Zvýhodňování hráčky domixx (Biuska) • Minicraft.cz



cybooo
Hráč

135 postů
109 reputace

IGN: Cyborggg_
Od cybooo » přes 4 let
Legenda02 said:
CyborgManCZ said:

Tak, taky se vyjádřím.

 

Podmínka s legendou

Kdyby jsi sledoval co se dělo, tak ta podmínka s Legendou nějak neplatila, proto dostala unban.

Permaban tipuji dostala, protože se ještě nerozhodli na jak dlouho to dají, a odbanovali jí až přišlo za vhod (Mluvím o porušení nařízení) Tomáš s ní může trávit času kolik chce, já taky trávím čas poslední dobou jen s max. 3 hráči na TS, nemám zapotřebí komunikovat s půlkou minicraftu. 

Práva

No, práva na event systém (před pozicí Eventer) dostalo víc hráčů, mezi nimi byl také tomikko, který se úspěšně dostal na Eventera, avšak takto to měla domixx, jen jí to pokazil ban od legendy který byl stejně zrušen jak vím. 

Zvýhodňování

Zabíla hráčku na 2 hity, žádná informace o tom kolik měla HP? jaký měla hráčka a domixx kit? nic? zbytečnost. NPC postavy, to je celkem blbost, to není co řešit. Nikoho to nezvýhodňuje. Hlav může mít kolik chce, a má je získané jak vím normálně. 

Podezření na posílání fotek Tomášovi? I kdyby mu poslala fotku čehokoliv, to je už jejich osobní věc, a do toho ti ve výsledku nic není, neporušuje pravidla i kdyby si něco posílali. Já jsem taky před více jak půl rokem měl přístup (ještě když jsem nebyl Developer) do Centra kde jsem dělal s nightem eventy, proč to nikdo neřeší? proč nikdo neřeší že měl tato práva i tomikko? Zasedáváte si na domixx, takže to beru jako blbost tu zmíňku o právach.

Za mě vše. :)

Smutné, že sama hráčka v čase, kedy mala ban písala na IG, že si je vedomá že porušila túto dohodu://. Nabudúce sa dohodnite, čo napíšeš. Nedáva to zmysel a len si protirečíte navzájom.
Po ďalšie, práva v event systéme mala v čase, kedy nespĺnala podmienky na eventera a túto hodnosť ešte nemala. Ďalšia vec, čo píšeš, a je hlúposť:// 

Ano, i kdyby si toho vědoma byla, vedení uznalo permaban za urážky AT jako hloupost (což je btw.) Na ničem se nedohadujeme co napíšu, píšu to sám od sebe, psát ještě umím. Tak ať práva měla když podmínky nesplňovala, člen vedení to uznal a dal jí to. 








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
kyngskyngs said:

Zdravím přidávám menší důkaz o vztahu mezi hráčkou domixx a ProbablyNight.
https://imgur.com/a/essFqgO

Ahoj, nerozumiem co je na tom dokaz. Prosim objasni mi to.








cybooo
Hráč

135 postů
109 reputace

IGN: Cyborggg_
Od cybooo » přes 4 let
kyngskyngs said:

Zdravím přidávám menší důkaz o vztahu mezi hráčkou domixx a ProbablyNight.
https://imgur.com/a/essFqgO

Zdar, cotoje za důkaz? To je jen ze srandy myšlená disconnect message, takže blbost.








SquiffyBia
Hráč

31 postů
45 reputace

IGN: TrippyBia
Od SquiffyBia » přes 4 let

// Night - Smazáno - Netýka se vlákna.






                                                                                lmao mit tak nudny zivot-






45 postů
reputace

IGN:
Od » přes 4 let







tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 4 let

Zdravím, práva na event systém mohu dát někomu i za poplatek že si chce uspořádat svojí akci.

Ale musím být u toho a dohlížet na to.

A navíc jsem si zkoušel nové eventery to stejné měl tomikko, kepka.

A i další hráči měli práva za účelem testu nových věcí jako je /stadion a /quest.

O tom kdo bude mít v mém event systému práva rozhoduju já a jen tak je nedávam. A vždy mohu poslat vysvětlení saffovi proč jsem tak učinil.

Dokonce zk. eventeři před hodností eventer mají zákaz cokoliv dělat v mé nepřitomnosti.

 






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz



Hesko
Hráč

76 postů
19 reputace

IGN: Hesko
Od Hesko » přes 4 let

@CyborgManCZ a @Legenda02 toto vlákno nebylo od toho aby jste se tady "hádali" z tohoto vlákna se stáva jedna velká omáčka.






Krásný den přeje Hesko



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
kyngskyngs said:
imbeingtoasted said:
kyngskyngs said:

Zdravím přidávám menší důkaz o vztahu mezi hráčkou domixx a ProbablyNight.
https://imgur.com/a/essFqgO

Ahoj, nerozumiem co je na tom dokaz. Prosim objasni mi to.

Nevím jestli neumíš číst, ale fráze: "Cybo láska", "Najtik láska" a  "Všechny vás miluju,ale najtika nejvíc ^^". Mluví za vše.

Ok, cize ked napisem ,,kyngs laska" to znamena, ze spolu automaticky my dvaja chodime?








cybooo
Hráč

135 postů
109 reputace

IGN: Cyborggg_
Od cybooo » přes 4 let
kyngskyngs said:
imbeingtoasted said:
kyngskyngs said:

Zdravím přidávám menší důkaz o vztahu mezi hráčkou domixx a ProbablyNight.
https://imgur.com/a/essFqgO

Ahoj, nerozumiem co je na tom dokaz. Prosim objasni mi to.

Nevím jestli neumíš číst, ale fráze: "Cybo láska", "Najtik láska" a  "Všechny vás miluju,ale najtika nejvíc ^^". Mluví za vše.

Nevím, jestli je to pro tebe pochopitelné, ale když sem napíšu že jsem vykradl  českou národní banku, taky to nemusí být pravda. Zkus si sehnat smysl pro humor, do života je to užitečná věc.








SquiffyBia
Hráč

31 postů
45 reputace

IGN: TrippyBia
Od SquiffyBia » přes 4 let

Kyngsi hrabe ti xddd si tam dám tebe a automaticky chodím s tebou jo?

I KDYBY TOBĚ TO MŮŽE BÝT JEDNO XD






                                                                                lmao mit tak nudny zivot-