Zamietnutá prihláška • Minicraft.cz



Montyzip
Sponzor

18 postů
1 reputace

IGN: Montyzip
Od Montyzip » okolo 1 roku

Asi som tisíci v poradí keď sa spýtam prečo bola moja prihláška zamietnutá ja viem ale naozaj by ma to zaujímalo. (Chápem že ste dali na fórum dôvody zamietnutia prihlášok ale aj tak nie je každému jasné prečo, myslím že by bolo super keby ste vždy napísali pod zamietnutú prihlášku daný dôvod tak by to zamedzilo vláknam ako je toto {len rada})








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Vážne nechci ísť do admin teamu. Klepne ťa tam. 








Montyzip
Sponzor

18 postů
1 reputace

IGN: Montyzip
Od Montyzip » okolo 1 roku

Ako ok ja by som len rád vedel prečo mi ju zamietli.








_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » okolo 1 roku

Možný důvod, proč ti byla přihláška zamítnuta najdeš zde..

https://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=7374#post-29822






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



Montyzip
Sponzor

18 postů
1 reputace

IGN: Montyzip
Od Montyzip » okolo 1 roku
Montyzip said:

Asi som tisíci v poradí keď sa spýtam prečo bola moja prihláška zamietnutá ja viem ale naozaj by ma to zaujímalo. (Chápem že ste dali na fórum dôvody zamietnutia prihlášok ale aj tak nie je každému jasné prečo, myslím že by bolo super keby ste vždy napísali pod zamietnutú prihlášku daný dôvod tak by to zamedzilo vláknam ako je toto {len rada})

Prosím prečítaj si toto poriadne. 








_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » okolo 1 roku

Nečtu, odpovídám jen. Každopádně myslím si že se to už jednou navrhovalo, idk.. a i tak se to nepřidalo. :D Bylo by to fajn to tam přidat, no k tomu zamezení tvoření vláken, lze napsat nějakému členovi AT do soukromé zprávy, nebo si vytvoř ticket na discordu. Tím pádem nebudeš mít důvod vlákno vytvářet, ale tuto možnost moc lidí v potaz nebere (asi).






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

@_urmommy a ten ti k tomu řekne, že to je tajný a stejně ti nic neřekne. To už mám dávno ozkoušený taky :)






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » okolo 1 roku

Well, já když jsem se zeptala, tak mi to řekli. Asi jsi vyjimečný případ :D






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Nejsem, snad nikomu to nechtěli říct, co si pamatuju. Maximálně jen něco fakt ultra okrajově, ale nikdy ti ten důvod reálně neřekli.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



testrgames
Admin

219 postů
348 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku

Zdravím,
JJ snad nikomu jsme to nechtěli říct, ale když ši Montyzip minule normálně napsal a požádal tak s tím nebyl problém.

Možná záleží jakým způsobem si o to požádáš, jestli si o to napsal jak nějakej Frantík tak cos čekal.

 

Každopádně tobě @Montyzip jsem do soukromé zprávy zaslal znovu nějaké důvody v bodech, které si myslím ublížili tvé přihlášce nejvíce. 

-Testr 






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_