Žádost o unban - ahmet_aga • Minicraft.cz



dancik_32
VIP

5 postů
1 reputace

IGN: ahmet_aga
Od dancik_32 » přes 3 let

1. Důvod banu: Cheating

2. Datum a čas banu: 21:00 8.4.2021

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): 3 mesiace

4. Nick admina, který ban udělil: 100ry_

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Cheating

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): nie

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Hral som skyblock s kamaratom nič som nerobil 

 

9. Důkazní materiál: https://ctrlv.sk/oika

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Skyblock








dancik_32
VIP

5 postů
1 reputace

IGN: ahmet_aga
Od dancik_32 » přes 3 let

super čakam a furt nič 








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 3 let

Zdravím,
vyhni se prosím double postu. Za další, prosím vyčkej až ti daný člen odpoví, buď trpělivý. Nejsme roboti a máme osobní životy. Omlouvám se ti, že to tak dlouho trvá, ale bohužel musíš počkat.
Bia






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
Bia24 said:

Zdravím,
vyhni se prosím double postu. Za další, prosím vyčkej až ti daný člen odpoví, buď trpělivý. Nejsme roboti a máme osobní životy. Omlouvám se ti, že to tak dlouho trvá, ale bohužel musíš počkat.
Bia

Čau, takže hráč mal vytvoriť nový príspevok, lebo člen AT nie je schopný 4 dni odpovedať na jeho žiadosť - no na serveri je denne? Nevidím problém, ak sa doublepost "vytvorí" v takomto prípade. 
@100ry_








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
prepáč za neskoršiu odpoveď.

Čo sa týka tvojého banu, tak v ten deň som práveže ani na Skyblocku nebol. Hľadal som teraz asi pol hodinu, že kde je problém, lebo som nenašiel žiadne video, ale ovšem.. bolo to na parkoure s nereálnym rekordom. Viz screen : https://ctrlv.link/wHy6
Bežne robím prevenciu na parkoure, ale toto rozhodne nie je legit čas. Keď chceš, tak sa ešte vyjadri, nechávam ti to otvorené.
100ry






Hey G

 



tari01
Sponzor++

14 postů
2 reputace

IGN: tari01
Od tari01 » přes 3 let

---------

Smazáno - Zbytečný post - Szyho








dancik_32
VIP

5 postů
1 reputace

IGN: ahmet_aga
Od dancik_32 » přes 3 let

https://ctrlv.link/wHy6 možem sa spytať čo je divne na tomto ?? však ten prvy typek ma menši čas a ja mam ban ??








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj, áno.
Niekedy si radím s najlepším parkouristom na discorde, že či sa fakt jedná o nereálny rekord. Ten chalan trénoval tu mapu hodiny, aby ju dal za tie 3 a pol minuty. Vzdy sa mi overilo, že tú mapu hrajú len cheateri kvôli coinom, keďže je za najviac pre hráčov bez ranku. Ostatní dobrí hráči na parkoure možno na tej mape nedali ani tých 10min, pretože je fakt ťažká. To, že tam máš aj nejaké úmrtia, tak je len dôkaz toho, že nevieš tie cheaty ani používať, čo mi príde tiež celkom smutné. Je tam 3x tripple NEO a ta mapa nie je zrovna krátka, tak je to za mňa nereálny a podľa parkouristov, čo sa do toho vyznajú, tiež.

100ry






Hey G

 



dancik_32
VIP

5 postů
1 reputace

IGN: ahmet_aga
Od dancik_32 » přes 3 let

Ok tak podla toho som cheater Omfg však su tam bugy , Ja na tom servery hram len for fun a nepotrebujem coiny je to zbytočne kludne mi daj aj permu . Je mi to jedno typek ma čas 1:50 good job a ten bez banu . 








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 3 let

Zdravím,

já jenom doplním, že hráč Trash5701 má na svém účtu také aktivní ban. Proto prosím, aby jsi zde neuváděl nepravdivé informace, nebo informace ke kterým nemáš přístup.

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"