žiadosť o unban :) • Minicraft.cz



l_lukas_
Sponzor

11 postů
0 reputace

IGN: l_lukas_
Od l_lukas_ » přes 3 let
  1. Tvůj nick na serveru - l_lukas_
  2. Důvod banu - AutoClicker u farmy
  3. Čas a datum banu - 01:25   8.2.2021 
  4. Nick admina který ti udělil ban - testrgames
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP) - Dočasný
  6. Uveď proč chceš unban - Nemam AC
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný? Ban nieje opravneny lebo ak som pri počitači a pravov rukou drzim myšku ktora niči a poklada blocky a nepozeram na monitor lebo pri ťaženy pozeram serial tak nemam by prečo potrestany. Ja si myslim že by sa malo robit tak že admin by mal označiť podozriveho hrača v chate či je pritomny pri počitači  ak nebude tak vtedy by sa to malo riešit banom.
  8.  Důkazní materiál (Nepovinné) - nemam







l_lukas_
Sponzor

11 postů
0 reputace

IGN: l_lukas_
Od l_lukas_ » přes 3 let

Poprosil by som admina aby  pouažoval o skratenie trest na stvrtinu alebo rovno unban dakujem za odpoved








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Zas čituješ? hrozne s tebou.

@testrgames








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

poprosila by som hráčov, ktorí nie sú zainteresovaní do tohoto prípadu a nemajú dôkazy o to, aby sa prípadne hráčovi vyjadrili v súkromnej správe, nie tu.

 

S pozdravom, Irie








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » přes 3 let

Zdravím,

Tvrzení že při hraní držíš jen myš a  sleduješ seriál mi nepřijde moc přesvědčivé.  Navíc do prázdna jsi těžil docela dluhou dobu.

I kdybych napsal tvůj nick do chatu tak si toho stejně nevšimneš když se díváš jinam a hru nesleduješ.






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



l_lukas_
Sponzor

11 postů
0 reputace

IGN: l_lukas_
Od l_lukas_ » přes 3 let
Dobrý deň ja som si všimol že som nemal v ľavej ruke Stone tak som to prestal kopať a keď mi skončil seriál tak som išiel k triedicke sa pozrieť či je to plne a zrazu som dostal ban. Ak by si ma označil v chate tak cez celú obrazovku mi vyskočí (Hráč testrganes ťa označil v chate ) tak to by som si všimol a ak máš nejaký dôkaz tak bol by som rád aby si ho predložil ďakujem za odpoved







testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » přes 3 let

Zdravím,

zde je záznam.

 Nahoře píšeš že se na monitor nedíváš, ale zmínky tvého nicku by jsi si určitě všiml..

Ale toho že těžíš jen občas a neprobíhá animace krumpáče si nevšimneš..






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



l_lukas_
Sponzor

11 postů
0 reputace

IGN: l_lukas_
Od l_lukas_ » přes 3 let
Dobrý večer ak niekto niekoho označí v chate tak to urobí taky zvuk takže to by počul a pozrel by som sa na monitor . A krompac som mal v ruke takže občas som sa pozrel že či mám stále blocky a mal som a po skončení seriálu som nemal nič a keď som sa pozeral na záznam si tam pokladal blocky takze krompac sa stále hýbal a myslel som si že som to ja pokladal tie blocky.







l_lukas_
Sponzor

11 postů
0 reputace

IGN: l_lukas_
Od l_lukas_ » přes 3 let

Dobrý deň mohol by som poprosiť nejakého admina aby uzavrel toto vlákno ďakujem dôvod uzamknutie - zakúpil som si unban lebo nechcelo sa mi čakať za testrom

 

 

//na žádost zamknuto -Tg