Žádost o unban- siciily • Minicraft.cz



Siciily
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: siciily
Od Siciily » přes 3 let

1. siciily

2. obcházení banu

3. 23.2. 2021 15:38

4. Sir_Stepan 

5. Dočasný 

6. Můj bratr dostal ban za propagování jiného sreveru a jelikož ho tento server tak moc bavil přihlašoval se na můj účet kdykoliv šel hrát.

7. Ban je neoprávněný z důvodu že jsem ho nezavinila já.

Děkuji Martina Vlachová 








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Zdravím, je nám z AT všem líto že tvůj bratr je tak zlý hoch, každopádně se jedná o tvůj účet a tím pádem si ho máš zabezpečit tak, aby se tohle nestalo. Za druhé, tohle všechno zní jak hloupá výmluva na který není žádný důkaz. Nechám vyjádřit i toho kdo ban udělil, každopádně osobně bych ti UB nedal.








Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

 

Zdravím,
 

přesně jak psal Szyho27. Za svůj účet jsi zodpovědný ty a je to tedy tím pádem tvá chyba.

Pravidla: 1.10 Každý je povinen používat dostatečně silné heslo. V případě ztráty jste za to zodpovědní pouze Vy.

Žádost zamítám a  přeji pěkný den

---

 





 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



Siciily
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: siciily
Od Siciily » přes 3 let

Zdravím, jsem rodič Martiny a mužete mi prosím vysvětlit, proč si myslíte, že si vymýšlí? Nevím jak k tomu " obcházení" došlo. Každý má svůj PC a její bratr heslo nezná. Možná to zkoušel z jeho Pc, internetové připojení mají stejné. Přijde mi docela smutné kdy v době, když jsou děti zavřené doma holka dostane ban a vlastně neví pořádně za co a když se to snaží vysvětlit tak jí nevěříte. Jejímu bratrovi jsem vysvětlila co může a nemůže (je mu 10 tak nevěděl).Prosím můžete ještě jednou zvážit vaše zamítnutí? Mám tu dvě neštastné děti , které tu hru žerou.

Děkuji za vyjádření L.V








REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

Pokud tohle vidí nějaký opravdový dospělí, případů kdy někdo poruší pravidla a pak se vymlouvá na sourozence/známého je tu víc než dost, i kdyby vše co tu bylo řečeno je pravda, jsou tu nějaká pravidla a ty musí všichni dodržovat, sdílet s někým účet je ve většině případů hloupé a zbytečné, je mnohem lepší aby měl každý svůj účet, aby nenastali situace jako tahle. Žádost pravděpodobně bude znovu zamítnuta, jelikož není žádný zbůsob jak tohle dokázat. Rada pro všechny - nesdílejte s nikým hesla od žádného ze svých účtů, nikdy nevíte co ten člověk udělá.








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let
Siciily said:

Zdravím, jsem rodič Martiny a mužete mi prosím vysvětlit, proč si myslíte, že si vymýšlí? Nevím jak k tomu " obcházení" došlo. Každý má svůj PC a její bratr heslo nezná. Možná to zkoušel z jeho Pc, internetové připojení mají stejné. Přijde mi docela smutné kdy v době, když jsou děti zavřené doma holka dostane ban a vlastně neví pořádně za co a když se to snaží vysvětlit tak jí nevěříte. Jejímu bratrovi jsem vysvětlila co může a nemůže (je mu 10 tak nevěděl).Prosím můžete ještě jednou zvážit vaše zamítnutí? Mám tu dvě neštastné děti , které tu hru žerou.

Děkuji za vyjádření L.

Zdravím, milerád se vyjádřím a to pěkně postupně. Důvod k tomu proč jsem osobně usoudil že se jedná o lež, je z minulých případů, kdy si několik lidí žádalo o UB s výmluvou, že za to může sourozenec či jakýkoliv jiný rodinný příslušník. Zaměřil bych se na vaší větu "a vlastně neví pořádně za co a když se to snaží vysvětlit tak jí nevěříte.", četl/a jste si vůbec, co vaše dcera napsala ? Pro zopakování, "Můj bratr dostal ban za propagování jiného sreveru a jelikož ho tento server tak moc bavil přihlašoval se na můj účet kdykoliv šel hrát.", podle mě ví moc dobře za co byla zabanována, spíše až tak moc že to je samo o sobě podezřelé. To že váš syn, vaší dcery mladší bratr nevěděl co dělat a co ne není náš problém, po připojení automaticky souhlasí s pravidly. Toď vše z mé strany.








Siciily
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: siciily
Od Siciily » přes 3 let

Samozřejmě, to chápu. Oni nemají společný účet, ten mají každý svůj a hesla pochopitelně neví,ale mají jedno internetové připojení a to je asi ten problém. Nejsem nejmladší tak tomu úplně nerozumím. Opravdu hesla neví. Kluk se s blokací vypořádá i když bzl připojen hodně času,ale holka tam je se spolužáky a prostě nevíme co bylo příčinou banu. Vetšinou se do tohoto nepletu,ale je fakt nešťastná,protože neví proč a defakto si myslím nikdy nic neporušila. No uvidíte. Děkuji za čas L.V








Siciily
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: siciily
Od Siciily » přes 3 let
Szyho27 said:
Siciily said:

Zdravím, jsem rodič Martiny a mužete mi prosím vysvětlit, proč si myslíte, že si vymýšlí? Nevím jak k tomu " obcházení" došlo. Každý má svůj PC a její bratr heslo nezná. Možná to zkoušel z jeho Pc, internetové připojení mají stejné. Přijde mi docela smutné kdy v době, když jsou děti zavřené doma holka dostane ban a vlastně neví pořádně za co a když se to snaží vysvětlit tak jí nevěříte. Jejímu bratrovi jsem vysvětlila co může a nemůže (je mu 10 tak nevěděl).Prosím můžete ještě jednou zvážit vaše zamítnutí? Mám tu dvě neštastné děti , které tu hru žerou.

Děkuji za vyjádření L.

Zdravím, milerád se vyjádřím a to pěkně postupně. Důvod k tomu proč jsem osobně usoudil že se jedná o lež, je z minulých případů, kdy si několik lidí žádalo o UB s výmluvou, že za to může sourozenec či jakýkoliv jiný rodinný příslušník. Zaměřil bych se na vaší větu "a vlastně neví pořádně za co a když se to snaží vysvětlit tak jí nevěříte.", četl/a jste si vůbec, co vaše dcera napsala ? Pro zopakování, "Můj bratr dostal ban za propagování jiného sreveru a jelikož ho tento server tak moc bavil přihlašoval se na můj účet kdykoliv šel hrát.", podle mě ví moc dobře za co byla zabanována, spíše až tak moc že to je samo o sobě podezřelé. To že váš syn, vaší dcery mladší bratr nevěděl co dělat a co ne není náš problém, po připojení automaticky souhlasí s pravidly. Toď vše z mé strany.

Jasně chápu. Ona je tele co si budem povídat je jí 13. Rozhodnutí je na vás a budu ho akceptovat. Ona počítačům moc nerozumí a ta si vydedukovala,že se nějak přihlásil,ale vím že nezná její heslo. Nezlobte se že do toho šťourám, ale snažím se aby nelhali a ona jen napsala co si myslela jak to bylo. Dík za čas 








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let
Siciily said:

Samozřejmě, to chápu. Oni nemají společný účet, ten mají každý svůj a hesla pochopitelně neví,ale mají jedno internetové připojení a to je asi ten problém. Nejsem nejmladší tak tomu úplně nerozumím. Opravdu hesla neví. Kluk se s blokací vypořádá i když bzl připojen hodně času,ale holka tam je se spolužáky a prostě nevíme co bylo příčinou banu. Vetšinou se do tohoto nepletu,ale je fakt nešťastná,protože neví proč a defakto si myslím nikdy nic neporušila. No uvidíte. Děkuji za čas L.

Máte pravdu v tom, že každý má jiný účet, jak ale i sama napsala vaše dcera, neboli ZNOVUZOPAKOVANÍ "Můj bratr dostal ban za propagování jiného sreveru a jelikož ho tento server tak moc bavil přihlašoval se na můj účet kdykoliv šel hrát.". Z toho vyčnívá, že mladší bratr dostal ban a začal ho obcházet na účtu své sestry, to jestli mu to sestra dovolila či se do účtu dostal sám je v tuhle chvíli jedno, podstatné je že se jednalo o obcházení banu, což je také důvod banu.








Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím,

jak jsem již psal, žádost zamítám. V případě dalších problémů mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu sir_stepan@minicraft.cz

 

Přeji pěkný den

---






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l