Žádost o unban - ahmet_aga • Minicraft.cz



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Takhle mám menší návrh pro tebe ukaž se jak dlouho ti trvá skočit ty dva triple obskoky s ledem (na 1.16) a aspoň pak můžeš něco říkat že necheatujes protože u ja vím že to je těžký a dal jsem do toho 3,5h času jinak si nemůžeš dokázat že je Ban neoprávněný







MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ahoj, Ja osobne zastavam názor, že na všetky tresty je potreba najlepšie video dôkaz, než takéto domnieky napríklad u parkouru, kde ten ban ani len oprávnený nemusí byť. Keby bola dĺžka banu tak max týždeň, tak mi to nejako neprekáža, ale zakladať 90 dňový ban na úvahe mi nepríde super. Milenoškovo





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

Na tohle může být jednoduché řešení : pustit hráče na server aby ukázal členovi AT jak skáče tu mapu, když tu mapu dal za takový čas, tak to nemohla být jen náhoda, takže by měl být schopný zvládat tu mapu dobře.

Pokud se ale ukáže že lže, mohl by dostat třeba prodloužený trest, když už si tak moc stojí za tím, že nic neudělal.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
REC said:

Na tohle může být jednoduché řešení : pustit hráče na server aby ukázal členovi AT jak skáče tu mapu, když tu mapu dal za takový čas, tak to nemohla být jen náhoda, takže by měl být schopný zvládat tu mapu dobře.

Pokud se ale ukáže že lže, mohl by dostat třeba prodloužený trest, když už si tak moc stojí za tím, že nic neudělal.

 

Ja tu skôr vidím ten princíp toho celého. Tak ako my hráči, aj členovia AT majú nejaké pravidlá. A jedno z tých pravidiel ja mať jasný dôkaz o tom, že hráč cheatuje. Screenshot toho, že hráč dokázal preskákať mapu (dokonca ani nie ako prvý) mi príde nie úplne adekvátny dôkaz na 3 mesačný ban. Argument typu, máš tam aj nejaké úmrtia a to len znamená, že ani tie cheaty nevies používať mi príde úplne stupidné, sorry, ale ak mám flyhack, tak nebudem mať žiadne úmrtia, lebo letieť nie je žiadna veda. Ak sa hráči sťažujú, že sa dávajú bezdôvodne bany, ktoré veľa krát nie sú podložené adekvátnym dôkazom, tak tu je presný príklad toho.

 








REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let
ImB0T said:

Ja tu skôr vidím ten princíp toho celého. Tak ako my hráči, aj členovia AT majú nejaké pravidlá. A jedno z tých pravidiel ja mať jasný dôkaz o tom, že hráč cheatuje. Screenshot toho, že hráč dokázal preskákať mapu (dokonca ani nie ako prvý) mi príde nie úplne adekvátny dôkaz na 3 mesačný ban. Argument typu, máš tam aj nejaké úmrtia a to len znamená, že ani tie cheaty nevies používať mi príde úplne stupidné, sorry, ale ak mám flyhack, tak nebudem mať žiadne úmrtia, lebo letieť nie je žiadna veda. Ak sa hráči sťažujú, že sa dávajú bezdôvodne bany, ktoré veľa krát nie sú podložené adekvátnym dôkazom, tak tu je presný príklad toho.

Tenhle ban je podle mě naprosto oprávněný (a to i přes to, že jediný důkaz je ten screen), vůbec nejde o to jestli byl první nebo ne, ten hráč co byl první má totiž taky ban, pak ty úmrtí, to je taky úplně zbytečný bod, hráč nevidí barriery a anticheat ho může strčit dolů protože hráč letá. Chápu že ne všichni to ale takhle vidí, tak jsem napsal řešení, pokud se ukáže že hráč celou dobu lže, je podle mě spravedlivé mu délku banu zvýšit.








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Súhlasim tuna s @REC, ja nemám problém ho pustiť na server, aby mi to ukázal preskákať. Lenže ako poznám hráčov, príde tam a bude to skákať 4 hodiny a nedostane sa ani na prvý checkpoint, alebo sa nepripojí vôbec a začne sa vyhovárať.

ImBOT, fakt si myslíš, že takto "fungujú" cheateri? Mám odsledované veľké množstvo cheaterov na parkoure a dobrých 90% z nich padá jak hrušky, lebo majú nastavený veľký speed, atď, atď. Pre mňa a aj ostatných je tento dôkaz dostatočný. Ale ako som písal už vyššie, keď mi napíše do PM na DC, či tu, nemám problém ho tam pustiť a keď nebude prekazateľný jeho čas s aktuálnym, či prípadne podobný, tak mu ban zostane.

100ry






Hey G

 



dancik_32
VIP

5 postů
1 reputace

IGN: ahmet_aga
Od dancik_32 » přes 3 let

Pokial si neopravite bugy tak budu mat cas jak drak 








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Tak mi ho teda zver, ja s tým už porobím svoje. Napíš mi teda do súkromnej správy kedy čo a ako, dohodneme sa kedy ťa vypustím na server a ukážeš mi to, ak sa nedostavíš, či to nedáš, ban sa ti vracia. Týmto zatváram žiadosť.
100ry






Hey G