sťažnosť na moderatora (Por5as) • Minicraft.cz



brano
VIP

9 postů
8 reputace

IGN: brano
Od brano » přes 3 let

Dobrý deň, dostal som kick včase 18:20CCA za provokáciu a napísal som len "XD"+ napísal som začo som dostal kick, a dostal som mute "provokacia".Hráč menom BLATANTINGGG sa ho spýtal čo hrá ake minihry a dostal tiež kick nepríde mi to ako normálne spravanie MODA.








drxgsaddicted
Sponzor++

5 postů
5 reputace

IGN: drxgsaddicted
Od drxgsaddicted » přes 3 let

+1








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let
Ahoj, nevím, jestli je v pořádku mi psát, že jsem nějakej "random" v AT, kvůli tomu, že jsi mě neviděl hrát pvp a další věci. Na to jsem ti odpověděl, že hraju hlavně survival a skyblock a vy jste začali psát "XDDDD", takže jsem Vám udělil kick za provokaci. Po tom co jste se vrátili zpátky jste si začali stěžovat a psát další Vaše "XDDD", tak jsem Vám dal mute za spam. Po konci mutu pokračovaly Vaše připomínky a stížnosti jako třeba že jsem beztak 13y.o. a další... Nevím, co je podle Vás na tomhle špatné. Kdyby někdo z AT se chtěl podívat, tak log na kitpvp úterý 6.4. cca od 18:10. @saffers @TomasC @RandomJmeno





S pozdravem, Por5as


brano
VIP

9 postů
8 reputace

IGN: brano
Od brano » přes 3 let

kamoško jak ti mám napísať že som nič nenapisal iba XDD tak si over informacie ďakujem

 








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let
Ahoj, vzhledem k tomu, že jsem četl chatu, tak si nemám co ověřovat.





S pozdravem, Por5as


Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 3 let
Zdravím, upřímně bych to taky brala jako provokaci. Stěžovat si kvůli kicku mi přijde zvláštní. :)





Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



brano
VIP

9 postů
8 reputace

IGN: brano
Od brano » přes 3 let

Chapeš že ja som napísal iba "XD" alebo ako ti to mám vysvetliť

 








bluntingg
VIP

1 postů
1 reputace

IGN: kresxn
Od bluntingg » přes 3 let

Čus pic, abych se k tomu taky vyjádřil.
Tobě příjde v pohodě někomu dávat kick za názor, který je mimochodem pravdivý a to, že jsi random?
Nevidím v tom žádnou provokaci a to, že jsme začali psát "XDDDD", když jsi napsal, že hraješ survival a skyblock, to se nesmíš divit. :P
Ano, začali jsme si pak stěžovat, protože kickuješ za nesmysly, to stejný i s mutama.

Peace








brano
VIP

9 postů
8 reputace

IGN: brano
Od brano » přes 3 let

true

 








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let
Proč bych se neměl divit? Jsem "random" kvůli tomu, že nehraju pvp a dávám přednost survivalu a skyblocku?





S pozdravem, Por5as