MinePass nebo něco podobného • Minicraft.cz



Adamixik
Sponzor

45 postů
56 reputace

IGN: ItsAdamixik
Od Adamixik » přes 3 let

Taky supr názor a upravení toho návrhu. Myslím si, že by se to mohlo i realizovat.






V případě potřeby mě kontaktujte na Discord : Adamixik#7336. Děkuji <3



iHqteSikii_
Sponzor

53 postů
49 reputace

IGN: iHqteSikii_
Od iHqteSikii_ » přes 3 let

Zdravím, též se k tomu vyjádřím, jen dodám, že se jedná o můj názor. Asi jsem jediný, ale já s tím nesouhlasím. Prostě se mi to úplně nelíbí a za mě je to i celkem zbytečné. Myslím si, že by se to mohlo spousta hráčům líbit a ocenili by to, ale já mezi ně prostě nepatřím. Nápad to asi není špatný, ale nic pro mě. 

S pozdravem a přaním pěkného dne, Siki.








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 3 let

Zdravím,
myslím si, že zajímavý nápad to je, o tom žádná. Také ty úkoly obecně mohlo by to být zajímavé a něco nového. Bohužel nevidím důvod to sem nějak dávat, jako odměn za různé věci tu je dost a každá minihra je teoreticky speciální v něčem. Na ostatních hrách se mi to nelíbí a ani tady to nechci podpořit. Máme co opravovat momentálně, pořád se nachází nějaké chybičky/bugy a přidávat další věc, která by se mohla zbytečně bugovat, nebo dát něco nového a neopravit staré to je podle mě hloupost. Řekněme prostě, že práce momentálně je dost a nechtěla bych přidávat další. Samozřejmě rozumím, že někomu se to líbit může a neberu Vám to. Mě se to nelíbí.

S pozdravem Bia






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj, 

Ak má tento plugin podporu mysql, tak to vieme zrealizovať, ak s tým bude súhlasiť saff. Plugin

Milenoškovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz