žádost o unban • Minicraft.cz



lolipj
VIP

4 postů
0 reputace

IGN: lolipj
Od lolipj » přes 3 let

ban na 3 měsíce

ban udělil MatinoTekkit

důvod neustálé podvody,tpakilly a okradení hráčů

dnes v 18:10

dnes 15:43 jsem si kupoval unban 

Takže bych žádal o unban protože jsem si ho dneska už jednou kupoval pak jsem už nic neudělal a mám znovu ban takže nevím jako proč? Takže poprosím o unban děkuji -lolipj








_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let

Ahoj očividně máš IPBan, proto se nemůžeš připojit do hry.

- deviii






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Zdravím, někdy stačí pozorně číst.









lolipj
VIP

4 postů
0 reputace

IGN: lolipj
Od lolipj » přes 3 let

Ano ale já jsem si kupoval unban už jeden v 15:43 a v 18:10 jsem byl znovu zabanován za to samé když jsem nic neudělal tak co to jako je?








SaMoCkO
VIP

9 postů
2 reputace

IGN: Pigeon777_
Od SaMoCkO » přes 3 let

Čo tu teraz plačeš, pisal som ti že mi vrať itemy alebo ta nahlasim a dostaneš ban, začal si sa mi smiať že si kupiš unban a bol si velky hrdina, oscamoval si už vela hráčov tak sa ti to zrátalo, a možeš byť len rad že maš ban len na 3 mesiace








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

podobné príspevky nepatria k žiadosti o unban. Ak máš potrebu niečo dodať, napíš hráčovi do súkromnej správy.

 

S pozdravom, Irie











134 postů
reputace

IGN:
Od » přes 3 let

Ahoj,

Ten ban za tpakilly kde si si kupoval UB nesúvisí nijak s týmto banom. Tento ban som ti udelil na základe veci, ktorá sa stala ešte pred tým tvojim spomínaným banom. Dej sa odohrával 19.2.2021 v čase od 0:00 do 3:30. Všetko začalo tým, že SaMoCkO písal v chate, že kúpi mending a unbreaking a ty si ho odkázal na /warp autoshop [Screen]. Potom SaMoCkO povedal že odkúpi Mending, Unbreaking [Screen] a rakety [Screen] [Screen]. Tu si mu zrejme ukazoval ako taká elytra funguje [Screen] [Screen]. Toto bol len začiatok "nevinného obchodu" s tebou. Potom si mu do msg napísal, že má k tebe ešte ísť tpa. [Screen] Dal tpaccept [Screen] a zrazu bol mŕtvy. Ani som sa nedivil, že si ho zabil. [Screen]. Tu SaMoCkO chcel svoje veci späť ale ty si mu ich ponúkol za 300K peňazí na survivale, ktoré ti následne aj poslal [Screen]. Tu si sa hral, že ti nič neprišlo tak si ho vyzval nech pošle ďalších 100k [Screen], ktoré ti tiež poslal [Screen]. Tu si ho vyzval nech pošle ešte 20K. On ti ich poslal a ty si si ho dal do ignoru [Screen]. Tu SaMoCkO písal do chatu ako bol okradnutý tebou a aký si podvodník [Screen] [Screen] [Screen] A potom tu je toto [Screen], to ti fakt nepríde hlúpe okradnúť hráča a následne na neho povedať "Protože u mně v resce nebudou lidi co nemaju veci a ani money xDD". Ďalšie screeny [Screen] [Screen] Toto ale nie je prvý krát ako som ťa načapal pri zabíjaní hráča so slovami, že "on ťa hitol a ty si sa len bránil". Toto je snaď najčastejšia výhovorka, akú len tpakillery používajú. O necelých 12 minút ťa SaMoCkO znova prosil o nejakú dohodu, aby si mu vrátil veci [Screen]. Ty si túto príležitosť zas zneužil a zas si ho okašľal [Screen] [Screen] [Screen] na screenoch môžeme vidieť ako premenúva itemy, ktoré určite nie sú tie pôvodné, však toto by ani nedávalo zmysel keby ste si premenovali toľko vecí naraz na pôvodný stav, taktiež nasledujúci screen vypovedá, že mám ohľadom tohto pravdu [Screen]. Tu si mu napísal že ak ti dá 1k coinov tak mu vrátiš veci [Screen] [Screen] a tak ste išli na lobby. Tu si sa ešte snažil z neho dostať o niečo viac [Screen] no vrátili ste sa ešte na survival. Tu ste sa dohodli tak že budete posielať po kúskoch [Screen]. Potom ste šli na lobby a tak ti SaMoCkO poslal coiny [Screen] a napísal si mu, že má rovno poslať tých 3k coinov. Na nasledujúcom screene si mu napísal že ma poslať ďalších 3k coinov [Screen] no SaMoCkO prešiel denný limit a tak nemohol ďalších 3k poslať. Potom ste išli zas na survival, kde ti vrátil ďalšie veci [Screen] a potom ste šli na Lobby kde ti ešte poslal 500 pretože to akurát vyšlo do denného limitu [Screen]. Potom ste sa vrátili na survival, SaMoCkO dal na teba tpa [Screen] a čo sa stalo? No samozrejme si ho zas zabil [Screen]. Ďalej pokračovalo to ako ti neposlal tých ďalších 3k coinov [Screen] a na ďalšom screene SaMoCkO musel poslať 4100 coinov (toľko už len mal) [Screen] [Screen] [Screen]. Na ďalších screenoch si dal veci do dražby, pretože SaMoCkO si myslel, že mu ich predáš [Screen] [Screen]. SaMoCkO sa snažil zohnať Admin Team v takomto čase aby ti presunul coiny, pretože po tých veciach túžil. Ďalšie screeny [Screen] [Screen] [Screen]. Tak SaMoCkO išiel skúsiť ti poslať tých 4100 coinov [Screen] a poslal ti ich. Potom ti to prišiel oznámiť [Screen] a ty si tu dražbu predal [Screen].

Tu rozprávka konči. Nie je ti ani trochu trápne? Nehanbíš sa? A ty teraz žiadaš o unban? Nie je ti reálne ani trošičku trápne? Takto okrádať hráčov, že vám nie je hanby. Ale ak chceš môžeme sa dohodnúť o opaku a môžem ti navýšiť trest až do trojnásobku. A som si toho vedomý, že na IP je viac hráčov no všetci porušujú pravidlá tak isto. Ako raz môj učiteľ povedal: "Trpí hlava, Trpí celé telo". Teda všetci si odtrpíte tento trest, náš server nestojí o takýchto podvodníkov.

Žiadosť jednoznačne zamietam a vlákno zamknem.

Mato