Žádost o unban • Minicraft.cz



Palax89
Hráč

3 postů
1 reputace

IGN: Palax89
Od Palax89 » přes 3 let

Dobrý den,

Píšu sem (logicky :D) protože mám ban, problém je ale v tom, že za to úplně tak  nemůžu já ale spíše můj kámoš který nejdřive dostal ban na svém warez účtu a poté šel na můj (protože jsem mu jednu dávno říkal přihlašovací údaje a od tý doby jsem si to nezměnil) a tam dostal ban za hacky také, hluboce se tímto omlouvám, změním si heslo a už ho na tom účtu nenechám hrát. Já nebudu hackovat protože k tomu nemám důvod a na tomhle serveru mě baví hrát. Váš zabanovanný Palax89 








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

žiadosť o unban si predovšetkým píš podľa osnovy. Ak by si si čítal pravidlá, vedel by si, že každý hráč zodpovedá za svoj účet sám a nemal by k nemu poskytovať prihlasovacie údaje iným hráčom. Krásne by sa tak predišlo podobným situáciám.

 

S pozdravom, Irie








Palax89
Hráč

3 postů
1 reputace

IGN: Palax89
Od Palax89 » přes 3 let

Dobrý den

Bohužel to zase tak moc nebyla moje chyba, kámoš bez zeptání šel na můj účet a tak, chápu, stále je to moje chyba ale nešlo by to alespoň zkrátit?  Ano ano stále chápu a uvědomuju si moji chybu a mrzí mě to, ale podívejte se na to z mého pohledu, každy den tam hraju a bavím se a pak se ráno vzbudím a zjistím že mi tam kámoš přes noc hrál a zabanoval mi tam ten účet.

S pozdravem, Palax








Palax89
Hráč

3 postů
1 reputace

IGN: Palax89
Od Palax89 » přes 3 let

Dobrý den

Omlouvám se za potíže, už jsem se s kámošem dohodl že mě i sobě zaplatí unban. Tímto se omlouvám za způsobené potíže.

S pozdravem Palax








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 3 let

Zdravím,

žádost vyřešená, lock

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"