Zvýhodňování hráčky domixx (Biuska) • Minicraft.cz



tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 4 let
kyngskyngs said:
imbeingtoasted said:
kyngskyngs said:

Zdravím přidávám menší důkaz o vztahu mezi hráčkou domixx a ProbablyNight.
https://imgur.com/a/essFqgO

Ahoj, nerozumiem co je na tom dokaz. Prosim objasni mi to.

Nevím jestli neumíš číst, ale fráze: "Cybo láska", "Najtik láska" a  "Všechny vás miluju,ale najtika nejvíc ^^". Mluví za vše.

 

Zdravím, a je na tom něco zakázaného?

To že si dáva do room každého není můj problém a nějak ji to zakazovat nebudu.

Podívej se do desc celé room.

Ale stejně bezpředmětné.






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz



Hesko
Hráč

76 postů
19 reputace

IGN: Hesko
Od Hesko » přes 4 let

@CyborgManCZ @imbeingtoasted přestaňte toto není messenger aby jste se tady hádali a @CyborgManCZ co ty tady píšeš o bance? Úplně vybočujete z témata k čemu toto vlákno bylo určeno.






Krásný den přeje Hesko



cybooo
Hráč

135 postů
109 reputace

IGN: Cyborggg_
Od cybooo » přes 4 let
Hesko said:

@CyborgManCZ @imbeingtoasted přestaňte toto není messenger aby jste se tady hádali a @CyborgManCZ co ty tady píšeš o bance? Úplně vybočujete z témata k čemu toto vlákno bylo určeno.

Já jen dávám příklad, co ty tu všechny varuješ? nejsi banovací systém, taky vybočuješ z tématu a všechny nás místo toho upozornuješ na blbosti. 








Hesko
Hráč

76 postů
19 reputace

IGN: Hesko
Od Hesko » přes 4 let

Nebudu se zapojovat do tohoto témata je to zbytečné @saffers






Krásný den přeje Hesko



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
Hesko said:

@CyborgManCZ @imbeingtoasted přestaňte toto není messenger aby jste se tady hádali a @CyborgManCZ co ty tady píšeš o bance? Úplně vybočujete z témata k čemu toto vlákno bylo určeno.

Prosim, nerob moderatora. Na to su tu prislusne osoby a sam tu pise aj vedenie teamu (night), ktory to na zaciatku precistil. Vsetko co piseme sa tyka tohoto vlakna. Pises do kazdeho postu, neviem ci sa snazis o post AT, ale zatial to nerob, lebo v AT nie si.








Hesko
Hráč

76 postů
19 reputace

IGN: Hesko
Od Hesko » přes 4 let

// Night - Smazáno - Netýka se vlákna.

 






Krásný den přeje Hesko



Mr_Rasputin
VIP

1 postů
1 reputace

IGN: _Mr_Rasputin_
Od Mr_Rasputin » přes 4 let

// Night - Smazáno - Netýka se vlákna.








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let

Ahoj,

Tiež by som sa rád zapojil do tejto témy a prihodil pár poznatkov + som tu aj označený. Ale ešte na začiatok ako tak sledujem, tak vaše posledné správy v tomto topicu sa žiaľ už netýkajú daného tématu, ale začínate tu rozoberať kravinky.

1. Na ban ohľadom legendy si pamätám a som smutný, že to skončilo tak, ako to skončilo.. že sa to nevyriešilo medzi samím AT, ale odchodom niektorých členov. Ako píše tento daný hráč @anotherone , tak musím povedať, že tiež som si všimol nejakých nezrovnalostí, čo sa týka jej banov a unbanov ktoré prešli popri Tomášovi, no on ako člen vedenia má na to právo, tak zrejme to právo využil.

Čo sa týka toho nepriamo nazvaného "vzťahu" s hráčkou, tak v čase, kedy som býval ešte dosť aktívny na majnkrafte, zhruba pár týždňov dozadu, tak som si tiež všimol, že akosi viacej títo dvaja ľudia spolu komunikujú.. žiaľ v poslednom čase bývam na mini fakt krátko, kvôli osobným veciam, čiže nedokážem povedať, či toto tzv. "zblíženie" aj naďalej pretrváva.

2. Osobne si myslím, že pokiaľ hráčka preukazuje nadanie pre danú vec, ako sú eventy na survivale, tak prečo jej nedopriať možnosť to skúsiť? Samozrejme len vtedy, ak by to správanie bolo na primeranej úrovni a týmto tzv. rankom by sa neoháňala pred ostatnými - taktiež, práva by nevyužívala vo svoj prospech.

3. Ohľadom KITPVP by bolo dobré dodať nejaký dôkaz, nech je tam istota, že niekde sa stala chyba. NPC postavy - k tomuto mám jednoduchú myšlienku. V prípade, ak to nemajú ostatní hráči k dispozícií tieto NPC postavy, tak prečo by ich mal mať nejaký iný hráč, ktorý je bližšie k AT?

Ohľadom resiek s hlavami som sa už taktiež stretol, no myslím, že táto samostatná kapitola by sa mala prezrieť celkovo hlbšie, ak je tam nejaký dôkaz o tom, že hlavy sú získané neprávom.

Čo sa týka záveru u tohto hráča @anotherone , taktiež z mojej strany sa mi páči, že to napísal ako sa hovorí "bez servítky", že tam existuje nejaká ovplivniteľnosť AT --- samozrejme na druhej strane, nie všetci takéto správanie prehliadnu.

 

Ako tak sledujem, tak v celom vlákne objektívne píšete, že je tu síce sťažnosť, no nie sú dôkazy. Ako člen AT môžem potvrdiť, že o určitých veciach spomenutých v tomto vlákne dôkazy sú k dispozícií, nebudem presne písať aké, pretože to nemôžem spraviť, akurát chcem povedať, že určité dôkazy nie sú taký veľký problém nájsť - samozrejme ako píše @Legenda02 pre hráčov sú nedostupné, preto sa snažím celé vlákno písať tak, aby som z vnútra AT nič neprekecol.  

Na koniec by som chcel poprosiť tiež @Hesko , aby sa netváril ako člen AT, keďže ním nie je - narážam aj na žiadosti o unbany v ktorých dosť figuruje jeho nick v poslednom čase.

Na záver ja sám dúfam, že daná hráčka sa nejakým zázrakom neocitne v AT. V prípade eventera, ak by sa hráčka chovala ku všetkým rovnako a normálne, nie len ku niektorým, tak si nemyslím, že by tam bol nejaký extra problém.

Milenoš






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 4 let

Zdravím, jelikož je to stížnost hlavně na @TomasC, který se zde nechce vyjádřit.

Přeci jen jsem v AT delší dobu takže na to právo mám.

Tak to tedy budu s ním řešit já jen co mi MILENAJETETA pošle důkazy.

(Kdo by chtěl vidět z AT screen jak jsem to s ním řešil tak není problém)

Zamykám.

 

TomasC-Vyjádření dostanete ráno, dneska to už sepisovat nechci






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz



villag3r
Sponzor++

96 postů
142 reputace

IGN: _villag3r_
Od villag3r » přes 4 let

Cs, MILENAJETELA to zhrnul úžasné. 

Taktiež som si všimol, že tie jej bany sú pre srandu králikov :D má permaban potom nemá, potom dostane ďalší ban potom  príde superman Tomas a ban je fuč. Takto to už nejakú dobu chodí a ja už len čakám kam to až zájde :o ktovie možno ju Tomas zoberie do AT ? 

Co sa týka toho eventera tak s tým vedela robiť a nevidel som problém aby tento post nemala. 

Co sa týka toho gm 1 na surve tak áno je to pravda mám aj dôkazy, ale dôvod, ktorý mi Tomas napisal ma nesmierne pobavil, písať ho sem nebudem :D

Dopočul som sa aj o tom že mala vanish ale to žiaľ neviem dokázať.

Taktiež vie celkom veľa vecí, ktoré by ako hračka nemala vedieť..

Ešte čo sa týka toho ze s Tomasom su BFF či jak sa to volá mi je úplne jedno, ale nech Tomas sa ku nej správa tak ako k ostatným hráčom.

CS.