Žádost o unban - SkeptikPvP • Minicraft.cz



skeptikpvp
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: SkeptikPvP
Od skeptikpvp » přes 3 let

1. Důvod banu: Cheating

2. Datum a čas banu: Utery 12:34

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Skoro 3  měsíce

4. Nick admina, který ban udělil: DodiseK

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: jako chtěl bych hrát na serveru

zajímalo by mě proč tu máte tikety na ban proti cheatingu radši bych došel na ts3 a dal bych vám anydesk

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:








skeptikpvp
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: SkeptikPvP
Od skeptikpvp » přes 3 let

7. ban je neopravneny

8.pojdte me ssovat

9.dukazni material si budute muset najít vy

10.kitpvp








DodiseK
Sponzor++

19 postů
12 reputace

IGN: DodiseK
Od DodiseK » přes 3 let

Zdravím, tvůj ban je oprávněný a unban proto zamítám. Přikládám videjko, kde je hezky vidět daný prohřešek. https://www.youtube.com/watch?v=VuZ38JSHono
S pozdravem DodiseK






@𝓫𝓾𝓵𝓸𝓷𝓭𝓻𝓪



skeptikpvp
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: SkeptikPvP
Od skeptikpvp » přes 3 let

to že neumí pvp musí hned znamenat že mam cheaty? klidně vám dam anydesk nechápu jak to takhle můžete posuzovat








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Nechci se do toho nějak motat jen chci připomenout že ally umí dobře minicraft 1.8 pvp







skeptikpvp
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: SkeptikPvP
Od skeptikpvp » přes 3 let

tak asi moc ne když ho combíš koukám že moc nesleduješ practice CZ/SK to už by jsi mě znal a navíc jak můžeš soudit podle videa že je někdo cheater není tam vidět na kolik bloku hituju








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Pardon, že se vyjadřuji, ale na tom videu nevidím vůbec nic. Navíc je fakt krátký a to že dost krátký. 19s je hodně málo a hodnotit podle toho se nedá (asi jste ho sledovali déle samozřejmě, ale tady není vidět fakt nic).... a příště to zkus zabrat z lepších úhlů a hned nesprintovat ve vzduchu ať se ti furt nemění FOV.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



DodiseK
Sponzor++

19 postů
12 reputace

IGN: DodiseK
Od DodiseK » přes 3 let

Ahoj, video je dostatečně krátké na to, aby se dalo použít. Aby jsi nevěděl kam klikáš a zároveň úplně přesně hitoval do hráče (nehledě na to, o koho se jedná), to si ze mě nedělej legraci, ale není akceptovatelné. Navíc jsme tě pozorovali dostatčeně dlouho na to, aby jsme mohli takhle jednat. Nechápu, co zde vlastně řešíme. Tvůj ban je oprávněný a nemá cenu o něm dále diskutovat.
S pozdravem DodiseK






@𝓫𝓾𝓵𝓸𝓷𝓭𝓻𝓪



REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

Jen chci z toho videa ukázat tenhle moment kdy se v tak 2 framech otočíš o více něz 90° přímo na hráče a hitneš hráče ještě předtím než se stihne otočit zbytek tvé postavy, je to na 8 sekundách na videu co poslal DogiseK a je to podlem mě dost na ban.








Prift
Hráč

8 postů
4 reputace

IGN: Prift
Od Prift » přes 3 let
skeptikpvp said:

tak asi moc ne když ho combíš koukám že moc nesleduješ practice CZ/SK to už by jsi mě znal a navíc jak můžeš soudit podle videa že je někdo cheater není tam vidět na kolik bloku hituju

cau kdo ses bracho