikovný hráč aj takýmto spôsobom prispieť ku vylepšeniu servera? Nemusí byť všetko o peniazoch a kúpe sp++. Ak by developeri chceli, maju tu tisícku nápadov od hráčov, no skoro nič sa nerealizuje. Hlavne, že sú traja.

Adam








Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let
Hoj, já osobně mám svůj testovací server, doporučuju udělat, nezabere to tolik času a můžeš si ho spustit kdy chceš. Ail //Určeno pro Livance





email > ailexxxcz@seznam.cz



HalFoxCZ
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: HalFoxCZ
Od HalFoxCZ » přes 3 let

Já chci je využít to, co umím, a co mně baví. A tak mně napadlo, že by přece jen šlo skloubit dohromady programování, hraní minecraftu, a potěšit u toho ostatní. A jsem rád, že nejsem jediný, komu se nápad líbí. jo a aile, já mám právě taky testovací server, na tom to dělám, jestli znáš CodeKingdom. Ale rád ti pomužu, jestli pošleš IP :D.






HalFoxCZ - just a furry MC player



Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let
Hoj, já mám testovací server normálně na localhost a hostuju si ho přes PC, takže IP nepošlu, kdyby byli nějaké free hostingy kde můžu narvat slimefun pluginy, nemám problém jeden test server udělat přes free hosting, jenže nic takového jsem nenašel. Ail





email > ailexxxcz@seznam.cz



HalFoxCZ
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: HalFoxCZ
Od HalFoxCZ » přes 3 let

Já znám, třeba přes minehut, nebo Athernos či tak nějak. Když tak mohu poslat svoji IP. @AileXXX






HalFoxCZ - just a furry MC player