Žádost o unban - LordMarfius • Minicraft.cz



LordMarfius
Sponzor

6 postů
1 reputace

IGN: LordMarfius
Od LordMarfius » přes 3 let

1. Důvod banu: X-Ray

2. Datum a čas banu: 11. 2. 2021 11:55

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Dočasný IP ban

4. Nick admina, který ban udělil: irie

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Tak důvodem je pochopitelně to, že se chci zase na server vrátit. Hned poté, co jsem ban dostal, jsem žádal o unban do formuláře a pak ještě zde na fóru. Po dopisovaní s Moderátorem Verzilaa mi bylo nakonec řečeno, že si mohu o unban zažádat za pár týdnů. V minulé žádosti jsem psal o tom, že můj účet ovládal někdo jiný, než já. Samozřejmě je jasné, že za svůj účet nesu zodpovědnost jen a jen já. Čili se ke všem obviněním přiznávám. Teď je to myslím přibližně polovina banu, takže se chci zeptat, zda bych tedy nemohl dostat unban i třeba pod nějakou podmínkou. Slibuji, že z mé IPčky už nebude nikdy nikdo cheatovat.

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): Ano

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: X-Ray byl opravdu z mé IPčky použit.

9. Důkazní materiál: Shrnuto v bodě 5

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Survival

Děkuji za opověď.








Verzilaa
Helper

32 postů
27 reputace

IGN: Verzilaa
Od Verzilaa » přes 3 let

Zdravím,

minule jsem ti psal, že se máš vrátit za pár týdnů s lepšíma argumentama, stalo se. Jsem rád, že zde nezmiňuješ své sourozence či kamarády nebo jiné nesmysly.

Každopádně k věci, ban ti byl udělen na mojí žádost, jelikož jsi využíval multiacc k těžení ancient debris v netheru pomocí cheatu x-ray. Uběhla ti polovina trestu a splnil jsi to, co jsem ti minule řekl, ke všemu protiprávnímu jednání jses nyní přiznal a slibuješ, že to již opakovat nebudeš. Za mě vypadá tato žádost v docela slušném stavu, rozhodně lepší než minule.

Mé rozhodnutí je tedy, že dostaneš unban pod podmínkou, že jakmile se něco podobného bude opakovat, žádost bude ihned zamítnuta a ban si odpikáš celý.

Dávám ti tedy unban na tvou IP

S přáním hezkého dne








LordMarfius
Sponzor

6 postů
1 reputace

IGN: LordMarfius
Od LordMarfius » přes 3 let

Děkuji moc, za ochotu, laskavost a vyjádření, slibuji, že k tomuto již nikdy nedojde.








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 3 let

Zdravím,

žádost vyřešená -> zamykám

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"