SCAMMER - HRÁČ LOLIPJ • Minicraft.cz



SaMoCkO
VIP

9 postů
2 reputace

IGN: Pigeon777_
Od SaMoCkO » přes 3 let
Dobrý deň. Píšem vám sem príbeh ktorý sa mi dnes stal a poprosim o permaban pre hráča lolipj. Hráč Lolipj je scammer, včera (18.02.2021) mi konečne padli z boss bedne Elytry, napísal som do chatu či mi niekto nepredá Unbreaking a Mending knižky aby som si mohol vylepšit svoje Elytry, hráč Lolipj mi ich predal a predal mi aj fireworks aby som mohol s nimi lietať. Následne som sa vrátil ku mne domov s tým že si ich idem odložiť, no v tom mi napísal súkromnu správu Lolipj že ma pre mňa ešte niečo, dal som teda na ňho tpa a on ma následne zabil. Poprosil som ho o vrátenie týchto vecí naspať, napísal mi že mam zaplatiť 500 000 peniazmi, poslal som mu ich no on mi nič nevrátil a zablokoval si ma. Následne som sa sťažoval do chatu aby si ludia na ňho dávali pozor, v tom si ma odblokoval a začal si vymýšlať že to tak nebolo. Následne som mu napísal sukromnu správu či by sa nejak nedalo dohodnúť o vrateni itemov. Napisal mi že mu mam dať 5ks shulker boxov a 3ks spawnerov a vraáti mi to, zas ma scammol. On mal v shulker boxe premenovane veci na moje a ja som mu uveril. Nasledne som ho znova poprosil či by sa to nedalo nejak vyjednať, napísal mi že mu mám poslať coins, najprv som mu poslal 1500 coins a on mi dal zopar itemov, nasledne som mu poslal zas 1500 coins a on mi dal dalšie itemy, ked som mu už poslal cca 2000 tak ma zabil a zobral si moje itemy zas k sebe. Následne mi napísal že mu mam poslať zvyšnych cca 4000 ktorych mi ostalo a on mi tie itemy vráti, musel som požiadať ATEAM o uvolnenie kedže som prekročil denny limit 5000 coins. Keď ste mi to povolili tak som mu ich poslal, no on nasledne predal moje itemy v shulker boxe v dražbe za 1 200 000 money. Z jeho strany to bolo vydieranie, je to podvodnik / scammer a sam sa priznal. Píšem sem itemy o ktore ma scammol:
3x - spawner (toxicky pavuk, zombie, pavuk)
450 000 money
10 000 coins
1ks beacon
5ks shulker box
1ks elytra
64ks dia
Preto vás prosim či by sa mi nedali vratiť nejake itemy naspať? Napriklad 450 000 money a 10 000 coins, žeby ste mu to odobrali z jeho učtu a poslali naspat mne, pozrite si kludne transakcie že neklamem (ked som posielal coins som ešte platil 40% poplatok). 
A elytry by som ešte poprosil vrátiť, a samozrejme permaban pre Lolipj, on ma síce VIP ale skryva sa zaň, mysli si že ked ma VIP tak nemože dostať ban. Vysmieval sa mi že si kupi unban, mam aj fotku ako sa sam priznal. Bol by som velmi rád keby ste mi vrátili aspon nejake itemy o ktore ma okradol, ďakujem velmi pekne.










134 postů
reputace

IGN:
Od » přes 3 let

Ahoj,

vyriešene, hrač dostal trest, veci, ktoré sa dali resp. financie, tak tie som navrátil. Tiež by som podotkol takú vec, nemusel si mu dávať navrhy že či nebudete scamovať spolu.

Mato