Skypvp Xp • Minicraft.cz



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » okolo 1 roku

Ahoj,

Zľacnením alebo ponechaním aktuálnej ceny toho moc nevyriešime. Zaujímam sa predovšetkým o nových hráčov. 

Aktuálna cena

  • Starší hráči si menej opravujú veci
  • Noví hráči majú väčšiu šancu

Zníženie ceny

  • Viac hráčov bude opravovať veci
  • O kúsok viac sa bude hlasovať 
  • Herný zážitok sa zníži 

Keď tak premýšľam, tak v konečnom dôsledku je to viac menej jedno, či je cena 1000 alebo 600-700 coinov. Skôr by som to navrhoval takto. Ak vymyslíte niečo, kde vieme zjednodušiť hru pre nových hráčov, aby mali väčšiu šancu oproti vám silnejším, tak vám kľudne tie xp fľašky znížim na cenu 600-700 coins.

S pozdravom, 

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Nový hráči by za pripojenie na skypvp mohli dostať nejaký bonus vecí ako napriklad armor alebo niečo, ja osobne s tým problem nemám.








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » okolo 1 roku

Ahoj,

2 poznámky:

  • zdarma veci sú pri každom zabití
  • aktuálni hráči by si robili nové alt účty, ak by sme nováčikom dali lepšiu výzbroj na začiatok

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@MILENAJETETA Je to veľmi jednoduché. Rozdeliť nových a "starých" hráčov. Dajme tomu že nový hráči by mali vlastnú portovaciu tabuľku. Mali by k tej prístup hráči s levelom od 0-15. Väčšina hráčov po dosiahnutí 15 levelu majú už pt 4 až pt 5 armor. A naopak by to fungovalo aj si tými staršími hráčmi. Mohlo by to fungovať aj tak že hráči s iron vecmi až po dia pt 3 by boli v tej takzvane novej skupine hráčov, čiže by mali vlastnú portovaciu ceduľku do arény. A tý z pt 4-5 by nemuseli mať portovaciu ceduľku. Stači aj ta čo je teraz :D. Viem teraz postaviť novú mapu je otravné. Ale možno by postačilo nahodiť tu starú alebo kopirnuť túto súčasnú. Možno je to celý hlúpy nápad čo ja viem, ale kľudne píšte čo si o tom myslíte vy. 








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

celkom gut ale killenie by sa odosť spomalilo xd

 

 








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@Ants_Slovakia Tu nejde o to že by sa mali spomaliť killi ale o to aby si aj nový hráči zahrali. A nie spam killovať ľudí z iron vecmi. A takto si získavať levely. 








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Ono sa tam dá vymyslieť čokoľvek








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Ja chapem ja som to myslel zo srandy chill xd. Je však podľa mňa dôležité prikloniť sa k obom stranám aby to neskončilo jak na pvp. Jednoducho ak sa to takto rozdelí môže to prestať baviť tých čo tam nebudú mať čo zabíjať. 

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Souhlasím s návrhem @samochalupka.

...a @Ants_Slovakia pozor na doublepost.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
samochalupka said:

@MILENAJETETA Je to veľmi jednoduché. Rozdeliť nových a "starých" hráčov. Dajme tomu že nový hráči by mali vlastnú portovaciu tabuľku. Mali by k tej prístup hráči s levelom od 0-15. Väčšina hráčov po dosiahnutí 15 levelu majú už pt 4 až pt 5 armor. A naopak by to fungovalo aj si tými staršími hráčmi. Mohlo by to fungovať aj tak že hráči s iron vecmi až po dia pt 3 by boli v tej takzvane novej skupine hráčov, čiže by mali vlastnú portovaciu ceduľku do arény. A tý z pt 4-5 by nemuseli mať portovaciu ceduľku. Stači aj ta čo je teraz :D. Viem teraz postaviť novú mapu je otravné. Ale možno by postačilo nahodiť tu starú alebo kopirnuť túto súčasnú. Možno je to celý hlúpy nápad čo ja viem, ale kľudne píšte čo si o tom myslíte vy. 

Ahoj,

návrh by bolo dobré zrelizovať, ak by na SkyPVP hralo 15-20 ľudí, a nie, keď tam je zopár hráčov a aj to pomedzi sebou kopec z nich teamuje.

Armor a tie začiatočnícke veci sa pridávali ešte na môj návrh v čase, keď som bol v AT. Prišlo mi to ako najlepší nápad vyriešiť tento problém, bohužiaľ zrejme to nesplnilo účel, i keď možno z nejakej časti áno, ktovie, možno sa v tom čase zdvíhla aktivita na SkyPVP.


Mám jeden návrh, otázne je, či by ho bolo možné zrealitovať, a to:

  • Hráči by dostávali naďalej veci a brnenie na začiatok - prípadne o niečo lepšie, ako to je teraz (zároveň nie také, aby sa to dalo zneužiť)
  • Znehodnotiť gapple - myslím, že už ani teraz hodnotú nemajú - pre začiatočníkov givnúť do inventára väčší počet
  • Do 1 až 2 hodín hrania nahodiť permanentný efekt (v priebehu tých 1-2h) Síla 2, aby dokázali ako tak konkurovať silnejším hráčom (s tým brnením a lepšími nástrojmi (bod 1))

 

Ak by boli tieto podmienky splnené, ja osobne by som bol za to, aby sa zlacnili dané itemy, ktoré žiadate - oprava brnenia.

Prajem príjemný večer,
Bot