Žádost o unban • Minicraft.cz



LordMarfius
Sponzor

6 postů
1 reputace

IGN: LordMarfius
Od LordMarfius » přes 3 let
Dobrý den, mohu vědět, proč byla má žádost o unban zamítnuta (psal jsem do formuláře)? Zakoupil jsem si unban a napsal žádost přes zmíněný formulář. Tedy myslel jsem si, že na mém nicku LordMarfius se mi ten ban smaže. X-Ray resource pack jsem vymazal z počítače a slibuji, že z mé IPčky už nebude nikdy nikdo cheatovat.







Verzilaa
Helper

32 postů
27 reputace

IGN: Verzilaa
Od Verzilaa » přes 3 let

Zdravím,

tvá žádost byla zamítnuta, jelikož ban byl oprávněný. Momentálně jsi se také sám přiznal. Pokud chceš vidět, za co ti byl ban udělen, není problém zde doložit důkaz.

Jelikož jsi využíval multiacc, byl ti udělen IP ban, tudíž zde není možnost zakoupení unbanu.

 








LordMarfius
Sponzor

6 postů
1 reputace

IGN: LordMarfius
Od LordMarfius » přes 3 let

Ano, ale na serveru byly dva účty z toho důvodu, že ne jednom jsem byl já chvííi AFK a na druhém byl můj sourozenec. Prosím, nekupoval jsem si SPONZORA a nehrál na serveru skoro 1000 hodin proto, abych pak cheatoval. Nemám to zapotřebí. Nemohlo by to být jako u jiných, že to bude pod podmínkou, že pokud se to bude opakovat, tak další trest by byl delší, již nenesoucí správnou délku dle banovacího pořádku? Opravdu za toto já nemohu.








Verzilaa
Helper

32 postů
27 reputace

IGN: Verzilaa
Od Verzilaa » přes 3 let

Zdravím,

takže ty mi chceš říct, že na jednom účtu jsi byl afk a na druhém tvůj sourozenec? Tohle video tvrdí totiž něco jiného : https://www.youtube.com/watch?v=Gh57bm7rqbA

Z tohoto videa je čistě jasné, že se o žádného tvého sourozence nejedná. Hraješ za oba účty ty.

To, že si koupíš sponzora a nahraješ tolik hodin, tak bych očekával, že budeš hrát poctivě, ale bohužel.

Momentálně ti ban zůstává bezezměny. Žádost o unban si můžeš opět podat za pár týdnů, možná příjdeš s lepšími argumenty a né výmysly ohledně tvého sourozence.

 








LordMarfius
Sponzor

6 postů
1 reputace

IGN: LordMarfius
Od LordMarfius » přes 3 let

Aha, tak o tomto jsem nevěděl, myslel jsem si totiž, že jsem afk, protože jsem byl pryč, v tom případě za oba účty hrál sourozenec.








Verzilaa
Helper

32 postů
27 reputace

IGN: Verzilaa
Od Verzilaa » přes 3 let

Zdravím,

to, jestli za tvůj účet hraje tvůj sourozenec nebo kdokoliv jiný je v podstatě jedno.

Majitelem účtu jsi ty, tudiž máš mít dostatečně silné heslo, aby na tvém účtu nemohl hrát nikdo jiný nebo nemáš toto heslo nikomu sdělovat. (viz. pravidlo č. 1.10)

Za svůj účet neseš zodpovědnost TY.

S přáním hezkého dne








LordMarfius
Sponzor

6 postů
1 reputace

IGN: LordMarfius
Od LordMarfius » přes 3 let

Takže by nemohlo dojít ani k nějaké podmínce, či ke zkrácení banu?








Verzilaa
Helper

32 postů
27 reputace

IGN: Verzilaa
Od Verzilaa » přes 3 let

Zdravím,

jak jsem již psal, momentálně ti ban zůstává bezezměny, zkus si za pár týdnů podat žádost o unban znova a příjít s rozumnějšíma argumentama. Pak teprve budu přemýšlet o zkrácení banu nebo podmínce.

S přáním hezkého dne