MinePass nebo něco podobného • Minicraft.cz



Adamixik
Sponzor

45 postů
56 reputace

IGN: ItsAdamixik
Od Adamixik » přes 3 let

Zdravím všechny

Docela dost se mi líbí něco jako je MinePass, viděl sem to i na zahraničních serverech a myslím si, že by to byl dobrý doplňek do hry. Jednalo by se o to, že každý hráč by obdržel MinePass s tím, že vyšší ranky by měli např. více XP. V MinePassu by byly levely a za ty levely by se odemykaly např. Perky nebo odměny, klíče k truhlám apod. Popř. by se mohl udělat přímo nový GAMEMOD. Úkoly by byly např. vytěž 50 uhlí = 50xp do MinePassu s tím že by ten Pass měl třeba 250xp na jeden level. Pokud by to chtěl nějaký člen AT podrobněji vysvětlit, stačí mě kontaktovat na discord. 

Přeji hezký zbytek dne. 

//edit - přepsání dostupnosti pro všechny






V případě potřeby mě kontaktujte na Discord : Adamixik#7336. Děkuji <3



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let

Další P2W kravinka. :)








EROR404notfound
Sponzor++

24 postů
15 reputace

IGN: Eroriq
Od EROR404notfound » přes 3 let

Pay to win by sa to v podstate dalo nazvať ale hodnosť zakúpená na serveri je dobrovolná a je to na dobrovolnej bázi to je asi tak všetko čo k tomu viem povedať






-ERR



johny_17__
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: ImJohny17
Od johny_17__ » přes 3 let

Za mňa je to celkom dobrí nápad. Predsa len je to lepšie ako napríklad mazlíčkovia na lobby a pod. Ja osobne by som túto výhodu uvítal.

 

 

 

 

 

Ak niečo potrebuješ napíš johny_17__@minicraft.cz








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let
Ahoj nic proti tvému návrhu opravdu zní zajímavě a nějak by to obohatilo hraní. Ale... Aaale docela mi to zní jako: kup sponzora nebo nemáš minepass. Jinak řečeno to smrdí pay to win. Ale to je jen můj názor. :) Já mám pohled takový: 1. Minepass by měli všichni. 2. S dosažením větších lvlů by byli větší odměny, takže jak jsi psal např to s tím uhlím tak by pak měli větší odměnu s větším lvlem (ale do dalšího lvlu by potřebovali samozřejmě více xp např) 3. Dejme tomu hráč by po dosažení prvního lvlu dostal 20 Xp a sponzor 30 Xp. Bylo by to pro každého, ale za hodnost by jsi maximálně dostal trochu více Xp = rychleji budeš procházet lvly nahoru (ale neomezil by jsi tak od tohoto pasu normal hráče nebo vip :/ ) Zbytek by se domyslel nějak potom ale takhle jak jsi to podal mi to čistě osobně zní, že jako začínající hráč nebo vip bych chtěl minepass ale ne sponzora.. co mám potom dělat? Vznikaly by dotazy tipu: dá se koupit minepass aniž bych kupoval drahého sponzora? Musíš myslet dle mého i na toto a přizpůsobit to tak, aby jsi s ranky výhody měl.. ale dal šanci i nižším rankům. Za mě způsob jakým to je podané je pay to win a očekávám jen vip a normal hráče co chodí na fórum až začnou psát: a co my? Co bude pro nás. Toto je čistě můj osobní názor a může se lišit s jinými. Děkuji za pochopení:) Pěkný zbytek večera. SadEmo





Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Adamixik
Sponzor

45 postů
56 reputace

IGN: ItsAdamixik
Od Adamixik » přes 3 let

Emo,

Dobrý názor, klidně takto to být může :D






V případě potřeby mě kontaktujte na Discord : Adamixik#7336. Děkuji <3



IHqteOrii_
Sponzor++

24 postů
32 reputace

IGN: anikawoooo
Od IHqteOrii_ » přes 3 let
Tak se zde také vyjádřím, pro mne by to nebyl špatný nápad kdyby se ještě lépe pomyslel a poupravil, to že by ''MinePass'' byl pouze pro hodnosti sponzor a vyšší mi doopravdy trošku přijde jako ''pay to win'' jako tu už někteří psali. Co bych na návrhu pozměnila by byla buďto možnost využívat této funkce i u nižších ranků než sponzor a vyšší či ne tak výrazný rozdíl mezi tím ''ničím'' u hráčů bez ranku či vip a MinePassem který by měli sponzoři a vyšší. (myšleno tak že by sponzoři, sponzoři++ neměli až moc velké výhody oproti ostatním.) -ori





x


Adamixik
Sponzor

45 postů
56 reputace

IGN: ItsAdamixik
Od Adamixik » přes 3 let

Souhlas Ori, s dovolení ten post přepíšu






V případě potřeby mě kontaktujte na Discord : Adamixik#7336. Děkuji <3



Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let
Ahoj, jen dodám že by to mohlo být na všech serverech, samozřejmě odděleně. Ail





email > ailexxxcz@seznam.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Dobrý nápad, ale tak nějak mi to zní jako questy na způsob battlepasu. Tzn to co je momentálně ve Fortnitu.
Čiže bych to udělal asi následovně >

1. Měl by to každý.

2. Čím větší lvl, tím více XP na další lvl potřebuješ. Čím větší lvl, tím lepší odměny. Samozřejmě by to nesmělo být moc rychlé, ale ani hardcore se dostat na vyšší levely.

3. Mohl by se udělat jistý skill tree, kde by s každým levelem přibyl 1 bod na účet a pomocí určitého množství těchto bodů by jste si mohli na lobby odemykat jisté skilly, které by vám vylepšili hraní.

4. Questy by byly celoserverové, aby v tom nebyli jen Survival servery.

5. Odměny za lvly by byly hlavně XP a potom nějaká doplňující odměna ať už coiny, munice do gadget (na nižších lvlech) nebo něco exotičtějšího. Nechci zacházet do detailů a vymejšlet různý těžký kraviny, aby se to programovalo 2 roky.

Případně další věci.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."