Žádost o unban - ActiveNewbie • Minicraft.cz



ActiveNewbie
VIP

4 postů
0 reputace

IGN: ActiveNewbie
Od ActiveNewbie » okolo 1 roku

1. Důvod banu: Držanie navigovaných itemov (neprávom ban)

2. Datum a čas banu: PERMA BAN

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): PERMA 

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @MILENAJETETA @SAFFERS (ban neprávom od @1. admina)

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Chcel by som hrať opäť na serveri

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): NIE

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: SURVIVAL

 

Našli sa u mňa itemy ktoré boli kúpené ako investícia v shope za miliardu herných $$ a boli nastackované. Taktiež bežné itemy ktoré mal každý iný len dotyčný admin mal problém že sme sa nezhodli v San Andreas MP. Bol by som rád keby ste mi udelili unban a tiež vrátili moju resku ktorá mi bola neprávom ukradnutá vtedy 16 ročným adminom ktorý rád využíval "moc" na zmiernenie jeho hnevu. 

PS. ban je od roku 2020

Za kladnej vybavenie požiadavky vopred Ďakujem 

ActiveNewbie 








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » okolo 1 roku

Ahoj,

Kľudne sa mi vyjadri do tvojej predošlej žiadosti o unban, ktorú som ti otvoril - link. Keď sa už chceme hrať na slovíčka, tak:

1. Našli sa u mňa itemy ktoré boli kúpené ako investícia v shope za miliardu herných $$ a boli nastackované. 

  • môžeš dodať dôkaz o kúpe týchto vecí, ktorý ale pravdepodobne už dlhodobo neexistuje. Je to návrh na dokázanie tvojich slov.

2. Taktiež bežné itemy ktoré mal každý iný len dotyčný admin mal problém že sme sa nezhodli v San Andreas MP.

  • tieto "bežné" itemy boli odobrané i ostatným hráčom a tí boli taktiež potrestaní - perma bany, wipe štatistík, resiek, inventárov. Ak by sa jednalo o obyčajné veci, ktoré ako tvrdíš mal každý iný hráč, tak by nik nemal za to trest a neboli by tak utajované po reskách, po alt účtoch hráčoch a podobne. San Andreas MP som nehral od detstva, teda zhruba od 2008 až 2010, zrejme si sa trošku pomýlil v nicku a spomienkach.

3. Bol by som rád keby ste mi udelili unban a tiež vrátili moju resku ktorá mi bola neprávom ukradnutá vtedy 16 ročným adminom ktorý rád využíval "moc" na zmiernenie jeho hnevu.

  • Unban zvážim podľa tvojich nasledujúcich odpovedí. Reska vrátená nebude. Mal si možnosť obhájiť si svoju pravdu o vtedajších itemoch, no vo vlákne spomenutom vyššie nastalo dlhodobé ticho. V mojich 16 rokoch som majnkraft moc ani nehral. V času tvojho banu som mal +- 21 a v dobe žiadosti o unban +- 22, takže fakt ti trošku nesedia fakty, ktoré píšeš o mne. Ohľadom tej moci si ale kúsok trafil. Rád som využíval práva, ktoré som mal na dopátranie naduplikovaných a nezískateľných itemov a následneho potrestania hráčov. To isté ma teší i teraz, ak narazím na hráča, ktorý porušuje pravidlá, tak ho rád potrestám, kto by sa tomu nepotešil? Napríklad práve popri Xray čisto na survivale sa pochválim, že mám 278 udelených banov a celkovo z AT som druhý týchto trestoch za Xray, takže áno, rád trestám hráčov, ktorí si myslia, že na nich nepríde.

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz