Nábor! • Minicraft.cz



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
MILENAJETETA said: Fascinuje ma ako niektorí hráči, čo absolútne nevidia interné záležitosti, tak píšu, ako je všetko zlé a všade hľadajú chyby. No žiaľ, ľudstvo je aké je a moc s tým nespravíme.Milenoš

No pokud tim myslis i me tak ja chyby nehledam ty chyby davno uz tu jsou :D 








TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

MILENAJETETA

Věřím, že Saff to tak nedělá. Já osobně budu věřit tomu že mě zamítl kvůli banu.






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
goodplayer365 said:

MILENAJETETA

Věřím, že Saff to tak nedělá. Já osobně budu věřit tomu že mě zamítl kvůli banu.

Nehlasuje jen saff aby ses dostal do AT hlasuje celej nmz 








TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

Aha. Tak to pak jo






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Milena - z pohladu clena AT je uplne logicke ze si svoj server budes zastavat, ale napriklad ku mne sa dostalo tolko veci a pri pohlade na tom ako sa to riesilo mi prislo do placu. Ked si dame do priklad bejby (nemam nic proti nej), tak mi prijde celkom nelogicke preco nebola vyhodena uz davno. Urobila tolko preslapov, ze na normalnom serveri s fungujucim vedenim by letela po prvych dvoch problemov. Osobne si dovolim povedat, ze tu aj bezni hraci vam odrecituju co si do prihlasok kdo napise a to plati aj pre staffchat. Prihlasky su zvacsina zmanipulovane tym danym clenom, ako napr. chodenie po TSku a prehovaranie inych clenov AT za nostalgiou + || - alebo inou formou. Tak isto sme tu videli vsetci ako to bolo aj s otokom, co dostal? Demote. Demote za vynasanie toho kto co pisal do naboru a vedenie mu prakticky dalo dalsiu sancu aj s tym, ze je menej aktivny ako 3 roky zabanovani hraci. Ked sa ku mne dostali informacie ze nemenovany clen chcel prepasovat niekoho do AT a zmanipulovat prihlasku a dokonca zvyhodnovat daneho hraca v AT, tak mi tento tvoj prispevok prijde smiesny.








TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

TWL tak to je síla

 






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



RandomJmeno
Sponzor++

2198 postů
1135 reputace

IGN: RandomJmeno
Od RandomJmeno » přes 3 let

Zdravím, výběr funguje na základě demokratického hlasování, kde každý hlas má stejnou váhu, aby se předešlo subjektivnímu nadhodnocení nebo podhodnocení. Vzhledem k tomu, že hlasujících je poměrně značné množství, tak je prakticky nereálné někoho vzít jen na základě svých vlastních preferencí.






Email: randomjmeno@minicraft.cz

Moje fakty o Minicraftu

Můj YouTube kanál

Můj Twitch

Můj Instagram



irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Som jediná, ktorej sa zdá, že sa trochu odbočilo od témy vlákna? :D

 

S pozdravom, Irie








laskyplnej
Hráč

5 postů
2 reputace

IGN: sadgxng
Od laskyplnej » přes 3 let
irie said:

Som jediná, ktorej sa zdá, že sa trochu odbočilo od témy vlákna? :D

 

S pozdravom, Irie

Na to stejný jsem se chtěl zeptat i já.

Určitě nejsi :D








Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 3 let
imperturbable said:
NotGabo said: Moderátor není o tom jak by si se změnil.. Je to o tom že AT kouká co děláš koukají na vše chování, dovody banu, teď máš ban za cheating tak nevím o co se snažíš :DSS si asi nepostoupil tak to je také - pro AT XX Za mě hloupost co píšeš.Sqvagoš <3

Doplnim - kukaju na to, aky si jeho kamarat a ako velmi sa s nimi bavis a potom uz je to len o efekte peknosti a ked clovek vidi ze typek ma 7+, tak mu logicky da + aj mod ktory ho nepozna za nostalgiou ze jeho kolegovia maju spravnu odpoved. Takto to tu chodi, chodilo a bude chodit.

Ako nechápem prečo by mali zvoliť (pri rovnakej kvalifikácii) nejakeho randoma o ktorom nikto nikdy nepočul, radšej ako niekoho s kým sú na serveri deň čo deň a má už vybudovaný nejaký ten rešpekt u nich. Preto je jedna z otázok že ktorých členov poznáš a ako dobre, aby sa mal za teba kto zaručiť.

Btw. myslím že stále je to k veci, nakoľko sa celá predchádzajúca diskusia týka AT a náboru @irie






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003