SKRATENIE BANU - SaMoCkO • Minicraft.cz



SaMoCkO
VIP

9 postů
2 reputace

IGN: Pigeon777_
Od SaMoCkO » přes 3 let

1. SaMoCkO

2. Okradeni hráča

3. 23:00, 19.02.2021

4. Szyho27

5. Dočasný (10dní)

6. Pretože som následne písal hráčovi že sa ospravdlnujem a aby sme išli trade kde mu pošlem naspät jeho 700k a on mi da naspäť môj shulker box. Chcel som to normalne vyriešiť bez banu no bohužial už bolo neskoro a dostal som ban.

7. Pretože nepatrim medzi tych zlych hračov ktory maju za potrebu scamovat ani nič podobne, myslim si že 10dni je dlha doba pretože ostatni hráci dostavaju za scam napriklad len 3dni... Ospravedlnil som hned po tom hračovi a chcel som to hned po tom vyriešit že mu to vratim no už mi neodpisoval. Chybu som si priznal že to nebolo odo mňa pekne, mam rad tento server a velmi rád by som si na ňom zajtra zahral aby som si skratil dní doma. Poučil som sa a už to nikdy nezopakujem prisaham... Je mi to velmi luto no naozaj sa doma nudím a velmi rád by som si zahral na vašom servery.








SaMoCkO
VIP

9 postů
2 reputace

IGN: Pigeon777_
Od SaMoCkO » přes 3 let

Sorry že píšem ešte raz predým som nemal vypísanu tu osnovu... Szyho prosim, si dobry človek s dobrym srdcom tak mi odpusť a skrať mi trošku ten ban, je mi to luto že som ho scammol, ale hned po tom som mu písal že mu to vratim a ospravedlnoval som sa mu no on už neodpisoval...








iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » přes 3 let
@Szyho27





DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Zdravím, možná bych ti ten ban i zkrátil, kdyby jsi nenapsal tohle "Pretože nepatrim medzi tych zlych hračov ktory maju za potrebu scamovat ani nič podobne", kdyby jsi mezi ně nepatřil, proč jsi to tedy udělal ? Žádost zamítám.








SaMoCkO
VIP

9 postů
2 reputace

IGN: Pigeon777_
Od SaMoCkO » přes 3 let

Zdravim, Szyho tuto vetu "Pretože nepatrim medzi tych zlych hračov ktory maju za potrebu scamovat ani nič podobne" som napisal z dôvodu pretože naozaj nepatrím medzi tých hráčov, a možno mi to nebudeš veriť ale hráča som "scammol" (neviem či to chcem nazvať scammom pretože som mu to chcel hneď vrátiť so slovami aby ma nabuduce nechcel zabiť, pretože skusil na mňa tpakill) s tým že mu to hneď vrátim, no ako som už pisal on mi už neodpisoval. Predtym ako som ho scammol mi vypisoval aby som dal na nho /tpa, z minulosti som sa poučil a tak som si predtym nechal všetky itemy doma, samozrejme že ked som sa nanho portol už ma čakal v jame a chcel dať tpakill, no keď zbadal že nemam žiadne itemy tak ma nezabil, bol som na nho nahnevani a spravil som na nho tento "scamm", ale opakujem sa že som mu to chcel hned vratiť so slovami že aby nabuduce neskušal tpakill. Ešte predtym ako sa toto všetko stalo sme lietali s elytrami a on ma nasledne z ničoho nič začal zabijať s mečom, stihol som mu ujsť a nasledne keď som sa ho spýtal že prečo ma chcel zabiť mi odpisal že mu jeho kamarat povedal že som ho hitol čo neni vobec pravda (kludne si pozri spravy v zazname neklamem), prosím nedalo by sa to fakt skratiť o par dni? 








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Pomstvichtivost je špatná vlastnost, místo toho aby jsi ho začal "scamovat", jsi ho měl radši nahlásit.








SaMoCkO
VIP

9 postů
2 reputace

IGN: Pigeon777_
Od SaMoCkO » přes 3 let

Ano to máš pravdu, poučil som sa, ale chcel som mu to hneď vrátiť čiže som ho len chcel s tym scammom "postrašiť" aby to už nabuduce neskušal... Kludne si pozri aj spravy že som mu hned po tom pisal že pod trade vratim ti to. Keby neskusil ten tpa kill tak si ho ani nevšímam. Naozaj sa ospravedlnujem, čo som pozeral tak ostatní hráči dostavaju bany za scam napr len na 3dní, a to byvaju vačšinou hromadne scamy, ja som "scamol" len jedneho hráča s tým že mu to chcem vratiť.








SaMoCkO
VIP

9 postů
2 reputace

IGN: Pigeon777_
Od SaMoCkO » přes 3 let

Je mi to naozaj moc luto, nabuduce dam hračovi hned radčej report, myslim si že každy si zasluži druhu šancu, bol by som debil keby som zas chcel niekoho "scamnut", pretože by som vedel že dostanem ban už napr na 1mesiac, takže to určite nezopakujem. Budem hrať čestne a ferove, to ti slubujem.








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

nepridávaj prosím viac príspevkov za sebou, od toho je možnosť úpravy pôvodného.

 

S pozdravom, Irie








SaMoCkO
VIP

9 postů
2 reputace

IGN: Pigeon777_
Od SaMoCkO » přes 3 let

@Szyho27 prosím už naozaj nebudem porušovať pravidla. 

*EDIT*

Dlho si mi neodpisal, prosim dalo by sa to skraťiť? :( Moj motiv bol ho len vystrašiť nech už na mňa neskuša tpakill