Stara epocha minicraftu - TomasC • Minicraft.cz



MyDarkDesires
Sponzor++

125 postů
99 reputace

IGN: MyDarkDesires
Od MyDarkDesires » přes 3 let

Zdravím, jelikož vidím, že se k tomuhle nikdo jiný z AT nevyjádřil [Nejlépe by se mohl vyjádřit TomasC a Saffers], tak sem aspoň napíšu něco já.

Za 1 : Velice se omlouvám, ale nemůžu se přidat ani na 1 stranu [také mohu říct, že proti nikomu nic nemám]. 1 z mála věcí, co teď mohu napsat je jen to, že doufám, že to co píšete o Tomasovi, je lež.

Za 2 : Apeluji na ostatní, aby sem nepsali zbytečné blbosti. Pokud je pravda o tom, že se to řešilo předtím a nikam to nedošlo, měli bychom to změnit a dát všechnu snahu do toho, aby se to vyřešilo. Pokud tu uvidím ještě nějakou blbost, která nepatří k tématu, budu to mazat.

Za 3 : Ať to bylo, jak to bylo, někdo vynáší informace z AT a měl by být potrestán, jelikož to vůbec není v pořádku. 

Za 4 : Pokud má kdokoliv další důkaz, který by mohl přispět k této debatě, nestyďte se. Čím více důkazů bude, tím dříve se to vyřeší. 
 

 






..



SquiffyBia
Hráč

31 postů
45 reputace

IGN: TrippyBia
Od SquiffyBia » přes 3 let

LMAO

Líbí se mi, jak všichni z toho děláte NEJVĚTŠÍ UDÁLOST OMG VYHODÍME TOMASE!! Chápu, že někteří z vás nemají dostatečnou mozkovou kapacitu aby to pochopili, ale reálně řekněte mi, co si dokážete tím, že někoho dostanete z AT? Vám asi nedochází, že toto je jen hra. Co z toho budete mít? Dobrý pocit že jste něco dokázali v mc? Hned lepší pocit z toho že konečně tady bude spravedlnost, nikdo nikdy nebude vynášet, zvýhodňovat a balit holčičky v Minecraftu?
Lásky řeknu vám to takto - dobře chápu, jste zažraní do hry, nemáte co dělat tak řešíte doslova sračky někde na nějakém minecraft serveru, řešíte lidi které nikdy v životě třeba ani nepotkáte, řešíte kraviny ale k čemu vám to je a bude? Některým tu je skoro 20 nebo i přes 20 a místo toho, aby se soutředili na budocnost, školu a další věci, tak dělají drama kvůli hře a myslí, že dokážou nemožné? Je to hra panebože, radím vám aspoň o tom začít přemýšlet, že fakt není potřeba se "stresovat" a nevím co kvůli hře :DD

A pokud vím, toto už se řešilo několikrát a stále vytahujete to stejné a stále tu jsou věty typu "Omg ale mame toho vic a tim Tomase urcite vyhodime jjj" - tak to ukažte ne? Zaroven, legendo proč se bojíš dát sem celou moji nahrávku? :c Tu která má 30 minut a dáváš jen ořezanou verzi? Až tak strašné věci si tam přece neříkal :DD

Btw co si slibujete od toho, že to dáte sem? Zesměšníte strašně Tomase aby si každý myslel jaký zlý kluk to je? Dostanete stejnou odpověď jako vždy, toto má řešit saff a holt musíte počítat s tím, že se vám tu vyjádří lidi jako já :DD Takže post k čemu? Realne jste ukazali  ty stejne screen, so.. gl <3






                                                                                lmao mit tak nudny zivot-



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Bia, ty ako si series do úst. Ty, ktorá si chodila s kazdym druhym na mini, posielala ktovie aké fotky a plakala kvôli vzťahu na MC laugh.

Prosím ťa, pozri sa najprv na seba. Ty píšeš, že to je len hra atď.. Píšeš to ty, ktorá tu vymýšla všelijaké minicraft news laugh

Tvoj momentálny "frajer", ktorý je majitel na inom serveri z teba musí mať radosť laugh

Nahrávka má cez 2 hodiny, majiteľ ju dostal nezostrihanú. Nebudem ju tu dávať zbytočne celú, bavíme sa tam aj o veciach, ktoré s mini vôbec nesúvisia nijako. Hlavné veci tu sú, resp. pár vecí tu nie je, no to až pri argumentovaniu prípadne sa tu dajú. Za všetky tieto veci nedostal ani len jeden trest daný člen AT. Fajn, niektoré veci možno sú zbytočné, ale nejaké pašovanie do AT je v poho? Lol, leader ide pašovať hráčku, s ktorou sú problémy do AT laugh. Veď nechaj, nech si na to každý urobí svoj názor. Ja som Tomáša vždy akceptoval a viem, že ako človek nie je zlý (ukázalo sa to pri konflikte gejmron-devil). No myslím si, že Leader by sa mal trošku zaujímať o členov, komunikovať s nimi a nie prísť, dať gmko hráčke, zahrať piškvorky a odísť laugh. Prečo nemôže raz do týždňa urobiť napríklad nejaký pokec na TS, kde by členovia AT komunikovali o problémoch, ktoré v AT sú? Načo má ten post, keď sa o to vôbec nezaujíma enlightened

laughRozmýšlaj, čo píšeš, lebo neskutočne si tým seres do úst laugh

Legi








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

@Biuss_ ty to asi nechápeš. Je to jen hra, ano je, ale i ve hře se musíme chovat podle nějakých standardů a pravidel. No a když už ne podle pravidel, tak podle zákonů minimálně. Řešit se to bude, protože některé ze zmíněných nahlášení zrovna v souladu se zákony nejsou. Napříkad ta vaše pedofilie. Proto je za to taky perma a musí se to řešit, protože když se to nevyřeší tady, tak je pak někdo schopný to dát na příslušné vládní orgány a už z toho je problém a všichni co s tím měli co dočinění včetně saffa, když to je jeho server, to budou muset řešit a bude s tím mega moc (pardon) "sraního" a taky pěkný výdaje.

Když tady pan panic studuje ty práva, tak mi v tomhle ohledu dá za pravdu.

Tenhle post se nepřiklání na žádnou stranu, jen chci aby se tyto věci řešili a pořádně. Vím, že se tu spoustu toho zametlo pod koberec, ale to musí skončit.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let

// SMAZÁNO - DEVI






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let

Uhm.. z mého pohledu (kdyžtak někteér slova upravit, nikoliv mazat celý post)

 - Z mého pohledu na Biu, Ve svých 17 letech je to puberťačka co se umí jednou za čas chovat.

- Na Rainbw, Heréčka co se absolutně neumí chovat, Viď Gejmrone. Možná sem hodím nahrávku co mi říkal Gejmron. :D

Ohledně Tomase a Saffův přístup k řešení problémů

Saff. Mám občas pocit že Saffovi je absolutně jedno co se děje na serveru. To co tu někteří občas píšete, je opravdu detinské. Proto se nedivte, že se o to ale vůbec nezajímá.

Dobře, Tomas je někdy úchylný fajn. A vy jste nikdy nebyli? děláte ze sebe jedině tak chudáčky, že vy za nic nemůžete že za vše může tomas, jojo.. to by vám šlo. Od té doby co jsem odešla, jste si začali hledat někoho, do koho by jste si mohli rýpnout, jenže když vám někdo někdy něco řekl, tak jste se urazili a dokonce jste si i dupli u saffa na mailu. A co s tím asi Saff udělal? No přece NIC. protože věděl, že je to úplně zbytečný, lol Adame je ti 19 nebo 18 co se staráš o kostky a hlavně o minicraft, vždyť ty tu přeci nehraješ a minicraft je podle tebe trash tak co furt řešíš, BIO ty to samé, nechodíš sem tak co pořád řešíte, já bych dokonce i řekla, že některým INTELIGENTNIM lidem (hracum) tohle uz prijde opravdu otravne, tahle vase aferka nebo jak to nazvat... Ja fakt nevim jestli jste opravdu tak hloupý a řešíte takovýhle kraviny normálně nebo to děláte naschvál.. doufám že je to podle vás jen naschvál a že se jen nudíte, řešit takovýhle kraviny.. to fakt je na hlavu.. hlavně když sem nechodíte..

 

A zrovna mě do toho nezatahuj, lol. Uražený Adam a Legenda, legenda je jedině tak uražený že nedostal Admina a že se nedostal zpátky do AdminTeamu. FAKT TLESKAM

 

A Adam bcs je jeho zivot na bodu mrazu.

 






Šulínek.



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let
_BrokenDevil said: Asi to řeknu tak to.. jednak Legi prosím, nezmiňuj mě tu. Ohledně Tomáše určitě věci by tu ani být neměly jako zprávy z dc ano chtěl jí zřejmě propašovat, ale neudělal to. Protože věděl, že by z toho byl problém. Řešilo se to už jednou a nedořešilo se to jsem zvědavá, jestli se to vyřeší tentokrát, protože to je furt to samé. Stejné důkazy nic nového jste k tomuhle nedodali.. Máte tohle za potřebu? Tomáš možná udělal určité chyby, ale kdo by ne. Je to jen hloupá hra a vám je určitě 18+ a děláte z toho obrovské halo. Mě osobně by to nebavilo to řešit od znova je to prostě zbytečnost. Klidně si mě tu teď vyhejtěte mě to je opravdu jedno.. Taky nejsem úplně svatý člověk ale tohle bych neudělala. Legi ty jsi říkal, že jsi rád žes odešel z AT tak, když jsi odešel, proč tu rozvádíš takové blbosti? Teď to nemyslím zle, ale občas se chováš jako slepice. Třeba když jsi snad každý den přidával nové vlákno a psal do něj chyby ano je to dobře, že nahlašuješ chyby apod.. ale pak jsem neviděla v " Posledních příspěvcích " nic jiného než vlákno od tebe.. Ještě jednou nezmiňuj mě tu znova..- Devi

bRMBRMBRMBRM vsetci sme netrpezlivo cakali na post ktory sa absolutne netyka vlakna!!! vsetci sme cakali na to ako sem napise devilka 50 veci ktore sme davno vedeli a + tie bullshity co si tam napisala.Toto naozaj nemozes mysliet vazne :D:D:D Nikto to neriesi od znovu, vies preco? Lebo to nikto neriesil. Riesi sa to prvy krat, a my by sme s legendou ani tento post neurobili keby bol saff schopny to vyriesit, ale hovno, nic sa nedialo. 

Tymto postom si prakticky povedala ,,pedofilia je ok, vyhrazanie na ublizenie na zdravi je ok, vynasanie je ok, nadrzovanie ok, zneuzivanie prav je ok. Vsetci sme urobili chyby, suhlasim, ale tieto sracky su az prilis velke aby to devilka s tomaskom mohli splachnut. Zminovat ta moze, pretoze sme v demokratickej krajine a nie je to proti pravidlam. Pekny den








_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let

// SMAZÁNO - DEVI






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



gh0sted_
Developer

10 postů
28 reputace

IGN: gh0sted_
Od gh0sted_ » přes 3 let

Myslím, že by vlákno mohlo zůstat slušně psané a bez vulgarit, a nejlépe, aby se vyjádřili pouze lidi, s kterýma toto souvisí. Jediné, co z tohoto vzniká je zbytečná hádka, a dospěje to pouze do situace, kdy to někdo promaže a zbytečně zamkne, což je přesně věc, kterou autor vlákna zřejmě nechtěl.






ghosteeed@gmail.com



MyDarkDesires
Sponzor++

125 postů
99 reputace

IGN: MyDarkDesires
Od MyDarkDesires » přes 3 let

Zdravím, souhlasím s ghsted_, pokud se chcete urážet, jsou desítky sociálních sití, nebo máte k dispozici /msg , /f msg, hádejte se tam.

V tomhle vláknu se nehádejte.

A také bych rád podotkl, že se tu neřeší jen vynášení z AT, minicraft a kostičky. Může se tu jednat i o pedofilii a vyhrožování s ublížením na zdraví, pří čemž jsou obě věci trestné.

§ 353Nebezpečné vyhrožování

(1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.

O pedofilii snad diskutovat nemusíme :)
 






..