[BuildCreative] WorldEdit • Minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Všiml jsem si, že u //flip je napsáno, že to přehazuje jen vertikálně, to je ovšem špatně.

//flip přehazuje jak vertikálně, tak horizontálně, ale bohužel jen z 1 strany na 2 a nefunguje to u ostatních směrů, když budete chtít stavbu přehodit i z boční strany. Nevím teď jaké světové směry to jsou.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Nicloo
Sponzor

30 postů
14 reputace

IGN: ItzNiclo
Od Nicloo » přes 2 let

Ahoj, bylo by dobré upravit seznam bloků 1.16 +,

Pro nové hráce kterí neumí s WE a chtějí vědet jaké ID mají bloky 1.16 +






             Email: niclousek123@seznam.cz

          Discord: NaNicHráč#9998



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Cau, od 1.13 sa väčšinou používa názov daného itemu, nie ID. Zapnúť si "Advanced tooltips" vedia pomocou F3 + H.








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

https://minecraft-ids.grahamedgecombe.com/ Hoj tento web používám někdy i já, nemohu-li si vzpomenout, ale už od pravěku znám ID např na birch wood 5:2 atd. Stačí mnohdy otevřít googdle. Jinak jak zde psal ImB0T od 1.13 se nezobrazují ID itemů v závorkách za názvem při kombinaci F3 + H. Jako builderskou radu ještě mohu dodat, že pokud se chystáč něco stavět doporučuji blocky z 1.8 nebo 1.12 (terracotta tam řeší většinu věcí co si budem), jde o to, že více a více nových hráčů ba je server na 1.18 verzi tak hrají např na 1.16 nebo i 1.12 a poté nevidí krásu staveb a místo toho jim tam skáče cobble,stone,glowstone,bricky sám stavím tedy nejběžněji z 1.12kových blocků a nikdy jsem s tím neměl porblém postavit hezkou stavbu.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt