Žádost o unban - pitckopl • Minicraft.cz



pitckopl
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: pitckopl
Od pitckopl » přes 3 let

1. Důvod banu:

zneužívání bugu s barvivy

 

2. Datum a čas banu:11.05. 10:19

 

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):

dočasný, 3 dny

 

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): 

@_deviii

 

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:

Myslím si, že ban nebyl oprávněný. Bug s přístrojem na barviva jsem opravdu jednou použil, ale nehlásil jsem ho pak. Nevidím důvod, proč bych měl dostat ban, když jsem za to dostal i odměnu. 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):

Ne

 

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

Myslím si, že ban nebyl oprávněný. Bug s přístrojem na barviva jsem opravdu jednou použil, ale nehlásil jsem ho pak. Nevidím důvod, proč bych měl dostat ban, když jsem za to dostal i odměnu. 

 

9. Důkazní materiál:

Můžete se zeptat RPGGOD, screeny chatu nemám.a jiné materiály mě nenapadají. RPGGOD hraje na sky islands, bavíme se tam spolu a je online většinou k večeru, cca 19:30

 

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: 

Sky Islands

 








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let

Ahoj vím, že jsi bug nahlašoval no nechápu proč jsi jej i před i po reportu zneužíval, když ti bylo psáno, že je to trestné. A hoppery plné bonemealu, který ti duplikuje slunečnice asi není zrovna dvakrát supr ťupr. https://ctrlv.cz/bBKa

Kdyby farmu na toto zneužití bugu vypl po zjištění informace, že se to nesmí neřekl bych, max bych ti doporučil to skopat. No farma ti i nadále běžela a koukali jste kolik tam je barviva atd.

Ban máš na 3 dny zakracovat ho nehodlám není zas tak dlouhý.

SadEmo






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Promiň ale bug měl být už dávno zpraveny já jsem byl jeden z těch co to nahlasoval @milenajeteta na skyblocku tak nevidím důvod proč by si mu to nemohl kdyztak skratit







SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let

On by nebyl problém z mé strany to zkrátit, sám často zkracuji to ano. No tentokrát se mi nelíbilo, jak se hráč původně snažil určovat podmínky za jakých bug nahlásí viz. věty typu: "Nahlásím a popíšu ho, když dostani Vip nebo Sponzora" no na toto jsme mu řekli, že až se příjde o jaký bug šlo, tak že mu jen hrozí trest za nenahlášení chyby.

Hráč to poté napsal ale i tak chtěl po AT coiny nebo nějakou odměnu (Někdy se odměna dává, záleží na závažnosti bugu). Aby se neřeklo, tak i když jsme nemusel jsem mu poslal 1000 coinů ze svého. No i napříč jeho informování o tom, že je to trestné hŕač nechával a kontroloval zaplé farmy na toto barvivo.

Ano na skyblocku a oneblocku jsou z shopu barviva odebraná, no zde tomu nebylo a hráč toho nadále zneužíval.

Dále je mi zajímavé jak Kari začíná vědět o všem co se kde šustne a musí se vyjadřovat k žádostem o unban.

Pořád si stojím za tím, že hráč po informování měl tyto farmy vypnout či nejepe skopat, aby nedošlo k jeho následujícímu trestu.

SadEmo






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Promiň jestli si to bereš nějak osobně je to jedna z věcí která měla být odebrána tak jsem se k tomu bohužel podle tebe vyjádřil. A nevím všechno jen se rád koukám na fórum a čtu si to docela často kdyžtak se i k něčemu vyjádřím







SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let
NeoriginalniKari said: Promiň jestli si to bereš nějak osobně je to jedna z věcí která měla být odebrána tak jsem se k tomu bohužel podle tebe vyjádřil. A nevím všechno jen se rád koukám na fórum a čtu si to docela často kdyžtak se i k něčemu vyjádřím

Ano chyba měla být opravena no po upozornění jí hráč neměl zneužívat, a nebyl v tom sám. Sledoval jsme i chat a psali si mezi sebou vícero o tomto. A jak jsem očekával vícero mělo to samé. Věř, že jsem dal mírný trest neboť to opravdu mělo být ostraněné dříve. No hráč toho měl nechat a nezneužívat toho dále. Ty 3 dny přežije a možná si přečte kdnihu, nebo najde více osobního času k jiným zájmům.

(PS: Neberu to zle kari jen vyjadřování se k žádostem je v jisté míře omezeno viz. pravidlo žádostí :

  • K žádosti se může vyjádřit jen hráč, kterého se žádost týka a AT.)

SadEmo

+Poprosím o zamknutí. Děkuji.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt