Nábor! • Minicraft.cz



simonhrajeMC
Sponzor++

15 postů
13 reputace

IGN: simonhrajeMC
Od simonhrajeMC » přes 3 let

čau, přeju vám hodně štěstí a držím palce na nové členy v AT, hodně štěstí. smileywink 

 

Přeju vám hezký zbytek večera :) 






Hezký den od simonhrajeMC!


TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

Ahoj, vím že jsem několikrát podváděl na serveru, ale jsem poučen. Zaručím jakkoli, že se mé chyby nebudou opakovat. Chtěl bych být moderátor a serveru pomoct. Nechoval jsem se poctivě, a chci to napravit.






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let
goodplayer365 said:

Ahoj, vím že jsem několikrát podváděl na serveru, ale jsem poučen. Zaručím jakkoli, že se mé chyby nebudou opakovat. Chtěl bych být moderátor a serveru pomoct. Nechoval jsem se poctivě, a chci to napravit.

Nezapomeň že máš stále aktivní ban goode..






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let
_BrokenDevil said:
goodplayer365 said:

Ahoj, vím že jsem několikrát podváděl na serveru, ale jsem poučen. Zaručím jakkoli, že se mé chyby nebudou opakovat. Chtěl bych být moderátor a serveru pomoct. Nechoval jsem se poctivě, a chci to napravit.

Nezapomeň že máš stále aktivní ban goode..
Já vím. Ale pokud by pomohl kdybych si zakoupil unban tak to udělám. Měl bych serveru pomoct za to že jsem ho zneužil. A slibuji že hned po připojení daruji 1 mega do rozpočtu.

 






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let
goodplayer365 said:
_BrokenDevil said:
goodplayer365 said:

Ahoj, vím že jsem několikrát podváděl na serveru, ale jsem poučen. Zaručím jakkoli, že se mé chyby nebudou opakovat. Chtěl bych být moderátor a serveru pomoct. Nechoval jsem se poctivě, a chci to napravit.

Nezapomeň že máš stále aktivní ban goode..
Já vím. Ale pokud by pomohl kdybych si zakoupil unban tak to udělám. Měl bych serveru pomoct za to že jsem ho zneužil. A slibuji že hned po připojení daruji 1 mega do rozpočtu.

 

Škoda slov..






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

_BrokenDevil
 

Já jsem udělal blbost. Ale překonal jsem se. Musím to serveru vrátit. Budu pomáhat, jak budu moc. Zaručím se, ale dejte mi prosím šanci. Nedostal jsem ani jednu. Chci se napravit.






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Za mňa osobne určite nechcem, aby bol v AT hráč, čo mal cheaty a neustále tvrdil, že nič nemá... až po pár dňoch sa prihlásil a ku všetkému priznal..

Milenoškove Vinohradníctvo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



ImNotSqvage
Hráč

35 postů
6 reputace

IGN: ImNotSqvage
Od ImNotSqvage » přes 3 let
Souhlas.







TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

Já tomu rozumím MILENAJETETA. Ale... Každý si zaslouží šanci. Ani nevíte, jak bych se jako moderátor choval. Ani jsem si to nemohl vyzkoušet. Vím co jsem udělal, vím, že teď s tím asi nikdo nebude souhlasit ale 1 šanci mi snad dát můžete.






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let
goodplayer365 said:

Já tomu rozumím MILENAJETETA. Ale... Každý si zaslouží šanci. Ani nevíte, jak bych se jako moderátor choval. Ani jsem si to nemohl vyzkoušet. Vím co jsem udělal, vím, že teď s tím asi nikdo nebude souhlasit ale 1 šanci mi snad dát můžete.

Ahoj,

skús sa nad tým zamyslieť. Keby si ty osobne mal server, na ktorom by do AT chcel ísť hráč, ktorý mal cheaty a neustále porušoval pravidlá, ako by si sa zachoval? Možno máš pravdu v tom, že si každý zaslúži druhú šancu, ale v tomto prípade by som ako druhú šancu brala už len to, že ti ten ban raz skončí a budeš môcť znovu hrať. Byť na tvojom mieste, tak si keď tak počkám na ďalší nábor, kým budeš možno o trošku dôveryhodnejší.

 

S pozdravom, Irie