Skypvp Xp • Minicraft.cz



der123
Sponzor

20 postů
5 reputace

IGN: der123
Od der123 » okolo 1 roku

 

Dobrý deň, píšem ohledne ceny XP lahviček na minihre (Skypvp) myslím si že 1000 coinu za 64 neni ideálna cena a myslím že by to potvrdilo aj mnoho ďalších hráčov proto by som rád požiadal o zlacnenie Xp lahvičiek optimálna cena by podľa mňa bola okolo 400 coinov za stack tak ako to bolo už dávnejšie.

Ďakujem za pochopenie.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahoj, podľa mňa je cena 1000$/64ks úplne v pohode a je nastavená tak, aby aj pokročilejší hráči nemali permanentne zabezpečený neviem aký silný armor. Dokonca by som to v pohode ešte navýšil.

Bot

 








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@der123 Keby si už chcel zlacniť xp lahvičky tak určite nie na 400 coins. Ja by som skôr navrhoval takých 600-700 coins za stak. Keby to bolo za 400 coins ako si to vravel mal by si plnú ender chestku aj batoh naplnený xp lahvičkami. Takže pre tých nových hráčov by to nebolo až tak fér. 








der123
Sponzor

20 postů
5 reputace

IGN: der123
Od der123 » okolo 1 roku

@ImB0T samozrejme rešpektujem tvoj názor ale tak mi povedz za ako dlho a akým spôsobom získáš 1k coinov keď 1 stackom neopravíš ani celý armor.








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@der123 Môžem hlasovať alebo sa isť unudiť na dropper :D. Alebo si kupiť coins. 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
der123 said:

@ImB0T samozrejme rešpektujem tvoj názor ale tak mi povedz za ako dlho a akým spôsobom získáš 1k coinov keď 1 stackom neopravíš ani celý armor.

Ahoj, netuším, koľko coinov sa dostáva za hlasovanie, ale myslím, že ak by si denne hlasoval 5-6x a do toho si vyberal dennú odmenu, tak veľmi rýchlo.

Pozri, server z niečo tiež fungovať musí. Čím viac bude stáť oprava armoru, tým skôr bude hráčov lákať si ich zákupiť (tým podporia server). To ale ja nechcem moc rozoberať, no na SkyPVP majú veľký problém sa dostať noví hráči do úrovne, kde by vedeli konkurovať hráčom možno ako si práve ty. Ak vám budú postupne ničiť brnenie, aj vás to prejde vždy opravovať - lebo cena je vysoká a vy neobmedzený počet coinov nemáte - tým pádom začiatočník dostáva šancu si zahrať.

Je to čiste môj pohľad na vec a dôvod, prečo si myslím, že cena, ktorá tam aktuálne je je úplne v poriadku. 








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Suhlasim s derom. Ide o to že kupiť si coiny nie každý si môže dovoliť. Určite by som znižil na 600 coinov, to je priatelna cena pre každého. Rozumiem že niektorý si kupuju mnoho coinou a môžu si toho nakúpiť veľa ale myslím si že to je súčasť hry. Mimochodom je viac tých čo stýmto majú problém než tý čo stým nemajú, mali by ste sa prikloniť k tej väčšej časti ľudí. Veľmi vás prosím o zlacnenie na tých 600-700 coinov ako vravel chalupka. Budem rád ak sa dohodneme. 








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Ja by som to nechal asi na @milenajeteta kedže asi nikto iný z at sa toho neujme. Je len naňom či cenu nechá alebo sa zníži za nejakú rozumnú cenu. 








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » okolo 1 roku

Ahoj,

Síce netuším, o čo presne ide, ale prezriem si to opäť a vaše názory dodatočne prejdem s jedným bývalým členom. Ak sa to už náhodou riešilo a bol som v tom zainteresovaný, tak sa ospravedlňujem, no zabudol som na to.

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Ide o to že xp lahve na skypvp hrajú veľkú rolu a malo by sa to prediskutovať poriadne a nech sa rozhodne finálna cena.