Žádost o unban - RajdeRos_ • Minicraft.cz



RajdeRos_
Sponzor

4 postů
0 reputace

IGN: RajdeRos_
Od RajdeRos_ » přes 3 let

1. Důvod banu: okrádání hráče xd

2. Datum a čas banu: 16.04 v 18.19

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):  dočasný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Por5as

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Tak je mi to v celku jedno že 5 dni nebudu na mini, ale když ban mít nemusím, tak nechci žejo xd. No takže prodávál jsem dům za 3 míče a lidi se ke mně portovali, následně jsem všechny naportoval a pak se na mě někdo chtěl portnout po pár minutách, tak jsem ho portl a zeptal jsem se ho, co potřebuje, tak mi řekl že chce ten dům. V tu chvíli jsem mu napsal jestli ten dům opravdu viděl a jestli o něj má skutečný zájem, psal že ano a tak jsem byl přesvědčený, že v té residenci byl. Poté se na mě portl znovu a tentokrát PŘÍMO DO TÉ RESKY a poslal mi peníze, takže nevidím důvod kvůli čemu mám ban, jestli kvůli jeho nedochvilnosti, nebo nepozornosti, opravdu netuším, tudíž bych chtěl unban, nebo alespoň nějaký normální argument a ne že jsem ho okradl o peníze, kvůli jeho chybě. DÍK MOC 

 

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne 

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: 

 

9. Důkazní materiál: Nemám, jelikož ban jsem nečekal

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: SURVIVAL








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let

Ahoj,

psal jsi, že prodáváš dům s malým městem za 3 mega. Hráč ti peníze neposlal jen tak, poslal je, když jsi mu napsal, ať pošle peníze. Před tím, jsi vytvořil rezidenci, kterou jsi chtěl pojmenovat "uzivej resku", to ti nešlo, tak jsi ji pojmenoval "uzivej". V téhle rezidenci byl malý, nedostavěný dům, nikoli malé město. Hráči jsi poslal tuto rezidenci, místo té s městem. Po prodeji jsi se ihned odpojil. Už podle toho, jak jsi rezidenci pojmenoval, nebo že v ní není to město, jak jsi sliboval, je poznat, že jsi hráče okradl. 

"xd" a "capslock" ti v žádosti nepomohou. 

 

Žádost zamítám.






S pozdravem, Por5as


RajdeRos_
Sponzor

4 postů
0 reputace

IGN: RajdeRos_
Od RajdeRos_ » přes 3 let

Nepsal jsem že porádávm město, psal jsem že pordávám dům (doslovně: &c prodávám resku za 3 mega, tp/pm me) a když už jsem se ho zeptal, jestli v tom domě byl, jelikož vím že se portl na mě když jsem byl v mém skladě, tak jsem se ho zeptal a automaticky jsem počítal s tím, že tam byl, když mi na to kývl. Poté se mě ptal, jestli už v té residenci jsem, já psal že ano, tak se na mě portl, poslal mi peníze, předal jsem mu resku a tím pro mě obchod končí, jelikož nemám čas hrát celý den mc a čekat, jestli si někdo není ani schopný zkontrolovat dům, který kupuje, tak jsem se odpojil. CCA po 20 min jsem se připojil na server znovu a šel jsem hrát parkour, pak jsem to vypl a nejdnou mám ban, za to že jsem někoho okradl, tím že si nekontroluje, to co si kupuje. Jo a caps lock je z důvodu abych zdůraznil část, která pro mě má zásadní význam v textu. Je to jako kdybys zdůraznil řeč npř. v monologu nebo dialogu. THATS ALL a po unbanu ani netoužím tbh, jen je mi líto týpka, že si neumí zkontrolovat věc, kterou si kupuje za 3 miliony a ještě má zapotřebí si vymýšlet o vesnici. Přeji hezký den, nemám zapotřebí se hádat, jen chci uvést věci na pravou míru. Odpovídat nemusíš, nebudu zbytečně tížit tvůj čas o víkendu kvůli MC issues