Adamixik • Minicraft.cz



DaXer0
Sponzor++

16 postů
18 reputace

IGN: DaXer0
Od DaXer0 » přes 3 let

Dobrý večer,

Prepáčte že vás otravujem takto neskoro večer, ale dnes ma zaskočila jedna nemilá vec.

https://ctrlv.sk/upP2 

Na tomto screene je vidieť že hráč startoval event, minihru alebo len robil odpočet na akciu. Je tu problém ale taký, že toto čo som Vám práve poslal robil opakovane a arogantne na ts3 oznamoval že on ako "Streamer" nemá žiadne práva, a že môže spamovať ako chce. U tohto problému bola Moderátorka Bia24, ktorá celú túto situáciu videľa a hráča upozornila. Týmto ticketom by som chcel zažiadať o odobranie hráčovi Adamixik rank "Streamer" z dôvodu toho, že na streamoch a pod. ktoré som v nedávnej dobe sledoval si opakovane robí srandu s vašeho serveru, spôsobom tým že "Streamer" nemá žiadne práva a pod. že to robíte len kvôli tomu aby Vám tam hráči chodili a pod..

Celkovo správanie hráča na serveru neni vhodné, a čo sa týka toho streamu o tom ani nehovorím. Ako "Streamer" sa má chovať aspoň za mňa vzorne a ísť príkladom hráčom.

Pardon, zle som sa vyjadril. Streamer má na server hráčov lákať, ale takako sa celkovo chová a budem si stáť za svojím názorom a tým je odobrať mu rank, ktorý mu za mňa nepatrí.

Prajem pekný zbytok dňa, DaXer0.

/Edit od Bia24: Doplněna zpráva z dalšího postu hráče, aby to bylo pohromadě.






 

IG - @daxerko

DC - stanko!#6757

DaXer0 is here.heart



DaXer0
Sponzor++

16 postů
18 reputace

IGN: DaXer0
Od DaXer0 » přes 3 let

/Zpráva byla přenesena do horního příspěvku






 

IG - @daxerko

DC - stanko!#6757

DaXer0 is here.heart



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let

Pozor na double post (PS: Stačilo dát edit na tvůj post a napsat //edit: (a dopsat co jsi chtěl). Vyhl by jsi se double postu a ušetřil místo na webové stránce)






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Adamixik
Sponzor

45 postů
56 reputace

IGN: ItsAdamixik
Od Adamixik » přes 3 let

No Daxero,

Nejsem si jistý že zrovna ty by si měl někoho poučovat, nu což. Kdysi si se ke mně choval pěkně ale že by si někdy toto dělal, to jsem opravdu nečekal.

Každopádně tvůj názor respektuji, a myslím si, že moje streamy nemají tak hororový scénář jak si psal. Ano, to že nemám žádné výhody mě štve ale  konec konců tyto věci si řeším já a né ty :D Server propaguji, dělám soutěže, někdy i každý den :D To že ty příjdeš jednou za 3 měsíce na server a uděláš tu jen bordel, není můj problém. Já osobně si ranku Streamer vážím i když pro mně nepřináší téměř žádné výhody. 

Hezký večer, Adamixik






V případě potřeby mě kontaktujte na Discord : Adamixik#7336. Děkuji <3



DaXer0
Sponzor++

16 postů
18 reputace

IGN: DaXer0
Od DaXer0 » přes 3 let

Ako som povedal, za svojim názorom si stojím.

 To že ty příjdeš jednou za 3 měsíce na server a uděláš tu jen bordel, není můj problém.

Samozrejme je dosť zaujímavé že do mňa hneď útočíš a píšeš že prídem po 3 mesiacoch a robím tu "bordel" a pritom sa snažím aby tu bol poriadok, a hovoríš niečo o mojom chovaní. Viem, nechoval som sa 3x najlepšie, ale ľudia sa menia. Samozrejme verím v to že sa dočkáš spravedlnosti a bude ti udelené to čo má.

DaXer0.






 

IG - @daxerko

DC - stanko!#6757

DaXer0 is here.heart



johny_17__
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: ImJohny17
Od johny_17__ » přes 3 let
Chcel by som sa vyjadriť. Nič proti jednej ale ani druhej strane nemám ale úplne nesúhlasím že ten rank žiadne výhody nemá. Ak mám aktuálne info tak Adamixik má zakúpeného len sponzora. No lore na survivale dávať môže. To je všetko čo som chcel dodať Johny







Adamixik
Sponzor

45 postů
56 reputace

IGN: ItsAdamixik
Od Adamixik » přes 3 let

DaXero nepořádek na serveru si dneska dělal, několik napomenutí dokonce i mute, minule si nadával i NIGHTMAROVI takže opravdu bych si zametl před svým prahem a potom se do něčeho pouštěl. Pokud bojuješ za pořádek tak v prvé řaďe se koukni na toto :D https://ctrlv.cz/lmPq .Takto se chová hráč co chce dělat pořádek? Zajímavé 

Hezký večer Adamixik






V případě potřeby mě kontaktujte na Discord : Adamixik#7336. Děkuji <3



DaXer0
Sponzor++

16 postů
18 reputace

IGN: DaXer0
Od DaXer0 » přes 3 let

Môj banlist je krásny, a samozrejme viem že som sa choval nevhodne. Ale samozrejme nezabudni pozrieť že posledný ban/kick je pre 5 mesiacmi, a dnes som dostal len mute za to že som si robil srandu z ľudí. 






 

IG - @daxerko

DC - stanko!#6757

DaXer0 is here.heart



Adamixik
Sponzor

45 postů
56 reputace

IGN: ItsAdamixik
Od Adamixik » přes 3 let

Tím pádem nedělej pořádek když sám děláš nepořádek. Toť ode mně vše. V tomto vláknu už nebudu odpovídat.

 

Hezký večer, Adamixik






V případě potřeby mě kontaktujte na Discord : Adamixik#7336. Děkuji <3



tari01
Sponzor++

14 postů
2 reputace

IGN: tari01
Od tari01 » přes 3 let

//Smazáno - Nesouvisí s vláknem//

Por5as