Žadost o unban • Minicraft.cz



5wxi
Hráč

12 postů
0 reputace

IGN: Extracting
Od 5wxi » přes 3 let
1.5wxi 2.obchazeni banu 3.9:00 8.2 4.100ry_ 5.docasny ip ban 6.zadny ban jsem neobcházel jen jsem psal že mi jeden hráč vyhrozuje banem .. 7.neni oprávněný protože jsem nic neudělal :)







Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
ban si obchádzal za nick, ktorý som ti tam napísal. Nemá to nič spoločné s tým, čo si mi písal, takže to je pohoda.
Len mi vysvetli ako je teda možné, že si mal na IPčke zabanovaný nick za cheaty?
100ry






Hey G

 



5wxi
Hráč

12 postů
0 reputace

IGN: Extracting
Od 5wxi » přes 3 let
Ehm za cheaty? Nikdy jsem nehackoval :) měl jsem ban max za teaming1+ a nic jiného :))







Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
tak očividne si hral za iný účet a tam si používal cheaty.
100ry






Hey G

 



5wxi
Hráč

12 postů
0 reputace

IGN: Extracting
Od 5wxi » přes 3 let
Mám jen dva účty a na jednom nehraju a na 5wxi hraju aktivně takže jsme v životě cheaty nepoužil ..







Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
tak mi prosím ťa láskavo vysvetli, že prečo tam máš ten nick, na ktorom máš ban?

100ry






Hey G

 



5wxi
Hráč

12 postů
0 reputace

IGN: Extracting
Od 5wxi » přes 3 let
Co já vím? Já nevím ani jak se cheaty stahují tak mě nemusíte obviňovat z věcí co jsem neudělal :) je možný že to je detekovany cheating protože jsem si dal levitation potku a protože nemam na to verzi tak mě to kicklo :)







irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

kvôli kicku by si ban nedostal. Pokiaľ si nejaký ten trest dostal, člen AT zaň zodpovedný je povinný mať dôkaz. Len tak ti teda určite ban nikto nedával. 

 

S pozdravom, Irie








5wxi
Hráč

12 postů
0 reputace

IGN: Extracting
Od 5wxi » přes 3 let
Chápete že ja v životě nehackoval? Ani ban za cheaty jsem nedostal takže proč mě obvinujete?







Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
to nie že by som ťa nejak krivo obviňoval, ale proste máš na IP viac divných nickov a z toho je jeden zabanovaný za cheating.
100ry






Hey G