stížnost na AT + log • Minicraft.cz



DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

A již jsem psal toto : Víte co je na tom vtipné ? To, že bych chtěl vidět, jak snáší váš A-team názory v reálném stvětě.. lebo nic jiného neumí než dávat mute a bany, nic jiného.. a v reálném světě to tak nefunguje, tohle fakt ne... To,že si člověk projeví názor, to je špatně ? 

 








ajw712
Hráč

19 postů
10 reputace

IGN: ajw712
Od ajw712 » přes 6 let

@saffers něco mi říká, že oslovovat vole policajty, hašice, lékáře je podle tvého AT úplně normalní mluva








ajw712
Hráč

19 postů
10 reputace

IGN: ajw712
Od ajw712 » přes 6 let

Další věc... řeknou v reálu někomu do oči koho neznáš vole, mílý AT může skončit s tím, že ti ten daný člověk může dát i pár facek a pak se můžete vymlouvat, že jste ho neuráželi 








Mazzuleth
Sponzor++

887 postů
372 reputace

IGN: Mazzuleth
Od Mazzuleth » přes 6 let

Derpe, nejdříve bych se zamyslel nad "Hra" a "Realita" Jsou to odlišné věci. Názor mít můžeš, ale nesmíš tím nijak porušovat pravidla. Nebylo by lepší napsat "Moc se mi nelíbí přístup AT" než "Banda debilů" ? Máš pravdu, že projevit názor si může každý, ale vždy jsou nějaká pravidla, které bys měl dodržovat. ajw712, to jestli někdo v realu řekne "Vole" je jeho věc. Né naše. Abych tě opravil, dnešní mládež si policii apod. říká Vole. Zkus se podívat třeba na MikeJePan, který si z městské policie dělá srandu a zatím z toho vydělává. 






Moralizujeme společnost



DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

Takže, když tu mluvíš o pravidlech, tak je dejte na více viditelné místo, když to máte schované pod kolonkou "další" tak to asi neberete vážně. Hlavně že tam máte "Hlasování".








DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

A ještě musím podotknout, že jsem svůj názor na A-Team prezentoval jak nejlépe to šlo...








ajw712
Hráč

19 postů
10 reputace

IGN: ajw712
Od ajw712 » přes 6 let

Milý admine... to, že sleduješ ubožáka, který si dovoluje na měšťáky to je tvoje věc. Takže to nepřirovnávej ke slušnému chování... K majkovi...ten armen kdyby si takhle dovolil na statní policajty tak ho seberou, odvezou na pole a dostane tam přes hubu bez svědku. Chcete tady aby se lidi chovali slušně a potom tu dovolíte používat "vole" ... označení plná debilu nebo plná volu je prakticky to samé... hráč může použit na druhého hráče vole ale cancer (označení pro špatné chovaní je mimo pravidla) zkus se zamyslet a nepsat tady takové velké hněde prosím.








DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

Ne, chyba A-Teamu je. Že se ve chvíli dané situaci nedokážou orientovat a hned zasahují tím, že dávají ban, nebo mute. I když si danou situaci neprověřili. A pak tady dělají "chytré"








DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

Hlavně že ban dostaneš hned a na vysvětlení si pěkně dlouho počkáš...

 








ajw712
Hráč

19 postů
10 reputace

IGN: ajw712
Od ajw712 » přes 6 let

takže, vidím tady jak se chová AT a rýpe, že neznáme pravidla... Mám tady 3 body co platí pro AT a vidím, že by se dálo napádnout jako porušené, ze strány AT.
7.1 Každý člen Admin Teamu je povinen spravedlivě vyřešit problém na který má dostatečná oprávnění.
7.2 Člen AT nesmí zneužívat své postavení vůči ostatním hráčům. 
7.6 Pokud hráč nabyl trestu a myslí si, že mu byl udělen neprávem, má právo to nahlásit prostřednictvím fóra či emailu / Skype člena AT, který mu trest udělil.