Unban- susenka505 • Minicraft.cz



susenka505
Sponzor

12 postů
3 reputace

IGN: susenka505
Od susenka505 » přes 3 let
  1. susenka505
  2. Opakované cheatování 
  3. 22.2.2021 v 13:32
  4. 100ry_
  5. Dočastný 
  6. baví mě tam hrát, a nejlepší je komunita lidí 
  7.  protože nemám žádné cheaty aj si můžete prohledat pc mně to nedělá problém 
  8.  videa před banem aj po banu: https://www.youtube.com/watch?v=cVLUU-EDEH0

                                                             https://www.youtube.com/watch?v=znHeZGwLPwA

S pozdravem susenka505

 






Dej mi rohlajz a dám ti ponožku



iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » přes 3 let
@100ry_





DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Cau,

absolutne som nepochopil co to prve video dokazuje, neither druhe. Musis asi velmi chciet ban, ale idem ti vysvetlit preco closet cheatujes a je to az vtipne ako moc sa snazis byt lepsi ako druhy. Pri videu, ktore mi zasielali si furt mieril na pitch 0.0, nahoda, nie? Clovek skocil, ihned si mal pitch 0.0. Clovek ti dal combo, pitch 0.0 (cize naznak Aimbotu,assistu). Druha vec, tvoj pattern clickov sa furt opakoval, strasne vtipne ako vies vychytat vkuse ten isty click. Dalsia vec, chcel by som sa od teba naucit ako sa dostat z comba tak, ze cloveka hitnes na 3.5 blocka, velmi by ma to zaujimalo. Pri knockbacku co je na mini, je to takmer nemozne, tym padom keby tu bol lepsi anticheat tak mas ban hned, kedze si mal strasne impossible accelaration a nepochopil som absolutne reasoning toho, ze si vobec pises ziadost o unban ked je ocividne ze cheatujes. Dalsia vec je, ze si mal predtym ban ale neunuval si sa poziadat si UB, radsej si si ho kupil, velmi zaujimave. Osobne ti odporucam zakupit si lepsie cheaty, nepaci sa mi ze na mini cheatuju ludia, ktory nemaju na poriadne cheaty a namiesto toho si kupuju unbany. Som si isty ze to video ma aj sam 100ry_ na zaklade ktoreho banoval a absolutne sa mu nedivim 








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj susenka505,
konečne si sa uráčil si podať žiadosť o UB. Vyjadrím sa hneď k tomu, prečo si si nepodal žiadosť o UB už minulý ban a namiesto toho si ho zakúpil? Pýtal si sa ma, prečo som som neriešil. Dôvod? Kúpil si si UB a tým pádom sa to ráta automaticky ako vyriešene.
Ako už písal @imperturbable hore, tak cheatuješ a čudujem sa, že ťa to cheatovanie ešte neomrzelo. AimAssist tam bude isto, možno TriggerBot, prípadne aj niečo viac. Tie videa sú úplne irelevantné, keďže nevieš podľa ktorého videa som ťa trestal a z ktorého dňa. Video som si nechal pár dni ležať a začal som to analyzovať neskôr, aby si si nemyslel, že niečo na teba príde. Prvé, nakoľko ani druhé video čo si postol, nik nechápe.
Velice si mi ešte písal, že by si chcel SS. Okej, to je super, že ho chceš, ale ono to je celkom naprd, keď to je už nejaký čas po banu. A písal si mi, že ti mám prehľadať históriu. Vieš ako vôbec funguje SS? Očividne nie.
Nikdy som netrestal len tak od oka, že by som si povedal, že tamten má cheaty, tak mu dám "len tak" ban. Ku každému banu za cheaty si robím video. Alebo aj niekto iný, kto mi ho môže poslať a na základe toho vydedukujem, či je na ňom niečo zle a či hráča postrestám.
Tu ti pošlem video, kde je krásne vidieť ako si zapatý a vôbec ti to nerobí problém = https://www.youtube.com/watch?v=1oh2QEz9vik&feature=youtu.be
Ešte niečo málo k tomu videu. Môžeš tam krásne vidieť ako funguje hitovanie pomocou crossu. Keď sa rozsvieti na červeno, tak môžeš hitovať a je celkom sranda, že ty si presne vedel kedy a čo jak hitovať, keď také niečo ani nepoužívaš. Bolo tam dokonca niekoľko sus hitov, ktoré samozrejme legit neboli, pretože si hitoval nad 3blocky.
Chcel by som ešte dodať to, že som ti trošku poupravil trest, jak na nicku, tak aj na IP.

Zatiaľ všetko z mojej strany,
100ry.
 






Hey G

 



susenka505
Sponzor

12 postů
3 reputace

IGN: susenka505
Od susenka505 » přes 3 let

Čus 100ry. Teď ti píše sůšův bratr po dlouhé konzultaci. Chci se vyjádřit na tvoji slohovou práci. Podle toho videa můžeš tak soudit to že ten server jede na bad servrech, seká se to, laguje a ten tvůj zmiňovaný cross funguje jako dnešní vláda (kdyby jsi to nepochopil tak špatně :). 60fps na videu a jěště s lagami a s těmi všemi možnými efekty je bezdůkazový materiál. Než se tu budeš ohánět nejakým červeným crossem kdy můžeš dávat hity a kdy ne tak se na to důkladně podívej. On ty HITY dával i když ho neměl červený.... Jde to tam jasně vidět že to není legit. BADLION Client má svůj ANTICHEAT... Znáš faceit.com ( https://www.faceit.com/ )? Je to program pro csgo matchmaking. Mají taky vlastní ANTICHEAT a kdyby jsi tam zkoušel jen zapnout cheat clienta tak máš na krku permu.... Stejným způsobem funguje i tento client na MC. Moje konečné vyjádření je takové. Sůša hraje MC už dlouhou dobu a je to silný tryharder (haždý den minimálně 4h) na to aby ty vaše plebíky s varezáckými účty porážel jedním prstem... Měli by jste si vážit více hráčů jako je on protože pro-playera mít na serveru nemá každý. Tímto jsem se vyjádřil a pokud máš nějaký problém pojď na férofku do MC a já kterému je 17 a nehrál MC 2 roky, tak ti libově natrhnu prdellll :DDD






Dej mi rohlajz a dám ti ponožku



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Jen chci jako se k tomu nějak vyjádřit (vím že nemám ale prostě potřebuju) podle mě sůša je jeden z těch lepších 1.12 pvp hráčů a je docela škoda že dostane Ban za cheating a ano bavili se o cheatech jak si psal ale pořád to neznámena že cheatuje a je to škoda že dáváme pryč velmi naskillene lidi jen z naší komunity jen kvůli tomu "s prominutím" aby si moch říkat ostatním že si dobrej v pvp to je jen můj názor na jeho ban







Smokeeee
Hráč

4 postů
1 reputace

IGN: ATTETOANINEZAJIM
Od Smokeeee » přes 3 let

//Není k tématu, smazáno

-Testr








Smokeeee
Hráč

4 postů
1 reputace

IGN: ATTETOANINEZAJIM
Od Smokeeee » přes 3 let

// není k tématu, smazáno

-Testr








iHqteSikii_
Sponzor

53 postů
49 reputace

IGN: iHqteSikii_
Od iHqteSikii_ » přes 3 let

Zdravím, 

prosím ty, co nemají důkazy, nebo to nejsou členi AT, tak aby se nevyjadřovali.

Siki








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
keď je potom toto legit hráč, tak ja som Boh. Moc dobre viem, že si to písal ty a nie tvoj brat.
Už len tým ako sa tu ku mne prezentuješ si žiadosť prijata o UB nebude bohužiaľ. Ešte by som chcel podotknúť, že toto mi moc v pohode nepríde : https://ctrlv.link/3krJ
Jak si tu písal o tom FACEITe, je zcela irelevatné, nič to nemá s tým spoločné. Všade behajú tisícky cheater, či už na blc cliente, lunari, všade.
Ak sem bude chcieť niekto ešte niečo napísať, tak má šancu, nechávam to ešte otvorené.

100ry






Hey G