xAllyyy - AFK • Minicraft.cz



seghe
Sponzor

61 postů
0 reputace

IGN: seghe
Od seghe » přes 3 let

Zdravím,
Chtěl bych nahlásit xAllyyy za porušení pravidla 
7.12 (Pokud člen AT počítá s tím, že bude déle jak 20 minut AFK, tak je povinen se předem odpojit.)

Zde



Po více než 20ti minutách:



Zde



V případě zájmu doložím celý latest.log, ale tohle jde dohledat také v logu.

EDIT//: Za "scvrknuté" screeny se omlouvám, je to ještě čitelné, web mi to nějak automaticky zformátoval.

S pozdravem,
seghe






――――――――――――――――――――――――――
Useful plugin pro vaše servery: zde​​​

――――――――――――――――――――――――――



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 3 let
Zdar, Ally prosím, ally, ally napiš, ally bla bla bla. Nikdo ze členů AT nestojí o to, aby hráči napsali 10x jeho Nick a pak dotaz. Pokud byla členka AT afk anebo řešila jiný problém např. ja Ts3 nemůže nikdo vědět. Pokud ti neodepsala, použij /dotaz. Jestliže chceš kontaktovat jen jí, napiš jí na webu do soukromé zprávy. Nikde není vidět, že neměla vanish apod. Dokonce nevidim ani důkaz o tom, že by byla připojena. Pokud jsem to přehlédl, oprav mě. Na stížnost je tady příliš málo důkazů, i tak preventivně nové členy AT upozornim, aby si dávali vanish, pokud plánují delší dobu mimo klávesnici. Stížnost prozatím zamítám, pokud nedodáš další důkazy. Zoubek





discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
môžeš mi odpovedať na niečo? Snažíš sa tu stále nahlasovať členov AT, hľadať vo všetkých chyby, no keď sa pozriem na tvoje logy a tresty, tak mi oči plačú. Sám stále provokuješ ostatných členov AT, koleduješ a dovoluješ si strašne moc.
Ak máš nejaké nezrovnalosti v živote, tak to do hry neťahaj a nesnaž sa vybíjať si svoju zlosť na iných ľudoch. Príde mi to úbohe.
A ak máš nejaký vážnejší problém s členom AT, tak to nahlasuj rovno vedeniu a nedávaj to na fórko.
Ešte sa mi páči ako riešiš zrovna takúto vec, čo je takmer banalita, keďže stalo sa to už každému členovi AT a je nás v AT dosť na to, že keď máš nejaký dotaz, tak ho presuň niekomu inému, lenže očividne ťa lenivosť a zasedlosť nepustí.
100ry






Hey G

 



seghe
Sponzor

61 postů
0 reputace

IGN: seghe
Od seghe » přes 3 let

Zdravím,

 

Tyto dva screeny by mohli stačit pro jako důkazy, které vyvracejí vanish a potvrzují připojení člena AT na stejném serveru, nahoře máš čas ze systému.



Po několika minutách (foceno z jiné perspektivy, pro jistotu):

 

 






――――――――――――――――――――――――――
Useful plugin pro vaše servery: zde​​​

――――――――――――――――――――――――――



seghe
Sponzor

61 postů
0 reputace

IGN: seghe
Od seghe » přes 3 let
100ry_ said:

Ahoj,
môžeš mi odpovedať na niečo? Snažíš sa tu stále nahlasovať členov AT, hľadať vo všetkých chyby, no keď sa pozriem na tvoje logy a tresty, tak mi oči plačú. Sám stále provokuješ ostatných členov AT, koleduješ a dovoluješ si strašne moc.
Ak máš nejaké nezrovnalosti v živote, tak to do hry neťahaj a nesnaž sa vybíjať si svoju zlosť na iných ľudoch. Príde mi to úbohe.
A ak máš nejaký vážnejší problém s členom AT, tak to nahlasuj rovno vedeniu a nedávaj to na fórko.
Ešte sa mi páči ako riešiš zrovna takúto vec, čo je takmer banalita, keďže stalo sa to už každému členovi AT a je nás v AT dosť na to, že keď máš nejaký dotaz, tak ho presuň niekomu inému, lenže očividne ťa lenivosť a zasedlosť nepustí.
100ry

 

Do mého života ti nic není, co se týče banlistu tak mi příjde zatím ještě v pohodě.

Řeším pouze členy, kteří si to zaslouží. xAllyyy mi dala neprávem warn. Upozorňovala mě na pravidla, tak tady má taky jedno upozornění. 
Líný jsem, to máš pravdu :-D 






――――――――――――――――――――――――――
Useful plugin pro vaše servery: zde​​​

――――――――――――――――――――――――――



MyDarkDesires
Sponzor++

125 postů
99 reputace

IGN: MyDarkDesires
Od MyDarkDesires » přes 3 let

Zdravím, lehce stručně,
Je diskutabilní, zda členka AT věděla, jak dlouho bude mimo počítač / neschopná odepsat
Mohli jste napsat dotaz ostatním členům AT, moc se mi nechce věřit, že byste potřebovali nováčka.
Menší bonus, členové AT jsou lidi, ne stroje,
prosím nečekejte od nás 100%.

|MDD|






..



Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
čo viem, tak /warn bol právom podľa logov. Prečítaj si poriadne pravidla prosím ťa, ak máš s nimi problém, alebo ich maj v prípade nudzi stále otvorené.
Aha, takže keď ťa niekto potrestá podľa správnosti, tak ty to budeš teraz oplácať?
100ry






Hey G

 



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 3 let
Zdar, jak už jsem psal, všichni nováčci byli upozorněni. Tohle není nic, za co by měli padat hlavy a udělovat se degradace. Někdy se to prostě stane, že člen AT potřebuje odbehnout a je jedno, jestli k jinému problému na MC nebo do koupelny. Pokud člen AT vyloženě neafkuje u nějaké farmy anebo z toho nezískává nějaký prospěch, určitě ho/ji nikdo trestat nebude. Ke stížnosti vše, ještě nějaké dotazy?





discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



seghe
Sponzor

61 postů
0 reputace

IGN: seghe
Od seghe » přes 3 let
MyDarkDesires said:

Zdravím, lehce stručně,
Je diskutabilní, zda členka AT věděla, jak dlouho bude mimo počítač / neschopná odepsat
Mohli jste napsat dotaz ostatním členům AT, moc se mi nechce věřit, že byste potřebovali nováčka.
Menší bonus, členové AT jsou lidi, ne stroje,
prosím nečekejte od nás 100%.

|MDD|

MyDarkDesires said:

Zdravím, lehce stručně,
Je diskutabilní, zda členka AT věděla, jak dlouho bude mimo počítač / neschopná odepsat
Mohli jste napsat dotaz ostatním členům AT, moc se mi nechce věřit, že byste potřebovali nováčka.
Menší bonus, členové AT jsou lidi, ne stroje,
prosím nečekejte od nás 100%.

|MDD|

Zdravím,

Členka, která mě upozornila na porušení pravidla je neznalá sekce 7 z pravidel a následně jedno z této sekc poruší. Konkrétněji 7.12,Pokud člen AT počítá s tím, že bude déle jak 20 minut AFK, tak je povinen se předem odpojit.






――――――――――――――――――――――――――
Useful plugin pro vaše servery: zde​​​

――――――――――――――――――――――――――



seghe
Sponzor

61 postů
0 reputace

IGN: seghe
Od seghe » přes 3 let
100ry_ said:

Ahoj,
čo viem, tak /warn bol právom podľa logov. Prečítaj si poriadne pravidla prosím ťa, ak máš s nimi problém, alebo ich maj v prípade nudzi stále otvorené.
Aha, takže keď ťa niekto potrestá podľa správnosti, tak ty to budeš teraz oplácať?
100ry

Oplácet budu podle mého uvážení, pokud je to právem, což je, jak můžeš sám vidět. 






――――――――――――――――――――――――――
Useful plugin pro vaše servery: zde​​​

――――――――――――――――――――――――――