Unban- susenka505 • Minicraft.cz



NejCech
Hráč

3 postů
0 reputace

IGN: NejCech
Od NejCech » přes 3 let

//Není k tématu, smazáno

-100ry








Smokeeee
Hráč

4 postů
1 reputace

IGN: ATTETOANINEZAJIM
Od Smokeeee » přes 3 let

//smazáno, není k tématu

-Tobis

 








Honza79
Sponzor++

35 postů
1 reputace

IGN: Honza79
Od Honza79 » přes 3 let

Podle mě by měl dostat susenka505 unban protože 100ry_ je proste špatnej a neumí uznat to že je špatnej a automaticky kdo ho rozklepe tak má cheaty. @100ry_

-Honza79








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Čo tak sledujem, tak argumenty banujúcej strany žiaľ vyvrátené neboli, len tam bol menší pokus s tým, že server seká a na Badlionoch sa nedokáže cheatovať. Žiaľ, aj ja, taká lama v pvp mám skúsenosť s tým, že hráč mal krásne cheaty popri lunare a spokojne hral, takže tvrdenie, že Badlion = no cheat, mi akosi nesedí.

Inak, príde mi vtipné, že dnes sa volá na férovku do online hier a nie do reálneho sveta, což mi príde strašne tragikomické. Ešte menšia poznámka k tomu veku, kde mi príde, že je to akýsi pokus o zosmiešnenie, tak 17 rokov je taký krásny mladý vek ešte, kde si treba hlavne užívať tú voľnosť od práce a iných aktivít, okrem samozrejme školy, no hrať sa na niečo viac v takomto veku moc zmysel nemá.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



NejCech
Hráč

3 postů
0 reputace

IGN: NejCech
Od NejCech » přes 3 let

100ry nebud srab a pojd na dis

MILENAJETETA - Souhlasim s tebou ale jen z videí nejde poznat jestli má cheaty nebo ne.. a platit si za un ban a pak ho zase dostat... tohle by nevýdělečný člověk neudělal. K tomu dnes vb 13:29 byl udělen mému bratrovi ip ban a já si nemůžu zahrát :(








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Jakože takhle ja jsem hrál na badlionu a velká škoda je ze to minicraft nepodporuje ale to je vedlejší hlavní je že to bere do reálného života a když to bere do reálného života navrhuji prohlídku počítače aby si moch pan panczech nebo jak se jmenuje zahrát a tímto to cely zabalit (jinak jsem slyšel od susy že mu navrhoval ať mu prohlidne comp a on rekl ne ale nevím jestli to je pravda)







NejCech
Hráč

3 postů
0 reputace

IGN: NejCech
Od NejCech » přes 3 let

Neni k tematu, smazano

 








REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

Takže, 
1) Tvoje chování tady je otřesný. (tohle platí i pro pár dalších lidí)
2) AC na badlionu je jedno z nejhorších AC na clientech.
3) Ten sprint na 8 sekundách (+pár dalších, ale tam to nejde moc vidět) z videa co poslal 100ry je divnej. (k pvp nebudu nic říkat, jelikož 1.9+ pvp nehraju)
4) Vidím tady hromadu lží, některé prostě jen hloupé a zbytečné, například tohle : On ty HITY dával i když ho neměl červený, to prostě není pravda.

Nedokážu říct jestli to video je dostatečný důkaz pro ban, ale ve spojení s tvím chováním to je podle mě dost na zamítnutí žádosti o UB.








Smokeeee
Hráč

4 postů
1 reputace

IGN: ATTETOANINEZAJIM
Od Smokeeee » přes 3 let

//Není k tématu, smazáno

-100ry








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let
REC said:

Takže, 
1) Tvoje chování tady je otřesný. (tohle platí i pro pár dalších lidí)
2) AC na badlionu je jedno z nejhorších AC na clientech.
3) Ten sprint na 8 sekundách (+pár dalších, ale tam to nejde moc vidět) z videa co poslal 100ry je divnej. (k pvp nebudu nic říkat, jelikož 1.9+ pvp nehraju)
4) Vidím tady hromadu lží, některé prostě jen hloupé a zbytečné, například tohle : On ty HITY dával i když ho neměl červený, to prostě není pravda.

Nedokážu říct jestli to video je dostatečný důkaz pro ban, ale ve spojení s tvím chováním to je podle mě dost na zamítnutí žádosti o UB.

Sice to mozno nie je k tematu, k druhemu bodu sa len vyjadrim ze ten anticheat funguje LEN na badlionclient verified serveroch, coz mini nie je. Suhlasim ale s tebou.