zajicj6547 • Minicraft.cz



johny_17__
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: ImJohny17
Od johny_17__ » přes 3 let

Dobrý dnes som na oneblocku spravil kasíno. Tento hráč ukradol žetóny hráčom dokopy v hodnote 150k. Dal som mu teda ban nech to nemôže predať. No tento hráč sa nevzdal a kvôli 150k si založil 2 nové účty. preposlal si aj tých 1000 čo je na štart. (môže to robiť dookola a zarábať tým.) Nepríde mi to fér. predsa len 150k na ob je dosť.

 

//edit: založil si další účet a mal aj ďalšie scamm žetony prosím o IP block na moj is (ak to ide)








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

//smazáno - hloupost - Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
johny_17__ said:

Dobrý dnes som na oneblocku spravil kasíno. Tento hráč ukradol žetóny hráčom dokopy v hodnote 150k. Dal som mu teda ban nech to nemôže predať. No tento hráč sa nevzdal a kvôli 150k si založil 2 nové účty. preposlal si aj tých 1000 čo je na štart. (môže to robiť dookola a zarábať tým.) Nepríde mi to fér. predsa len 150k na ob je dosť.

 

//edit: založil si další účet a mal aj ďalšie scamm žetony prosím o IP block na moj is (ak to ide)

Zdar, tieto obchádzania banov na OB som zažíval denne. Bohužiaľ na toto nemysli žiadne pravidlo. Možno by to bol aj super návrh na pridanie niečoho takého, prip. umožniť členovi AT potrestať hráčov, ktorí naschvál obchádzaju OB bany... Dúfam ti niekto pomôže no.. Ak by nejakým spôsobom šlo pridať ob ipban, to by bolo skvele. I keď VPN má už dosť hráčov, stále menšie riziko.