Mute • Minicraft.cz



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Figiopusi teď si mě dost naštval a neříkej že AT nic nedělal podle mě se rozdávaly warny kicky a muty takže prosím ty neříkej že Štěpán nebo bia udělala něco špatně ty věty a hádky co jste tam psali bylo fakt na blití







ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
NeoriginalniKari said: Figiopusi teď si mě dost naštval a neříkej že AT nic nedělal podle mě se rozdávaly warny kicky a muty takže prosím ty neříkej že Štěpán nebo bia udělala něco špatně ty věty a hádky co jste tam psali bylo fakt na blití

Joooj kari, keby sa tu písalo aj neviem čo, vždy by si súhlasil s tým, aby si bol za pekného pre vyššiu hodnosť:D:D 








Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím,

 

jen vás chci upozornit, aby zde nevznikaly hádky, kvůli kterým by bylo nutné vlákno uzamčít.

 





 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let

//Smazáno 








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

To jednoznačne bolo príliš a sám si mohol vidieť, že sme to aj rovno všetci napísali. Nerob teda vinníkov zo všetkých.








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Ja nedělám vyniky z nikoho jen chci aby si uvědomil jaká toxicita tam byla







Tom141
Sponzor

4 postů
9 reputace

IGN: Tom141
Od Tom141 » přes 3 let

Pojďme to svést na špatný den a lehce to zameteme pod kobereček :) Pokuď dobře vím... Správně vychovaný člověk, by měl napomenou lidi jak se chová k ostatním hráčům. (Neznám Biu, tohle nemá být urážka :) ) Pokuď si dobře pamatuji, tak chybami se člověk učí. Souhlasím s ImB0T, že za jedno slovo dostaneš 5 minut Mute, ikdyž podstatě nikdo néní na danném serveru. Jak se zde píše, že lidi dostali bezduvodný mute... Mohlo se přihlédnou a přečíst si aspoň část té "hádky" a podívat se kdo a jak porušuje pravidla. Přeji příjemnou noc :)








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let
Tom141, plne súhlasím s tvojim názorom, až na to "zametenie pod koberček". Tak sa nikdy nič nevyrieši celkom určite.







NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Plně souhlasím s tom141







Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 3 let

Zdravím,
je toho tady hodně k čemu by bylo třeba se vyjádřit, ale vyjádřím se hlavně ke zakladateli vlákna. Je pravdou, že jsem odešla okamžitě po udělení všech trestů, protože jsem již musela odejít. Nebylo to, proto aby jste se nemohli obhájit nebo tak, ale z osobních důvodů jsem zkrátka musela vypnout hru. Dále Irie omlouvám se ti za ten trest, dala jsem ti ho sice kratší, ale po delší úvaze dnes ráno jsi ho dostal neprávem a za to se ti omlouvám.
Tady k panu Im_B0T se nebudu vyjadřovat vůbec, protože si moc rád kopne.
Ano, na BuildCreative jsem byla dostatečně dlouho a vyhodnocovala jsem situaci zda je nevhodná, či se drží jistých mezí. Už bylo vidět, že hádka která začala hráčem rafabirds a který k tomu stáhl ostatní nikam nevedla a proto jsem udělila mute.
A ano na členy AT se vztahují ta samá pravidla jako na hráče, nemyslím si že jsem něco víc než ostatní hráči. Pokud jsem pochybyla pravděpodobně taky dostanu minimálně vytknuto.
Tobě iri protože jsem měla za to že si v tom byl zapojený jen chvilku jsem dala nejnižší trest a opravdu mi to teď přijde jako chyba. Přijmi tedy mojí omluvu, nechávám toto vlákno otevřené pro případ že by si Irie chtěl ještě něco vědět. Případně by sis mohl napsat saffovi na mail, aby ti tento trest smazal, pokud ti na tem tedy tolik záleží nedělá mi to problém.
S pozdravem Bia

 

/Dopsáno: Na nás v AT se vztahuje pravděpodobně větší tlak než na Vás hráče mimo něj, vaší povinností je pouze dodržovat pravidla která jsou na webu, my jich máme mnohem víc./






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.