Žádost o unban - tomasklobas14 • Minicraft.cz



tomasklobas14
Sponzor

38 postů
0 reputace

IGN: tomasklobas14
Od tomasklobas14 » přes 3 let

1. Důvod banu: obchazeni banu 

2. Datum a čas banu: 26,4 17,57

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): docasni

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Verzilaa

5. Důvod, proč jste chtěli unban: protoze je to muj brat uz se to x krat resilo a reklo se ze na tento nick se nebude davat ban za obchazeni banu uz mne stvete

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (Ano Ne):ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:zadnej

 

9. Důkazní materiál:saffer to vi

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:technick

 








Verzilaa
Helper

32 postů
27 reputace

IGN: Verzilaa
Od Verzilaa » přes 3 let

Zdravím,

na tvé IP adrese dostal dnes hráč trest ve formě banu a následně po pár minutách se připojil na server pod novým nickem a stejnou IP adresou. Bylo zcela jednoznačné, že se jedná o stejného hráče, tudíž nebylo co řešit.

To, že to je tvůj bratr tak mě moc nezajímá, pravidla má dodržovat každý a pokud je nedodržuje, zaslouží si za to trest, který tomu odpovídá.

Žádost zamítám

Pořád, dokola a dokola to jsou ty samé řeči, bratr, sestra, mamka ...

Ban není na zas tak dlouhou dobu, tudíž to ber jako ponaučení a pokud tě to štve a nechceš již toto řešit, tak laskavě vysvětli svému bratrovi, že existujou určitě pravidla, které by měl každý dodržovat. Pokud je nebude dodržovat, bude za ně stále trestán a pak to kvůli němu odnesou také lide, jako jsi ty. Tudíž rozhodl jsem se tak, jak jsem se rozhodl a nebudu riskovat opětovné porušení pravidel tím, že bude opět obcházet ban.

S přáním hezkého dne








tomasklobas14
Sponzor

38 postů
0 reputace

IGN: tomasklobas14
Od tomasklobas14 » přes 3 let

Tam mi sakra tekni jak kdyz je to 9 letej kid a dela si co chce

 

//Odebrana vulgarita -Testr








Verzilaa
Helper

32 postů
27 reputace

IGN: Verzilaa
Od Verzilaa » přes 3 let

Zdravím,

to si s ním vyřeš ty, to není v mé kompetenci řešit vaše rodinné vztahy. Ať je člověku 5,10 nebo 30 let, musí respektovat určité pravidla.

Vlákno zamykám, vyřešeno.

S přáním hezkého dne