Nábor! • Minicraft.cz



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let

Se nám to nehezky rozjelo, pro příště stačí pár antisociálům popřát hodně štěstí. :D






Šulínek.



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
imperturbable said:

Milena - z pohladu clena AT je uplne logicke ze si svoj server budes zastavat, ale napriklad ku mne sa dostalo tolko veci a pri pohlade na tom ako sa to riesilo mi prislo do placu. Ked si dame do priklad bejby (nemam nic proti nej), tak mi prijde celkom nelogicke preco nebola vyhodena uz davno. Urobila tolko preslapov, ze na normalnom serveri s fungujucim vedenim by letela po prvych dvoch problemov. Osobne si dovolim povedat, ze tu aj bezni hraci vam odrecituju co si do prihlasok kdo napise a to plati aj pre staffchat. Prihlasky su zvacsina zmanipulovane tym danym clenom, ako napr. chodenie po TSku a prehovaranie inych clenov AT za nostalgiou + || - alebo inou formou. Tak isto sme tu videli vsetci ako to bolo aj s otokom, co dostal? Demote. Demote za vynasanie toho kto co pisal do naboru a vedenie mu prakticky dalo dalsiu sancu aj s tym, ze je menej aktivny ako 3 roky zabanovani hraci. Ked sa ku mne dostali informacie ze nemenovany clen chcel prepasovat niekoho do AT a zmanipulovat prihlasku a dokonca zvyhodnovat daneho hraca v AT, tak mi tento tvoj prispevok prijde smiesny.

True :D :D, ono je to v móde manipulovať ostatných členov AT aby dali +/- :D 








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let
Obchodnik003 said:
imperturbable said:
NotGabo said: Moderátor není o tom jak by si se změnil.. Je to o tom že AT kouká co děláš koukají na vše chování, dovody banu, teď máš ban za cheating tak nevím o co se snažíš :DSS si asi nepostoupil tak to je také - pro AT XX Za mě hloupost co píšeš.Sqvagoš <3

Doplnim - kukaju na to, aky si jeho kamarat a ako velmi sa s nimi bavis a potom uz je to len o efekte peknosti a ked clovek vidi ze typek ma 7+, tak mu logicky da + aj mod ktory ho nepozna za nostalgiou ze jeho kolegovia maju spravnu odpoved. Takto to tu chodi, chodilo a bude chodit.

Ako nechápem prečo by mali zvoliť (pri rovnakej kvalifikácii) nejakeho randoma o ktorom nikto nikdy nepočul, radšej ako niekoho s kým sú na serveri deň čo deň a má už vybudovaný nejaký ten rešpekt u nich. Preto je jedna z otázok že ktorých členov poznáš a ako dobre, aby sa mal za teba kto zaručiť.

Btw. myslím že stále je to k veci, nakoľko sa celá predchádzajúca diskusia týka AT a náboru @irie

Absolutne si nepochopil pointu toho, na co som narazal. Manipulacie prihlasok - Chodenia na TS a convicovanie dalsich clenov AT k + || - a logicky clenovia AT, ktory sa snazia byt podstivy im daju + z nostalgie, ze tych 7+ ich kolegovia dali spravne. Tebe staci aby si sa bavil s jednym moderatorom a ostatni ta nemusia ani poznat a mas guaranteed clenstvo v AT.

Subjektivita na minicrafte v naboroch nijak neprospieva viz. niektori clenovia AT (aj byvali clenovia AT) a dovolim si povedat, ze viacero z nich sa tam dostalo podvodnym sposobo








Adam653
Sponzor++

909 postů
668 reputace

IGN: Adam653
Od Adam653 » přes 3 let

Vlákno zamykám pro vznik hádky. Od tohoto zde toto vlákno není. Pokud bude člen AT chtít, vlákno odemkne.

 

~A






⬐          ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶          ⬎

➳                      𝓟𝓻𝓸𝓯𝓲𝓵

➳   𝓔𝓶𝓪𝓲𝓵 : 𝚊𝚍𝚊𝚖𝟼𝟻𝟹@𝚖𝚒𝚗𝚒𝚌𝚛𝚊𝚏𝚝.𝚌𝚣

⬑           ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶         ⬎

 



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

No nič, vlákno sa uzamklo skôr, než som napísal odpoveď...

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz