Skypvp Xp • Minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

@10QSOMUCH_ Ten Netherite tam píšu, protože už se updatuje na 1.19.2 a vsadím se, že tam v brzké době přibyde...nechápu proč už tam neni dávno, ale dobře.

Ta informace... proto jsem napsal, aby to někdo potvrdil nebo vyvrátil přímo tady, abychom to tu měli rovnou k tématu.

Skillera jsem myslel zkušeného hráče, co 1.9 PvP umí a je schopný ti dost zavařit tak jako tak. No a takhle by ti stačilo si sundat armor a můžeš si teamovat s dalšíma 3 nebo kolika by se nakonec nastavilo. Prostě lepší milník než hodiny. Tam může bejt klidně i AFK a mít ty hodiny a už teamovat nebude moct a to je hloupost přece.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Sú to detaily, ktoré tak či tak doladí prip. Milena. Mna teší, že sme tu dokázali celkom konštruktívne vymyslieť niečo, čo by mohlo dávať celkom zmysel. Myslím, že by už tetuška mohol niečo k tomu napísať, nech sa prípadne máme od čoho odraziť, alebo prípadne urobiť nejaký záver z tejto diskusie. 

@milenajeteta 

Díkiičko:)
Bot








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Začalo to xp lahvami no a došli sme tu :(