Nábor! • Minicraft.cz



Hauvikk
Moderátor

85 postů
64 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » přes 3 let

Všem přeji hodně štěstí. (Pro zajímavost do A-Teamu se nepřihlašuji.)






S pozdravem Hauvik ;)



Moravak
Sponzor

23 postů
24 reputace

IGN: NobodyCaresYou
Od Moravak » přes 3 let

Dle mého žádná připomínka není špatná, každý má právo říct, co mu na serveru vadí a co by server mohl zlepšit. :)

Btw. Všem až na výjimky přeji hodně štěstí. :) 








ImNotSqvage
Hráč

35 postů
6 reputace

IGN: ImNotSqvage
Od ImNotSqvage » přes 3 let
Moderátor není o tom jak by si se změnil.. Je to o tom že AT kouká co děláš koukají na vše chování, dovody banu, teď máš ban za cheating tak nevím o co se snažíš :D SS si asi nepostoupil tak to je také - pro AT XX Za mě hloupost co píšeš. Sqvagoš <3







imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let
NotGabo said: Moderátor není o tom jak by si se změnil.. Je to o tom že AT kouká co děláš koukají na vše chování, dovody banu, teď máš ban za cheating tak nevím o co se snažíš :DSS si asi nepostoupil tak to je také - pro AT XX Za mě hloupost co píšeš.Sqvagoš <3

Doplnim - kukaju na to, aky si jeho kamarat a ako velmi sa s nimi bavis a potom uz je to len o efekte peknosti a ked clovek vidi ze typek ma 7+, tak mu logicky da + aj mod ktory ho nepozna za nostalgiou ze jeho kolegovia maju spravnu odpoved. Takto to tu chodi, chodilo a bude chodit.








TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let
irie said:
goodplayer365 said:

Já tomu rozumím MILENAJETETA. Ale... Každý si zaslouží šanci. Ani nevíte, jak bych se jako moderátor choval. Ani jsem si to nemohl vyzkoušet. Vím co jsem udělal, vím, že teď s tím asi nikdo nebude souhlasit ale 1 šanci mi snad dát můžete.

Ahoj,

skús sa nad tým zamyslieť. Keby si ty osobne mal server, na ktorom by do AT chcel ísť hráč, ktorý mal cheaty a neustále porušoval pravidlá, ako by si sa zachoval? Možno máš pravdu v tom, že si každý zaslúži druhú šancu, ale v tomto prípade by som ako druhú šancu brala už len to, že ti ten ban raz skončí a budeš môcť znovu hrať. Byť na tvojom mieste, tak si keď tak počkám na ďalší nábor, kým budeš možno o trošku dôveryhodnejší.

 

S pozdravom, Irie

Tomu rozumím. Lidi vím že se dá těžko uvěřit, že po tak krátcé době zmoudřím. Ale ještě jste mě ani nepoznali jako člověka. Nevíte, jak si to teď vyčítám. Ale zkuste mi aspoň jednou věřit






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
goodplayer365 said:
irie said:
goodplayer365 said:

Já tomu rozumím MILENAJETETA. Ale... Každý si zaslouží šanci. Ani nevíte, jak bych se jako moderátor choval. Ani jsem si to nemohl vyzkoušet. Vím co jsem udělal, vím, že teď s tím asi nikdo nebude souhlasit ale 1 šanci mi snad dát můžete.

Ahoj,

skús sa nad tým zamyslieť. Keby si ty osobne mal server, na ktorom by do AT chcel ísť hráč, ktorý mal cheaty a neustále porušoval pravidlá, ako by si sa zachoval? Možno máš pravdu v tom, že si každý zaslúži druhú šancu, ale v tomto prípade by som ako druhú šancu brala už len to, že ti ten ban raz skončí a budeš môcť znovu hrať. Byť na tvojom mieste, tak si keď tak počkám na ďalší nábor, kým budeš možno o trošku dôveryhodnejší.

 

S pozdravom, Irie

Tomu rozumím. Lidi vím že se dá těžko uvěřit, že po tak krátcé době zmoudřím. Ale ještě jste mě ani nepoznali jako člověka. Nevíte, jak si to teď vyčítám. Ale zkuste mi aspoň jednou věřit

goodplayer365 said:
irie said:
goodplayer365 said:

Já tomu rozumím MILENAJETETA. Ale... Každý si zaslouží šanci. Ani nevíte, jak bych se jako moderátor choval. Ani jsem si to nemohl vyzkoušet. Vím co jsem udělal, vím, že teď s tím asi nikdo nebude souhlasit ale 1 šanci mi snad dát můžete.

Ahoj,

skús sa nad tým zamyslieť. Keby si ty osobne mal server, na ktorom by do AT chcel ísť hráč, ktorý mal cheaty a neustále porušoval pravidlá, ako by si sa zachoval? Možno máš pravdu v tom, že si každý zaslúži druhú šancu, ale v tomto prípade by som ako druhú šancu brala už len to, že ti ten ban raz skončí a budeš môcť znovu hrať. Byť na tvojom mieste, tak si keď tak počkám na ďalší nábor, kým budeš možno o trošku dôveryhodnejší.

 

S pozdravom, Irie

Tomu rozumím. Lidi vím že se dá těžko uvěřit, že po tak krátcé době zmoudřím. Ale ještě jste mě ani nepoznali jako člověka. Nevíte, jak si to teď vyčítám. Ale zkuste mi aspoň jednou věřit

hodne stesti tedy :D kdyz uz jsi cheatoval tak sanci tam mit uz vubec nebudes a to mi ver ze to neni nejhorsi ( tresnicka na dorte:) ) hlavne jak uz tu psal legenda ci toustik tak se tam nedostanes protoze berou do AT jen kamarady

myslim si ze by bylo lepsi aby se toto nejak zlepsilo protoze clen AT si tu prihlasku ani precist nemusi a muze rict ze se mu tento typek nelibi treba z duvodu nicku a da mu -

proste AT je plny clownu az na nektery vyjimky :D








TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

To mi ani neříkej. To so o tento server opravdu takhle blbě starají? To je přeci hloupost

 






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
goodplayer365 said:

To mi ani neříkej. To so o tento server opravdu takhle blbě starají? To je přeci hloupost

 

On to spise saff neresi 








TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let
NervoxN1ght said:
goodplayer365 said:

To mi ani neříkej. To so o tento server opravdu takhle blbě starají? To je přeci hloupost

 

On to spise saff neresi 

Myslíš?






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Fascinuje ma ako niektorí hráči, čo absolútne nevidia interné záležitosti, tak píšu, ako je všetko zlé a všade hľadajú chyby. No žiaľ, ľudstvo je aké je a moc s tým nespravíme. Milenoš





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz