tkvasik • Minicraft.cz



johny_17__
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: ImJohny17
Od johny_17__ » přes 3 let

Dobrý chcel by som sa spýtať či by sa nedal nejak lepšie vyriešiť môj problém ako sme to s @MILENAJETETA vyriešili. Tento hráč mi z môjho ostrova ukradol žetony v hodnote 8m (ob money). Bolo mi povedané že trest nedostane kvôli tomu že som ho predtým neupozornil na to nech nekradne a pod. Nechápem tomuto rozhoduitu. Keď raz niekto niečo ukradne mal by byť potrestaný. Podla mňa by bolo fér aby hráč bol potrestaný a mne by bola navrátená aspoň časť mojich peňazí. (na infu mám napísané že za kradnutie je trest ale na to som pri riešení zabudol). Fakt ma to štve lebo 8 mega je na ob strašne vela.

 

Johny








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Ano chápu ale pokud to byl chestshop tak je to podle mě tvoje chyba že na itemy co si prodával si nedal lore







johny_17__
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: ImJohny17
Od johny_17__ » přes 3 let

Práveže som tam lore mal. Ten hráč sa dostal na môj ostrov a keďže mám kvôli lucky toweru povolený container mal prístup do mojích chestiek s ktorých si to zobral a predal.








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Dám takú otázku na ktorú som predtým jednoznačnú odpoveď nedostal. Hráč bol, či nebol členom tímu?

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



johny_17__
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: ImJohny17
Od johny_17__ » přes 3 let

Nie nebol. členovia týmu sú len SamkoDaniel123 Maxitax a pomocníka má VencaSemCZ








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

V tomto prípade je možné ho potrestať, ale ty sám si dávaj pozor na zbytočný povolený container, keď máš na ostrove kasíno.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



johny_17__
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: ImJohny17
Od johny_17__ » přes 3 let

Áno som si toho vedomí. Bolo by možné aj navrátiť ukradnutú sumu?

 

johny