Žádost o unban - maxipejsek • Minicraft.cz



nyota
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: maxipejsek
Od nyota » přes 3 let

1. Důvod banu: Xray 

2. Datum a čas banu:  9.4. 20:48

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasný (3 měsíce)

4. Nick admina, který ban udělil: Verzilaa 

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Už dlouho co hraju na MiniCraftu dostávám bany nebo mutes za úplné hlouposti.. moje obhajoba na ban za xray je to že jsem měl asi nadprůměrné štěstí

(našel jsem asi tak 2 diamond ore spawns za sebou) a kvůli tomuhle incidentu jsem dostal ban, byl bych rád kdyby jste případ znovu prověřili. Nikdy bych necheatoval na Survivalu..

Chtěl bych rád znovu na tento server v blízké době, a ne čekat 3 měsíce na to až zase dostanu nějaký ban za úplnou hovadinu, mám tu už nějakou base a chtěl bych v tom pokračovat.

S pozdravem Maxipejsek

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):Ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Tento bod už jsem vysvětlil ve výše uvedené otázce.

 

9. Důkazní materiál: Nevím jak bych měl dokázat to že jsem opravdu x-ray nepoužíval, takže tento bod nevím jak vyřešit.

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Minihra Survival








Verzilaa
Helper

32 postů
27 reputace

IGN: Verzilaa
Od Verzilaa » přes 3 let

Zdravím,

tvou obhajobu ihned vyvrátím, příjde ti jako nadprůměrné štěstí to, že vždy kopeš přímou chodbu k ložisku diamantů, tam následně ložisko vykopeš, změníš ihned směr kopání a nalezneš další? Neříkám, že štěstí neexistuje, ale v tvém případě tomu tak určitě není.

Každopádně k věci, kopal jsi diamanty pomocí cheatu x-ray, není o čem diskutovat. Pokud máš zájem o důkaz, který ti ihned vyvrátí tvou teorii o nadprůměrném štěstí, nebráním se tomu ho zde doložit.

Unban zamítám

S přáním hezkého dne

Edit: Dokládám důkaz: https://www.youtube.com/watch?v=qnNa7r2u0Xw








nyota
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: maxipejsek
Od nyota » přes 3 let

Ok, chci tvé důkazové materiály... bezomku.








DodiseK
Sponzor++

19 postů
12 reputace

IGN: DodiseK
Od DodiseK » přes 3 let

Zdravím, v první řadě bych tě poprosil, aby jsi se zklidnit. V té druhé řadě bych rád pronesl, že dle důkazního materiálu používáš programy (či jiné věci) pro zvýhodnění se oproti ostatním hráčům (cheating).
S pozdravem DodiseK






@𝓫𝓾𝓵𝓸𝓷𝓭𝓻𝓪



tari01
Sponzor++

14 postů
2 reputace

IGN: tari01
Od tari01 » přes 3 let

//Smazáno - Nesouvisí s vláknem//

Por5as








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let

@tari01 Poprosím tě, aby jsi se nevyjadřoval k žádostem o unban, které s tebou nesouvisí, pokud tedy nemáš nějaký důkaz.






S pozdravem, Por5as


MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ahoj, Na videu je vidieť krásny jasný cheating. Od člena unban nedostaneš, maximálne si dokážeš kúpiť unban tu na fórume. Milenoškovo





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



nyota
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: maxipejsek
Od nyota » přes 3 let

Tomuhle serveru bych nedal ani korunu, a jaké používám jiné cheaty? To tam flyhackuju nebo co? My se tu bavíme o x ray ty opičáku. MiniCraft A-Team je asi tak plný nějakých garbage opic i guess. Ale tak je mi to jedno jelikož váš ban systém je too bad takže klidně mohu altovat... lmfao.

//Odebrána vulgarita - Konik








nyota
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: maxipejsek
Od nyota » přes 3 let

Navíc se klidně vsadím že tu polovina těch děcěk co hraje na minicraftu používá xray fr. 








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let
@nyota Poprosím tě, aby jsi se začal chovat normálně, s takovýmhle přístupem unban jen tak nedostaneš. Pokud je na serveru hodně dalších xrayerů jak tvrdíš, tak je stejně časem potrestáme. Na videu je jasně vidět že máš hacky.





S pozdravem, Por5as