Žádost o unban - PencilCZ • Minicraft.cz



PencilCZ
Sponzor++

17 postů
2 reputace

IGN: PencilCZ
Od PencilCZ » přes 2 let

1. Důvod banu: obcházení trestu

2. Datum a čas banu: 7.1. 14:49

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasný IP

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @_deviii

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: asi před 2 týdny jsem unban dostal a na serveru jsem normálně hrál a teď se mi ten ban aktivoval znovu a nevím co si o tom mám myslet

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ano

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: cheatoval jsem

 

9. Důkazní materiál: nemám

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: survival








Desting_
Sponzor

142 postů
93 reputace

IGN: Desting_
Od Desting_ » přes 2 let

Ahoj deviii_ se dívám ještě nejvyjádřila, o jeho oprávněnosti nemohu rozhodnout.

Avšak, ban si dostal za obcházení, tedy, nepřipojil ses v době banu pod jiným nickem na server?






v případě potřeby mě kontaktuj

Napiš mi email



PencilCZ
Sponzor++

17 postů
2 reputace

IGN: PencilCZ
Od PencilCZ » přes 2 let

Ne, nepřipojil a ještě před asi 2 týdny jsem na serveru normálně hrál za svůj nic








_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 2 let

Zdravím, omlouvám se za opožděnou zprávu, ale z osobních důvodu to dříve nešlo. Ano UB jsi dostal, ale to pouze na nicku PencilCZ na tvé IP stale zůstal ban na nicku Tuzka_cz. A nezkoušej mi zde říkat, že to tvůj nick není, protože je. Když se jasně podíváš do svých vláken, které jsi založil, tak sis, psal o UB, kde jsem ti ho jasně zamítla. Na nicku Tuzka_cz jsi cheatoval a následně jsi na PencilCZ dostal ban za obcházení... Je možné, že se někde stala chyba, a proto ti to IPban dalo později. Doopravdy ti má končit až 6.7. v 14:19. Máš k tomu ještě něco? Protože jestli ne vlákno zamknu. A pokud tě zajímá má odpověď tak unban nedostaneš.

Přeji hezký zbytek dne.

- deviii






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



PencilCZ
Sponzor++

17 postů
2 reputace

IGN: PencilCZ
Od PencilCZ » přes 2 let

Ano Tuzka_cz je můj druhý účet ale nechápu proč jsem dostal unban a pak znovu ban








Desting_
Sponzor

142 postů
93 reputace

IGN: Desting_
Od Desting_ » přes 2 let

 

Ahoj, původní ban za cheating si měl do 20.2 následně si se připojil pod jiným nickem (7.1) a dostal si ipban do 7.4., tedy už bys žádný ban neměl mít a můžeš se připojit na server.

Hezký den,

Desting_

  PencilCZ   H0orse55cz Nevhodna stavba (Survival) 2021-04-27 22:46:37 2021-04-28 22:46:37 Neaktivní      
  Tuzka_cz (IP ban)   _deviii Cheating / Xray 2021-01-07 07:56:04 2021-04-07 07:56:04 Neaktivní      
  PencilCZ   TomasC Cheating 2020-11-20 13:40:52 2021-02-20 13:40:52 Neaktivní 2020-11-26 12:28:15 Rcon Zakoupen unban.





v případě potřeby mě kontaktuj

Napiš mi email



PencilCZ
Sponzor++

17 postů
2 reputace

IGN: PencilCZ
Od PencilCZ » přes 2 let

Bohužel ban mám ještě měsíc a 19 dní :(








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Ahoj je tedy možné, že se napojuješd z nové IP adresy a tvoje nicky jsou stále registrovány k staré IP adrese. Tudíž se snažíš na pojit na IP, která je zabanovaná a tvůj nick se k ní neregistruje. Proto, když ti AT projel IP a nicky tak nejspíše nanarazil na aktivní ban, bo je na té IP na kterou se snažíš lognout. Měl jsem stejný problém kdy můj nick byl registrován na mou IP z domova no když jsme přijel k otci do jiného města, zde byla veřejná IP zabanovaná a můj nick se k ní sice nepřipsal ale stále mi to ukazovalo aktivní ban. Nejlepší by bylo asi někomu z AT do soukromé zprávy zaslat tvojí IP adresu, přes kterou se snažíš momentálně napojit.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt