Proč • Minicraft.cz



Montyzip
Sponzor

18 postů
1 reputace

IGN: Montyzip
Od Montyzip » okolo 1 roku

Chápu že ste mi zrušili prihlášku na helpera len by som rád vedel konkrétny dvôvod do budúcna :).








Hauvikk
Moderátor

83 postů
63 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » okolo 1 roku

Zdravím, doporučuji si přečíst tento článek, možná tam najdeš odpověd.

Odkaz.






S pozdravem Hauvik ;)



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
Montyzip said:

Chápu že ste mi zrušili prihlášku na helpera len by som rád vedel konkrétny dvôvod do budúcna :).

Ahoj,

možno skôr, ako ti odpíše člen AT si skús prečítať po sebe tu správu, máš tam hroznú chybu, ktorá určite nebude len nepozornosťou. Predpokladám, že jeden z dôvodov bude práve zlá gramatika. 








Montyzip
Sponzor

18 postů
1 reputace

IGN: Montyzip
Od Montyzip » okolo 1 roku

Áno ja chápem a už som si to prečítal ale neviem ktorý je ten konkrétny dôvod ja to nemyslím zle fakt len by som chcel vedieť.








Montyzip
Sponzor

18 postů
1 reputace

IGN: Montyzip
Od Montyzip » okolo 1 roku

Inak ImBot tiež som si to všimol a je mi z toho zle XD ale mne obecne gramatika ide :).

 








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku

Zdravím,

Do soukromé zprávy na webu jsem ti zaslal hlavní důvody proč byla konkrétně tvá přihláška zamítnutá. 






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » okolo 1 roku

Ngl, bylo by fajn, kdyby měl člověk napsanej důvod rovnou u toho zamítnutí. Pak by nemusel být confused, proč vlastně.. :d je sice super, že to je někde vypsané, ale i tak nevíme přesné důvody. To si máme vybrat?






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » okolo 1 roku

Ahoj,

Hodím len rýchly koment. Už ako píše Bot, tak celkovo tvoje vyjadrovanie nie je na dostatočnej úrovni, aj keď sa jedná len o majnkraft server. Na serveri si píš akokoľvek zle chceš, používaj spojenia typu "Xd,  :)", ale na fórume už len v tomto topicu je vhodné ísť ostatným príkladom.

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Montyzip
Sponzor

18 postů
1 reputace

IGN: Montyzip
Od Montyzip » okolo 1 roku

Prepáč nevedel som že je to zlé ja som len preto lebo cez chat nedokážeš rozoznať emócie človeka - že či to myslí urážlivo alebo milo a smajlíci tomu dokážu trochu pomôcť prepáč už sa to nestane.