stížnost na AT + log • Minicraft.cz



DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

Oni svojí chybu neuznají a radši budou dělat, že tu nejsou, nemá to cenu...








DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

1.19 Je zakázáno jakkoli porušovat zákony nebo Ústavu České nebo Slovenské republiky. V případě takového konání budeme kontaktovat příslušné správní orgány.

 








ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 6 let
DerpHimox said:

1.19 Je zakázáno jakkoli porušovat zákony nebo Ústavu České nebo Slovenské republiky. V případě takového konání budeme kontaktovat příslušné správní orgány.

 

Zdravím,

zajímalo by mě, jak Ústava ČR souvisí s tímto tématem? 

 

Příjemný zbytek dne,

_R3pl1_ 






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



ajw712
Hráč

19 postů
10 reputace

IGN: ajw712
Od ajw712 » přes 6 let
R3pl1 said:
DerpHimox said:

1.19 Je zakázáno jakkoli porušovat zákony nebo Ústavu České nebo Slovenské republiky. V případě takového konání budeme kontaktovat příslušné správní orgány.

 

Zdravím,

zajímalo by mě, jak Ústava ČR souvisí s tímto tématem? 

 

Příjemný zbytek dne,

_R3pl1_ 

 

Pokud se nepletu tak v ústavě je taky, že člověk má právo na svobodu a svobodný názor, pohyb a dělaní věci co nejsou proti zákonu... co není v pravidlech to se dělat, může...jenom tady se projev slova mezi 2 hráči trestá jak za komunismu... tam si taky něco řekl co se nelibílo orgánum tak tě zavřeli, zmlatili nebo poslali na smrt...prostě tě odstranili jak to dneska předvedla slečná @reinebia a povolala si další lidi na pomoc protože nemá argumenty

 

Jinak pro @reinebia která by měla odejít z AT protože porušeje pravidla AT... a to 7.11 Každý člen je povinen na svém profilu na webové prezentaci serveru uvést buď svůj reálný věk nebo ho mít nastavený jako skrytý. U bydliště musí být uvedené reálné město nebo stát, kde daný člen pobývá. Věk 0 není reálný věk a nemá to ani skryté takže jasné pochybění 








DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

Omlouvám se za pozdější odpověď, odpovídal jsem na otázku jednomu členu z A-team. A ano, ptáte se dobře moderátorko. V České a Slovenské ústavě je dáno, jak již zminoval hráč ajw712, že člověk má právo na svobodu a svobodný názor, pohyb a dělaní věci co nejsou proti zákonu...  








DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

A ve zprávách v soukromém chatu jsem nemluvil konkrétně o jednom členu A-Teamu ale jako celku. Jste jeden tým a já vás hážu do jednoho pytle. Neříkám, že jsou všichni špatný, to nee. Ale ReineBia je člen A-Teamu, který jedná tak, jak jsem psal Tomasovi. Že si nezjistí podrobnosti a hned jedná udělením mute, nebo banu. A to je jednání člena A-Teamu nepřípustné.








ajw712
Hráč

19 postů
10 reputace

IGN: ajw712
Od ajw712 » přes 6 let

Ještě jedná věc je...dostal jsem mute za nic a pak jak jsem vysvětloval hráčce za co to mám tak jsem byl i sprostější a hned křáp ban za 2 dny...prostě AT neschopné cokoliv řešit a trestají bez upozornění a na tak velké časy, že to není možné...zlaté jiné servery které nebudu jmenovat protože by členové AT dostali zase zachvát a dělali blbosti... Tenhle server má potenciál být mnohem lepší kdyby tu neměl takové lidi v AT jaké má. Bez smyslu pro humor, arogantní a bez slušného vychování 








DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

ajw712, vystiženo úplně přesně. Souhlasím s tebou.








Adam653
Sponzor++

909 postů
668 reputace

IGN: Adam653
Od Adam653 » přes 6 let

To je ale komedie toto..






⬐          ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶          ⬎

➳                      𝓟𝓻𝓸𝓯𝓲𝓵

➳   𝓔𝓶𝓪𝓲𝓵 : 𝚊𝚍𝚊𝚖𝟼𝟻𝟹@𝚖𝚒𝚗𝚒𝚌𝚛𝚊𝚏𝚝.𝚌𝚣

⬑           ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶         ⬎

 



DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

Vy jsi z toho děláte srandu, ale on je to holý fakt o tom, jak se chováte..