Mute • Minicraft.cz



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 3 let

Zdravím

U hádky jsem samozřejmě byl, jinak bych se sem ani nevyjadřoval. Vše začalo tak, že část komunity z BC vyjádřila svůj názor na chování a přístup členů AT(většiny), se kterým úplně nesouhlasíme. Vše začalo úplně klidným a slušným vyjádřením názorů, jak se ve slušné společnosti sluší a patří. Vše probíhalo v klídku, do té doby, než se jistá ROxie(omlouvám se, pokud jsem napsal nick této dané osoby špatně.) zapojila do naší otevřené diskuze. Nevadilo, že se zapojila, každý názor má svojí hodnotu, pokud je podán se vší slušností a respektem k ostatním názorům. I když se názor ROxie neshodoval s našimi názory(dovolím si mluvit za celou komunitu, která měla stejný názor jako já), tak jsme její názor respektovali. Respektovali jsme ho do té doby, než nás začala urážet, shazovat naše názory a tak dále. V tu chvíli začala ta daná "hádka". Snažili jsme se jí vysvětlit, že máme prostě jiný názor, ale to ona nechápala a nadále urážela naše názory i nás. Nepodala jediný smysluplný argument a přitom si stála stále za svým, což jí neberu, každý má svůj názor. Nadále jsme začali její urážky brát s humorem, protože v některých chvílích nedávaly její urážky smysl. Proto jsme také začali zlehčovat tuto situaci né úplně vhodnými slovnímy obraty, to uznávám. Mohli jsme se vyjádřit jinak. 

Podstatou věci zůstávají ty mutes. Dle mého názoru se této "hádce" dalo předejít dávno, ale když už nastala, tak se to mělo řešit rozhodně jinak. Například já jako jeden z aktérů hádky, jsem neobdržel jediný warn nebo upozornění na danou situaci. Jediný co jsem obdržel byl mute za "Zbytečná hádka", nebudu ani zmiňovat, co si o tomto důvodu myslím, pravděpodobně bych se vyjádřil hanlivě a urazil danou moderátorku Biu. Obrovská chyba byla už tedy na začátku a to byla to, že Bia nepodchytila začátek hádky, tudíž k hádce došlo. Další chybou bylo to, že Bia nikoho z nás, co tak vím, neupozornila warnem nebo kickem(minimálně mě a sniper339 ne). Další chybou bylo to, že sotva přišla na BC, tak rozdala několik mutes a odešla ze serveru. Tento přístup mi nepřijde správný, vím, že se dá udělat chyba, nikdo není bezchybný. Ale zamutovat několik lidí a jen tak si odejít ze serveru mi nepřijde absolutně v pořádku. Touto zprávou jsem nijak nechtěl shodit členy AT nebo dokonce jmenovitě Biu. Jen jsem chtěl stejně jako ostatní upozornit na toto pochybení, aby se to už konečně řešilo a neopakovalo v jiných případech, protože kvůli tomu odchází lidé ze serveru a server nemůže prosperovat, což nás všechny mrzí.

Zakončil bych to tím, že každý může mít svůj názor, ale většina AT(můj skromný názor) chybuje, jsou arogantními, nepřijmou  negativní feedback(myslí si, že jsou bezchybní).

Děkuji za pozornost. 

S pozdravem rafabirds






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 3 let

Ostatní hráče jsem nestáhl, každý si může vyjádřit svůj názor, toho jsem zastánce.






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 3 let
rafabirds said:

Zdravím

U hádky jsem samozřejmě byl, jinak bych se sem ani nevyjadřoval. Vše začalo tak, že část komunity z BC vyjádřila svůj názor na chování a přístup členů AT(většiny), se kterým úplně nesouhlasíme. Vše začalo úplně klidným a slušným vyjádřením názorů, jak se ve slušné společnosti sluší a patří. Vše probíhalo v klídku, do té doby, než se jistá ROxie(omlouvám se, pokud jsem napsal nick této dané osoby špatně.) zapojila do naší otevřené diskuze. Nevadilo, že se zapojila, každý názor má svojí hodnotu, pokud je podán se vší slušností a respektem k ostatním názorům. I když se názor ROxie neshodoval s našimi názory(dovolím si mluvit za celou komunitu, která měla stejný názor jako já), tak jsme její názor respektovali. Respektovali jsme ho do té doby, než nás začala urážet, shazovat naše názory a tak dále. V tu chvíli začala ta daná "hádka". Snažili jsme se jí vysvětlit, že máme prostě jiný názor, ale to ona nechápala a nadále urážela naše názory i nás. Nepodala jediný smysluplný argument a přitom si stála stále za svým, což jí neberu, každý má svůj názor. Nadále jsme začali její urážky brát s humorem, protože v některých chvílích nedávaly její urážky smysl. Proto jsme také začali zlehčovat tuto situaci né úplně vhodnými slovnímy obraty, to uznávám. Mohli jsme se vyjádřit jinak. 

Podstatou věci zůstávají ty mutes. Dle mého názoru se této "hádce" dalo předejít dávno, ale když už nastala, tak se to mělo řešit rozhodně jinak. Například já jako jeden z aktérů hádky, jsem neobdržel jediný warn nebo upozornění na danou situaci. Jediný co jsem obdržel byl mute za "Zbytečná hádka", nebudu ani zmiňovat, co si o tomto důvodu myslím, pravděpodobně bych se vyjádřil hanlivě a urazil danou moderátorku Biu. Obrovská chyba byla už tedy na začátku a to byla to, že Bia nepodchytila začátek hádky, tudíž k hádce došlo. Další chybou bylo to, že Bia nikoho z nás, co tak vím, neupozornila warnem nebo kickem(minimálně mě a sniper339 ne). Další chybou bylo to, že sotva přišla na BC, tak rozdala několik mutes a odešla ze serveru. Tento přístup mi nepřijde správný, vím, že se dá udělat chyba, nikdo není bezchybný. Ale zamutovat několik lidí a jen tak si odejít ze serveru mi nepřijde absolutně v pořádku. Touto zprávou jsem nijak nechtěl shodit členy AT nebo dokonce jmenovitě Biu. Jen jsem chtěl stejně jako ostatní upozornit na toto pochybení, aby se to už konečně řešilo a neopakovalo v jiných případech, protože kvůli tomu odchází lidé ze serveru a server nemůže prosperovat, což nás všechny mrzí.

Zakončil bych to tím, že každý může mít svůj názor, ale většina AT(můj skromný názor) chybuje, jsou arogantními, nepřijmou  negativní feedback(myslí si, že jsou bezchybní).

Děkuji za pozornost. 

S pozdravem rafabirds

Zdravím, to že jsi nedostal jediný warn je trochu špatně, dostal jsi warn za nacismus.
K té chybě co jsem udělala jak ty píšeš, došlo protože se to drželo v mezích a až poté se to překlenulo, proto jsem zasáhla tak jak jsem zasáhla. Je mi líto pokud jsem chybovala přijímám všechny své chyby, pouze poukazuji jak jsem to viděla já. Pokud tobě hráčka ROxie vadila měl jsi dát report.






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



TheBigPlongo
Hráč

4 postů
13 reputace

IGN: TheBigPlongo
Od TheBigPlongo » přes 3 let

Dobré dopoledne,

po pár hodinách spánku jsem se znovu podíval na to, kam se tento příspěvek posunul. Chtěl bych se vyjádřit k pár věcem, konkrétně k příspěvkům několika hráčů:

1) NeoriginalniKari - Je úsměvné, že si myslíš, že kdokoli z nás dostal var nebo kick za tuto "zbytečnou hádku" před tím, než byl udělen kolektivní mute. Přece jenom, jsem rád, když jsou lidé optimističtí. Musím tě však zklamat, protože nikdo z nás žádný var kvůli hádce nedostali. Jediné, co by se tak dalo počítat, byl var, který jsem obrdžel za použití jednoho ne příliš slušného výrazu.
2) Bia - jsem rád, že se omlouváš člověku, který za to skutečně nemohl. Já svou vinu klidně přiznám a souhlasím s tím, že jsem si mute zasloužil. Jediné, co bych namítl, bylo, že jsme si mute možná zasloužili až po pár upozorněních a asi tak o půl hodiny dříve. Sice je pravda, že vtipkovat na témata poprav a koncentračních táborů je dost přes čáru, ale pokud se s tím nic jiného neudělá než že se udělí mute několika lidem za něco, co už skoro skončilo... prostě mi příjde, že se to dalo vyřešit mnoha lepšími způsoby. Nicméně cením, když je někdo schopen přiznat chybu.
3) Tom141 - možná ses snažil sdělit nějakou hlubokou myšlenku, za sebe však musím říct, že jsem jí vůbec nepochopil. Pokusím se to tedy rozebrat:
 a) "zamést pod kobereček" - souhlasím s irie, větší blbost by se udělat nedala.
 b) "správně vychovaný člověk..." - to sice ano, ale taktéž by měl správně vychovaný člověk být schopen vést diskuzi bez zbytečných urážek. Otázka, zda-li má cenu chovat se vůči člověku co se neumí chovat jako k člověku rovnému, je morální otázka a za sebe jen řeknu, že jakožto člověk, který se snažil vést nějakou normální diskuzi s danou osobou (což se mi nepodařilo kvůli přístupu druhé strany) celkem chápu, když si lidé (včetně mě) dělali srandu z dané osoby - používat logiku nemělo smysl.
 c) "ImBOT a mute za vulgarity apod." - neříkám, že ten mute nebyl oprávněný, říkám, že se to mělo řešit jinak, a hlavně dříve.

To je zatím vše, co jsem chtěl k totuto tématu napsat. Chtěl bych na konec pouze dodat, že mluvím pouze za sebe, tudíž kdokoliv může říct, že melu pátý přes devátý a bylo to celé jinak. Alespoň dokud je schopen dodat, v čem se pletu.

 

TomasinoDaFug, též známý jako TheBigPlongo

Edit 1: Pokud vám příjde, že už je zbytečné to nadále řešit, pak se omlouvám, ale chtěl jsem jenom vyjádřit svůj názor na věc.
Edit 2: Úprava několika výrazů, aby dávaly smysl.








sniper339
Sponzor

5 postů
12 reputace

IGN: sniper339
Od sniper339 » přes 3 let
Můj pohled je takový:
 
Za mě selhaly všechny strany. Hádka se měla podchytit hned na začátku a nemělo se vyčkávat až na nějaké porušení pravidel. Hádka nezačala u rafabirdse, ten jenom vyjádřil svůj názor, stejně jako ostatní vyjádřili svůj názor. Tento názor ROxie neakceptovala a začala všechny kolem sebe urážet a prosazovat si svůj názor za každou cenu. Naše strana(dovolím si tuhle stranu nazvat stranou odporu) respektovala její názor do té doby, než nás začala urážet a podávat nesmyslné argumenty. Též jsme selhali, když jsme si z ní začali dělat srandu a používat úplně nevhodná vyjádření, ale vše začalo u ní.
Hlavní, co se mi nelíbilo, bylo řešení dané situace ze strany Bia24. Vidím v tom obrovské pochybení.
 
Díky za pozornost
-sniper339







rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 3 let
TheBigPlongo said:

Dobré dopoledne,

po pár hodinách spánku jsem se znovu podíval na to, kam se tento příspěvek posunul. Chtěl bych se vyjádřit k pár věcem, konkrétně k příspěvkům několika hráčů:

1) NeoriginalniKari - Je úsměvné, že si myslíš, že kdokoli z nás dostal var nebo kick za tuto "zbytečnou hádku" před tím, než byl udělen kolektivní mute. Přece jenom, jsem rád, když jsou lidé optimističtí. Musím tě však zklamat, protože nikdo z nás žádný var kvůli hádce nedostali. Jediné, co by se tak dalo počítat, byl var, který jsem obrdžel za použití jednoho ne příliš slušného výrazu.
2) Bia - jsem rád, že se omlouváš člověku, který za to skutečně nemohl. Já svou vinu klidně přiznám a souhlasím s tím, že jsem si mute zasloužil. Jediné, co bych namítl, bylo, že jsme si mute možná zasloužili až po pár upozorněních a asi tak o půl hodiny dříve. Sice je pravda, že vtipkovat na témata poprav a koncentračních táborů je dost přes čáru, ale pokud se s tím nic jiného neudělá než že se udělí mute několika lidem za něco, co už skoro skončilo... prostě mi příjde, že se to dalo vyřešit mnoha lepšími způsoby. Nicméně cením, když je někdo schopen přiznat chybu.
3) Tom141 - možná ses snažil sdělit nějakou hlubokou myšlenku, za sebe však musím říct, že jsem jí vůbec nepochopil. Pokusím se to tedy rozebrat:
 a) "zamést pod kobereček" - souhlasím s irie, větší blbost by se udělat nedala.
 b) "správně vychovaný člověk..." - to sice ano, ale taktéž by měl správně vychovaný člověk být schopen vést diskuzi bez zbytečných urážek. Otázka, zda-li má cenu chovat se vůči člověku co se neumí chovat jako k člověku rovnému, je morální otázka a za sebe jen řeknu, že jakožto člověk, který se snažil vést nějakou normální diskuzi s danou osobou (což se mi nepodařilo kvůli přístupu druhé strany) celkem chápu, když si lidé (včetně mě) dělali srandu z dané osoby - používat logiku nemělo smysl.
 c) "ImBOT a mute za vulgarity apod." - neříkám, že ten mute nebyl oprávněný, říkám, že se to mělo řešit jinak, a hlavně dříve.

To je zatím vše, co jsem chtěl k totuto tématu napsat. Chtěl bych na konec pouze dodat, že mluvím pouze za sebe, tudíž kdokoliv může říct, že melu pátý přes devátý a bylo to celé jinak. Alespoň dokud je schopen dodat, v čem se pletu.

 

TomasinoDaFug, též známý jako TheBigPlongo

Edit 1: Pokud vám příjde, že už je zbytečné to nadále řešit, pak se omlouvám, ale chtěl jsem jenom vyjádřit svůj názor na věc.
Edit 2: Úprava několika výrazů, aby dávaly smysl.

Není to zbytečné, tohle se musí řešit, jinak se server nikam neposune.






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let
sniper339 said:
Můj pohled je takový:
 
Za mě selhaly všechny strany. Hádka se měla podchytit hned na začátku a nemělo se vyčkávat až na nějaké porušení pravidel. Hádka nezačala u rafabirdse, ten jenom vyjádřil svůj názor, stejně jako ostatní vyjádřili svůj názor. Tento názor ROxie neakceptovala a začala všechny kolem sebe urážet a prosazovat si svůj názor za každou cenu. Naše strana(dovolím si tuhle stranu nazvat stranou odporu) respektovala její názor do té doby, než nás začala urážet a podávat nesmyslné argumenty. Též jsme selhali, když jsme si z ní začali dělat srandu a používat úplně nevhodná vyjádření, ale vše začalo u ní.
Hlavní, co se mi nelíbilo, bylo řešení dané situace ze strany Bia24. Vidím v tom obrovské pochybení.
 
Díky za pozornost
-sniper339
 

 

Nemyslím si, že by Bia pochybila, naopak jsem toho názoru, že situaci řešila správně a podle pravidel, která se na AT i hráče vztahují. To, že udělila mute hráčům jako Irie bylo možná trošku neuvážené, ale k tomu se zde již vyjádřila a omluvila. 

 

Je vcelku jedno, kdo si hádku začne, podstatné bylo, že jste se do ní zapojili vy všichni. Proto jste také byly potrestání.  Pakliže jste tak učinili, byly jste potrestání podle banovaccího pořádku, kterým se musí řídit každý člen AT. Nevidím problém, kdyby docházelo k rozumné a klidné výměně názorů, ale to, co se tam dělo byla regulérní hádka, které jste se zúčastnili všichni potrestatní.

 





 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 3 let

Sir_Stepan, mám na tebe otázku, daná ROxie, tvrdila, že je tvá sestra, co je na tom pravdy prosím?

//Sir: Nic o tom nevím, ale koukám, že je na stejné IP adrese, taková možnost zde tedy je a pokud je to pravda, je mi celkam jasné, proč se zapojila. 






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Zdarec,

původní myšlenka @Irie se mi líbí a vlastně vypsala hezky a slušně tak nějak jedny z největších problémů tohohle AT. A řekl bych, že je úctyhodné, když to je slušně. Souhlasím s ní i některými dalšími hráči. Dovolím si vypsat jisté body, které tu ani třeba nejsou.

Tím myslím:

Zametání všeho pod koberec > Pryč s tim

Někteří členové by se měli chovat více sebekriticky a ne tak arogantně? > Rozhodně ANO

Přestat dělat naprosto zbytečná "tajemství" před hráči a prostě jim to říct jak to je? Tzn více otevřít AT hráčům svým způsobem? > Se ví

Nechávání v AT neaktivní členy? > Pryč s nima, neaktivní jsou k ničemu

Netrestat zbytečně? > No jasně že

Nezneužívat práva a tupé výmluvy na nějaké věci? > Pfff, jasně že ne

atd.

 

BTW ta hádka mě nezajímá, ale je to tučnej kontent LULW.

 

 






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 3 let

Upozornění, některé citace mohou být pro slabší povahy a malé děti nepříjemné. !

Zdravím, protože jsem konečně měla možnost si pročíst log dostala jsem šanci Vám jako hráčka hráčům říct co všechno bylo zle, čím jste porušili pravidla a také to, že nikdo za toto nebude dodatečně trestán. Pouze se využilo, že jsem hodná a vlídná (samozřejmě né vždy) a nevadí mi uznat si chybu. Nechci v tomto příspěvku být arogantní, povyšenecká apod. přece jen jsem hráčka jako Vy.
Malinko představení za sebe. Na Minicraftu hraju již okolo 6 let z toho jsem 2 roky strávila jako hrdá členka Admin Teamu (dále jen AT). Jen u pár členů AT jsem zaznamenala arogantní chování v minulosti, všichni co jsou v AT jsou normální lidi jako Vy, hrají jako Vy. Jako členi AT máme další svá pravidla, která musíme dodržovat. Naše práce je udržovat server v mezích morálních zásad pro Vás hráče, nebo stavění map pro Vás hráče. Jsme jen lidi a taky děláme chyby, ale máme vždy někoho za sebou, nějakého naše kolegu který nám řekne ‚Hele takhle ne.' a to je to. Snažíme se (i s eventermi apod.) vymýšlet jakou novou minihry/eventy, jakou novou mapu, co můžeme vylepšit aby fungovalo víc toto a tamto. I když za tohle budu pravděpodobně ukamenována, ale někteří členi AT si zaslouží opravdovou úctu za to co všechno pro server dokázali a pak přijde hráč a takového člena urazí. 

Tak a teď se vrhnu ke shrnutí Vašich prohřešků, kdo byl v hádce a kdo ne. Napíšu sem i minimální tresty + ještě jednou píšu, že za toto nebude nikdo z Vás dodatečně trestán. Doufám, že i Vy dokážete být sebekritičtí a já věřím, že ano. :) (20:00 - 21:10) [Uvádím v nejmenším možném trestání takové činnosti podle BP)
@rafabirds ► Urážky AT (14×), Vulgarita (6×), Nacismus (3×), Urážky hráč/ů (8×), Zapojen do hádky? Ano, Zesměšnění náboženského vyznání (2×), Výhružky smrtí (2×). Kolik to dělá dohromady? -> 110 minut - mute; něco okolo 20 dní banu

@irie ► Urážky AT (1×), Nacismus (1×), Vytahování osobních informací o členovi AT (1×), Zapojena do hádky? Ano. Kolik to dělá? 20 min mute a ban na 4 dny

@LavaMC ► Urážky AT (1×), Vulgarita (1×), Nacismus (3×), Urážky hráče (2×), Zapojen do hádky? Ano, Vyhrožování smrtí (5×). Kolik to dělá? 55 min mute a 1 den ban

@Figiopus ► Urážky AT (4×), Vulgarita (1x), Nacismus (2x), Urážky hráče (2x), Zapojen do hádky? Ano, Vyhrožování smrtí (5×), nazvání člena AT nacistou - pomluvy o členovi AT (1×). Kolik to dělá? 50 min mute a 5 dní banu.

@TomasinoDaFug ► Urážky AT (3×), Vulgarita (1×), Urážky hráče (2×), Zapojen do hádky? Ano, Vyhrožování smrtí (4×). Kolik to dělá? 35 min mute a 3 dny banu.

@sniper339 ► Urážky hráče (1×), Zapojen do hádky? Ano. Kolik to dělá? 5 minut mute.

@ROxie ► Urážky hráče (2×), Zapojena do hádky? Ano. Kolik to dělá? 10 minut mute. (Této hráčce jste vyhrožovali smrtí)

@LaylatheDragon ► Zapojena do hádky? Ano.

Co nám říká trestní zákoník o vyhrožování smrtí? Citace: „Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
Taktéž je tam napsáno, že pokud je vyhrožování dítěti můžete dostat 3 roky. Kdo by se chtěl podívat tak zde pragraf 353.
Teď si dovolím sem napsat pár příkladů toho vyhrožování, abyste nemohli říct, že Vy nic. Datum je všude 06.04.2021 
20:38 LavaMC - „ROxie na šibenici!!!“
20:38 rafabirds - „Postavíme popraviště.“
20:39 rafabirds - „Upálíme ROxie“
20:39 LavaMC - „I vykastrovat“
20:39 irie - „Rafabirds, prvý fajn nápad“
20:39 irie - „LavaMC, samozrejme, nech sa to nemôže ďalej množiť“
Tohle je jen část z toho, screeny další jsou zde / zde / zde / zde / zde / zde a pokud by jste chtěli důkazy další dopošlu ráda. Je mi z tohoto opravdu smutno a je mi líto, že jsem to nechala zajít tak daleko.

Teď budu mluvit přímo a jen k @irie hned jak jsi tento post založila píšeš „Viacerí z nich si samozrejme mute zaslúžili, k tomu nie je čo dodať, no nemám pocit, že by som ja osobne napísala alebo spravila čokoľvek, čo by odporovalo pravidlám.“ tady je už vidět že absolutně popíráš svoji součást na té to "hádce" řekněme. Je zajímavé, že si byla v AT a nevíš pravidla. Vynášení? Promiň, ale to se nedělá a už vůbec né z morálního hlediska. A řekněme teď, že by to nebylo vynášení z AT, ale tobě by se taky nelíbilo kdyby (dám příklad) někdo o tobě někomu řekl, že ti zrovna umřela teta. Za další nerozumím proč je ti tak za špatno nést trest když jsi napsala v 20:24 cituji: „Rafabirds, ak to schytáš ty, mali by sme aj my ostatní“ nerozumím, proč si z toho chtěla vyklouznout.

Promluvuji k Vám ke všem, že pravidla jsou obecně založená na základních morálních zákonech. Vyhrožovali byste někomu smrtí? Pravděpodobně ne. Jediného čeho lituji já osobně, že jsem to nechala zajít tak moc daleko. Rozhodně nestojím o to, aby jste mě nějak uctívali teď (což by se stejně nestalo). Vůbec neočekávám, že změníte názor. Mějte si svůj názor, já mám taky svůj, moje babička by měla svůj názor, ale držte ho v mezích zákona a morálních zásad.

S pozdravem Bia24


PS: Prosím Gejmrona a ImB0Ta aby se nevyjadřovali, není to Vaše věc. Díky






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.