Hráčské servery • Minicraft.cz



Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let

Hoj,
projížděl jsem staré vlákna a viděl jsem tam nápad na hráčské servery.
Nebudu sem psát co přesně by měli obsahovat atd.
Jen se chci zeptat, co si o tom myslíte?
Předem díky za všechny odpovědi.
Ail






email > ailexxxcz@seznam.cz



Hauvikk
Moderátor

85 postů
64 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » přes 3 let

Nevím jestli to je zrovna dobrý nápad, kvůli lagům. Kdo ví co tam kdo bude provadět aby pak nespadl server. :D






S pozdravem Hauvik ;)



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Já s tím nápadem souhlasím. Každý by si tak mohl vyzkoušet jaké to je být v AT.

Jediné co by mi vadilo by byly neustálé zprávy hráčů, abychom se tam přišli podívat jak je to tam super atd. Za to bych pak vraždil. (Může se zakázat v pravidlech ;) )

Taky nechci, aby se to hrnulo nějak moc dopředu jako na //edited by olmik: Reklama...Ti dám reklamu za název: Gejmron//. Pak se mi to zdálo takové strašně přeplácané a nevěděl jsem kudy kam co. Takže ano, mít tu možnost, ale ne ji nějak moc propagovat, aby se z toho nestal hnací motiv serveru.

 

1. Mini by vydělal nějaké peníze (pokud by to bylo za ně) a nejlépe tak, aby se server uživil a vydělal ještě pár korun navíc a ty se mohli poté využít někde jinde jako třeba optimalizace Survivalu nebo KitPvP, kde to je teda nic moc. A samozřejmě nové minihry, když to spojím s tím vláknem.

2. Práva by šli snadno nastavit tak, aby skutečný AT nešel nijak potrestat ani vyhodit atd.

3. Lagům se lze vyhnout díky správnému nastevní serveru. Navíc, když budou moci mít třeba jen 2 nebo 3 mapy na Hserver, tak by mohli být na 1 takovém serveru 2 oddělení majitelé. Jakoby 2 Hservery v 1.

4. Nevýhoda je, že se pak část hráčů, ikdyž minimum, přesune na tyto Hservery z hlavních miniher.

 

Hserver - Hráčský server

 

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Hauvikk
Moderátor

85 postů
64 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » přes 3 let

Hlavně bych ty Hračské servery udělal např. Sponzor a vyšší neboli také od nahraných hodin na serveru + mohlo by se za to platit coinama.






S pozdravem Hauvik ;)



REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

Ahoj, dostal jsem díky tomuhle nápad, je to neco trochu jiného, ale taky to je o hráčských serverech. Můj nápad je, že by si hráči mohli vytvořit například paper server u sebe a pak ho propojit s minicraftem, hráč by si vytvořit server buď u sebe nebo na nějakém zařízení (myslím, že na raspberry pi to jde), nemusel by být až tak výkoný, jelikož by se tam mohli připojit jen hráči, kterým to povolí ten, kdo server vytvořil a AT (mohlo by to být nastavitelné, například že hráči, které ma v f listu se můžou připojit kdy chtějí a náhodní hráči si o připojení musí požádat). Mělo by to podle mě mnoho výhod, pokud hráč nechce, nikdo ho nebude moct rušit, pokud by to měl na stavění, nemusel by čekat na někdy zasekaný server s WE, sám by určil jaké itemy a commandy jsou zakázané, takže by nebyl nijak omezován, nebyl by problém s s parcelama, jelikož má celý svět na stavění. Pro nějaké lidi by se tohle mohlo i hodit na vytváření například pluginů/miniher, jak říkal Lívanec (hráč minihru vytvoří a AT schválí její přidání nebo hráč vytvoří lepší plugin pro již existující minihru). Když hráč něco vytvoří a potřebuje na vyzkoušení více lidí tak jen pozve hráče a může to otestovat, hráč se nemusí připojovat na jeho server, stačí jeden command.

 

snad vše dává smysl...








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Mne osobne sa myšlienka s hráčskymi servermi nepáči a keď pomyslím na prepojenie týchto serverov, kde by si hráči mohli dávať veci, ktoré by sami chceli, tak to už duplom nie.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím, 

mám podobný názor jako MILENAJETETA a s nápadem tedy moc nesouhlasím. 

Vytvořit hráčské servery zřizované na našem serveru se mi zdá zbytečné. Vytvořit si vlastní server dokáže každý a zdarma. Není problém si na tyto servery zdarma získat i pluginy. 

 

Přeji pěkný den

---






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Podle mě je to taky zbytečný kdyby byly ty Hservery tak by si to mohli udělat na svůj vlastní kterej nestojí nic







Adam653
Sponzor++

909 postů
668 reputace

IGN: Adam653
Od Adam653 » přes 3 let

Zdravím,

s nápadem nesouhlasím z podobých důvodu jako Milena a Sir. Ještě bych ale doplnil to, že hosting hráčských serverů by byl náročný na HW prostředky a nebylo by to úplně zdarma.

 

S pozdravem,

A653






⬐          ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶          ⬎

➳                      𝓟𝓻𝓸𝓯𝓲𝓵

➳   𝓔𝓶𝓪𝓲𝓵 : 𝚊𝚍𝚊𝚖𝟼𝟻𝟹@𝚖𝚒𝚗𝚒𝚌𝚛𝚊𝚏𝚝.𝚌𝚣

⬑           ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶         ⬎

 



N1cl0
Hráč

35 postů
7 reputace

IGN: niclo
Od N1cl0 » přes 3 let

Noo máte pravdu UPLNÁ ZBYTEČNOST wink.

 






                                     Niclovo ...