Žádost o unban - pajil69 • Minicraft.cz



pajik69
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: pajil69
Od pajik69 » přes 3 let

1. Důvod banu: Nadavani AT protoze nechcou resit at lidid dosatnou ban za to ze jdou proti me na SkyPvP 5v1 a okradeni coinu na kamaradovem ucte jsem resil protze on dostal ban na 20 minut

2. Datum a čas banu: 16.04.2021 23:34

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): docasny na tyden

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @100ry_

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: protoze pokud nedostanu unban tak tam uz nebudu hrat a chci vsechny penize co jsem zaplatil za coiny a VIP tak chci zpatky a pak mi klidne muzete dat permu

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Nadavl jsem AT a chci proste unban a nebi chci zpatky paize a uz se tam nikdy neukazu a muzete mi dat pak aji premu kdyz budu mit penize co jsem tam vsechny utratil zpet

 

9. Důkazní materiál: mam ale neumim ho poslat

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: SkyPvP








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ahoj, Myslím, že keby tento topic píšeš aspoň v našich jazykoch SK/CZ, tak sa ti odpoveď dostane rýchlejšie, než takto lúštiť slová. Milenoškovo





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
ide tu o to, že ten tvoj kamarát prišiel o coiny a tak som mu povedal, že to teda začnem riešiť. Napísal som mu "Nemám k tomu dostatočné práva, tak sa spýtam vedenia a že dám ti potom hneď vedieť", on že teda dobre. Medzitým mi písal asi 4x, nech mu ich láskavo vrátim a písal mi to s agresiou. Pritom ja za nič nemôžem, iba som mu chcel pomôcť.
Ty si tam po mne vyštartoval, nech to začnem riešiť, pričom sa to dávno riešilo. Následne si začal urážať tento server + členov AT, čo rozhodne akceptovať nebudem. No a ešte si aj obchádzal ban, tak si dostal patrične aj na IP zaslúženy trest.
Nabudúce váž prosím ťa slova, keď plánuješ u nás hrať. Ja si robím len svoju "prácu". Človek sa snaží pomôcť a ešte je za toho najhoršieho a toho, ktorý musí schytať všetku kritiku v neslušnom prejave.

Pekný deň,
žiadosť zamietam.
100ry






Hey G