Nápad • Minicraft.cz



UltramlogCz1
Hráč

2 postů
0 reputace

IGN: UltramlogCz1
Od UltramlogCz1 » přes 3 let

Taky vás štve když nemůžete afkovat u farmy? Tak pro vas mám řešení, co kdyby saffers přidal command /afk start /afk stop

bylo by to na to aby jste nedostaly kick za afk a kupovalo by se to za 1000 coins na lobby jedna hodina








BobrNaSuchu
Sponzor

30 postů
1 reputace

IGN: BobrNaSuchu
Od BobrNaSuchu » přes 3 let

na hodinu to je na prd kdo by dával 1k coins na afk na hodinu, to afk bych dal jen sponzorům a sp++ jako další výhodu co můžou mít

 








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let
Ahoj, jen dodám že afk u farmy je zakázaný, protože farma má automatický redstone nebo spawnery, které spawnují entity. Je to zakázané, jednak protože to zatěžuje server a také je to získávání věcí tím, že jenom stojíte a ani nemusíte být doma nebo u počítače. Za mě špatný nápad, ale ostatní mohou mít jiný názor.





S pozdravem, Por5as


irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

už tak sa viacerí hráči sťažujú na lagy servera, povolené AFK pri farme by to oveľa zhoršilo. Keby sa aj niečo podobné povolilo, pochybujem, že by mal niekto záujem míňať 1000coinov / hodinu kvôli podobnej možnosti.

Za mňa jednoznačne nejde o dobrý nápad.

 

S podzravom, Irie








BobrNaSuchu
Sponzor

30 postů
1 reputace

IGN: BobrNaSuchu
Od BobrNaSuchu » přes 3 let

to třeba chápu ale zase by se ty lagy mohli vykonpenzova tak že by se střeba mobove z xp farem či zvířata stackovali 

 








TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 3 let

Zdravim,

věci ohledně spawnerů a spawnování mobů je už dost silně omezené. Ono u farmy klidně stát můžete, dokonce si u ní i afkujte, ale je zakázáno obcházet system, který vás v případě zjištěné nečinnosti automaticky pošle na spawn případně na lobby. Obcházení tohoto systému je již trestné. Jak tu irie a další zmiňují, akorát to zatíží server a vy si ulehčíte hru. Když bychom povolili afkování u farem a zamezili něco jiného, tak stejně se procentuálně hráči budou nacházet blízko redstone systému s kombinací se spawnery, tedy by to server ve výsledku více zatěžovalo.








UltramlogCz1
Hráč

2 postů
0 reputace

IGN: UltramlogCz1
Od UltramlogCz1 » přes 3 let

aha tomasi








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

@BobrNaSuchu stackování mobů jsem tu taky navrhoval s jedním hráčem (někde to tu bude, ale musíš daleko do minulosti), tuším, že zrovna s villagerem ještě než vstoupil do AT. No, nápad dost zkritizovali a okamžitě odsoudili ačkoliv tam bylo i dost věcí vyřešených a oni je ignorovali a stejně mleli svoje.

Co se týče tohohle, tak s tímhle nesouhlasím. Ani jako výhodu pro někoho... a už vůbec ne za coiny WTF. Jak psali, zatěžuje to server a už teď stačí, že občas spadne.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Já se taky vyjádřím za 1. Zbytečně zatížení serveru za 2. Ekonomika by šla jednoduše a krásně do hvězdiček